Гороскоп здоров'я на вересень 2017

Гороскоп здоров'я на вересень 2017

Видимий рух Сонця та планет у вересні 2017 року буде впливати на стан здоров'я, при чому кожна планета буде впливати по своєму на людський організм, що може викликати різні його порушення. Щоб зберегти здоров'я, бажано приділяти увагу впливу планет. Для допомоги в цьому пропонуємо вашій увазі Гороскоп здоров'я на вересень 2017.
 
 

Рух Сонця

 
Сонце до 22 вересня буде рухатися по знаку Діви, що позначиться на стані нервової системи, через порушення якої буде порушуватися робота кишечнику, обмін речовин.
 
Особливо негативно на стан нервової системи може впливати політична і економічна нестабільність в країні. В першу чергу це позначиться на людях чутливих, з надмірною уявою та схильних до вигадок. Дітей будуть дратувати розмови на підвищених тонах.
 
До того ж, в цей період почнеться навчання і активізується робота усіх видів діяльності. При фізичному та розумовому навантаженні, стресі, психоемоційному напруженні, коли дитина відвідує школу з посиленою підготовкою, займається спортом, тобто має підвищене навантаження на мозок та нервову систему, виникає порушення кислотно-лужної рівноваги у бік закислення організму.
 
Неправильно збалансоване харчування може також порушити кислотно-лужну рівновагу організму. При надмірному кислотному раціоні харчування велика кількість магнію, кальцію, калію та інших елементів, які нейтралізують кислоти, постійно виснажується та вилучається із тканин.
 
При тривалих відхиленнях від рівноваги у кислотний бік, у жертву приноситься скелет. Бо під час луження з кісток вимиваються лужні буфери - кальцій і магній.
 
Як наслідок у людини виникає хронічна втома, слабкість, біль у м'язах. Особливо слід звернути увагу на скарги дітей і молодих людей, які приступили до навчання або роботи, навіть якщо вона не фізична, а розумова робота. У літніх людей починається прискорений розвиток остеопорозу.
 
Кисла реакція сечі створює ідеальні умови для утворення каменів у нирках. Кисла реакція слини руйнує зуби та спричиняє розвиток стоматитів.
 
Хронічне закислення організму може викликати - серцебиття, алергію, головний біль, тривожність, безсоння, труднощі з концентрацією уваги, нетерплячість, затримку рідини в організмі, випадання волосся, ламкість нігтів, здерев'яніння кінцівок, поколювання в ногах, спазми, посмикування повік, туман і мерехтливі точки перед очима.
 
В такому випадку, в цей період слід приділяти увагу харчуванню. Але ні в якому разі не можна переходити на дієту, метою якої є швидке зниження ваги.
 
Для правильного харчування слід у денний раціон вводити продукти багаті магнієм і калієм. Виключіть з раціону жирну та гостру їжу, щавлевий борщ.
 
Їжа повинна бути добре провареної, свіжою - не варіть суп або борщ на кілька днів.
 
Вживайте тісто на зерновий заквасці. Знизьте кількість вживання кави та чаю, відмовтеся від пепсі, коли та інших подібних напоїв.
 
При нестачі кальцію в організмі вживайте м'ясо кролика, курки, індички, курячі яйця, річкову та морську рибу, ікру, оселедець, морепродукти, молочні продукти, особливо сир, різні крупи та білі гриби.
 
Надлишок кальцію може викликати порушення серцевої діяльності, утворення каменів в нирках.
 
В цьому випадку виключіть з раціону тісто бісквітне, пісочне, листкове, галетне тісто, а збільште прийом овочів і фруктів.
 
Каші готуйте з овочами та фруктами з невеликою кількістю молока.
 
 
З 23 вересня Сонце почне рухатися по знаку Терезів. В цей час психічний стан людини буде значно впливати на обмін речовин, викликати різкі його коливання, а також впливати на імунну систему, роботу нирок і видільної системи.
 
Порушення роботи цих систем будуть проявлятися у вигляді шкірних захворювань, алергії та головного болю через коливання тиску.
 
Для профілактики бажано пити сечогінні, жовчогінні та регулюючі обмін речовин лікарські трави.
 
Для зміцнення здоров'я необхідно заспокоювати психіку хорошим настроєм і оточенням, а також завчасно проходити комплексне лікування у санаторіях і профілакторіях.
 
У харчуванні необхідно обмежити прийом солодкого, гострого та копченого, в усьому проявляти почуття міри.
 
 

Рух Меркурія

 
Меркурій до 10 вересня буде рухатися по знаку Лева, що впливатиме на серцеву діяльність, викликатиме аритмію, серцеві спазми, непритомність.
 
