Гороскоп здоров'я на жовтень 2017

Гороскоп здоров'я на жовтень 2017

Видимий рух Сонця та планет у жовтні 2017 року буде впливати на стан здоров'я, при чому кожна планета буде впливати по своєму на людський організм, що може викликати різні його порушення. 

 

 
Щоб зберегти здоров'я, бажано приділяти увагу впливу планет. Для допомоги в цьому пропонуємо вашій увазі Гороскоп здоров'я на жовтень 2017.

 
 

Рух Сонця


Сонце до 22 жовтня буде рухатися по знаку Терезів.
 
В цей час психічний стан людини буде значно впливати на обмін речовин, викликати різкі його коливання, а також впливати на імунну систему, роботу нирок і видільної системи.
 
Порушення роботи цих систем будуть проявлятися у вигляді шкірних захворювань, алергії та головного болю через коливання тиску.
 
Для профілактики бажано пити сечогінні, жовчогінні та регулюючі обмін речовин лікарські трави.
 
Для зміцнення здоров'я необхідно заспокоювати психіку хорошим настроєм і оточенням, а також завчасно проходити комплексне лікування у санаторіях і профілакторіях.
 
У харчуванні необхідно обмежити прийом солодкого, гострого та копченого, в усьому проявляти почуття міри.
 
З 23 жовтня Сонце почне рухатися по Скорпіону.
 
В цей час емоції людини будуть впливати на хімічний склад крові та усієї рідини в організмі. Через що обмін речовин буде швидко змінюватися на всіх рівнях, що може викликати збільшення або зниження ваги, появу пухлини, отруєння, запалення статевих органів, геморой, хвороби серця, горла, зниження імунітету й інфекційні хвороби.
 
Для підтримки здоров'я необхідно суворо дотримуватися режиму дня, вчасно лягати, щоб прокидатися зі сходом сонця.
 
В їжі та напоях необхідно проявляти помірність, уникати надмірностей, гострої та копченої їжі.
 
Ранні морози або різке потепління впливатиме на роботу печінки та жовчного міхура. Тому в такі моменти необхідно пити настої жовчогінних трав, щоб своєчасно виводити жовч.
 

Рух Меркурія 


До 17 жовтня Меркурій буде рухатися по знаку Терезів, що викличе нервову збудливість, яка вплине на роботу нирок. Можуть виникати ниркові кольки, затримка сечовипускання, спазми сечоводу, радикуліт, невралгія і головні болі з нудотою.
 
З 18 жовтня Меркурій буде рухатися по знаку Скорпіона, що вплине на нервову систему. В результаті через нервову напругу можуть початися - розлад сечостатевої функції, порушення менструального циклу, захворювання передміхурової залози, статевих органів, ендокринної системи, невралгія горла та рук, заїкання.


Рух Венери


До 14 жовтня Венера рухатиметься по знаку Діви, що буде впливати на травлення, нервову і лімфатичну систему, роботу кишечнику.
 