Крім того, цей вплив може позначитися на нервовій системі, порушити її провідність. Тому можуть виникнути нервові болі у спині, судоми литкових м'язів, напади істерії.
 
З цього моменту необхідно стежити за роботою серцево-судинної системи. Бо може виникати непритомність, судоми, істерики, серцеві напади, інсульт та інфаркт.
 
Особливо гостро можуть проявитися нічні страхи та фобії у дітей.
 
З 11 вересня Меркурій буде рухатися по знаку Діви, що посилить вплив на нервову систему, травлення, роботу кишечнику, лімфатичну систему.
 
Можуть виникнути неврози кишечнику, метеоризм, непрохідність, зараження глистами.
 
Через безладне харчування може порушитися робота серцево-судинної системи і обмін речовин.
 
Порушення роботи внутрішніх органів викличе їх набряклість, можуть збільшитися лімфатичні вузли, молочні залози навіть у чоловіків.
 
 

Рух Венери

 
Венера до 20 вересня буде рухатися по знаку Лева, що викличе підвищену збудливість, ненаситність, нестриманість. Це негативно вплине на роботу серцево-судинної системи.
 
Можуть виникати - непритомність, порушення кровообігу, захворювання серця, болі в спині.
 
З 21 вересня Венера рухатиметься по знаку Діви, що буде впливати на травлення, нервову і лімфатичну систему, роботу кишечнику.
 
У цей період почнеться перевірка людини, як вона ставиться до режиму, харчуванню та гігієні.
 
Недбале ставлення до харчування, коли людині все одно, що вона їсть і в якій кількості, призведе до розладу кишечнику, слабкої перистальтиці, зараження глистами, запалення лімфатичних вузлів, апендициту та сепсису крові.
 
 

Рух Марса

 
Марс до 5 вересня буде рухатися по знаку Лева, що впливатиме на роботу серцево-судинної системи. Можуть виникати - порушення серцевого ритму, гіпертрофія серця, розширення серця і аорти, перикардит, задишка, непритомність (дистонія), стенокардія, гостре запалення м'язів спини. В цей період не бажано піднімати надмірну вагу на спину.
 
З 6 вересня Марс буде рухатися по знаку Діви, що може викликати запалення кишечнику, апендицит, кишкові інфекції, дизентерію, черевний тиф. Необхідно ретельно стежити за харчуванням і гігієною дорослих і дітей.
 
 

Рух Юпітера

 
Юпітер увесь вересень буде рухатися по знаку Терезів, що може викликати порушення в роботі нирок, підшлункової залози, обміну речовин, зниження функції надниркових залоз, дефіцит адреналіну.
 
Це посилить розвиток наявного захворювання та знизить імунітет організму.
 
В результаті, може розвинутися - пухлина, абсцес, діабет, захворювання шкіри, погане виведення шлаків із організму.
 
 

Рух Сатурна

 
Сатурн увесь вересень буде рухатися по знаку Стрільця, що вплине на роботу печінки та жовчного міхура, стан тазостегнових суглобів і стегон.
 
В результаті можуть виникнути - ішіас, подагра, запалення суглобів, переломи, запалення сідничного нерва.
 
Порушення здоров'я може бути різким, викликати критичний стан.
 
 

Рух Урана

 
Уран, рухаючись по Овну, може пробудити людину від загальмованості, заціпеніння, задуму, звернути її увагу на те, що відбувається в суспільстві та у світі.
 
Але коли людина прийде до тями, дійсність може її розчарувати та викликати сум'яття, депресію, зниження життєвої сили.
 
На цьому грунті може знизитись імунітет, виникати головні болі, мігрень, біль у шиї, захворювання головного мозку - менінгіт, паралічі лицьового, слухового і зорового нерва, невралгія трійчастого нерва.
 
Існує небезпека травм голови.
 
 

Рух Нептуна

 
Нептун буде рухатися по знаку Риб, що буде впливати на психіку людей, стан рідини та кислотно-лужну рівновагу організму.
 
Такий вплив Нептуна на психіку може викликати у людей схильність до навіювання, нав'язливих ідей, психозів, істеричності та депресії.
 
При таких станах небезпечно приймати алкоголь, бо це може привести до запою, який може закінчитися білою гарячкою та манією переслідування.
 
Порушення кислотно-лужної рівноваги організму викликатиме застійні процеси та набряки у нирках, печінці, підшлунковій залозі, селезінці, пухлини, водянки, отруєння, деформацію стопи, утворення бородавок і мозолів, відкладення солей.
 
Необхідно уважно та обережно поводитись при роботі з рідинами, бо можна обпаритись окропом або отруїтися випарами.


автор: Довбня Наталія Андріївна
спеціально для dna.com.ua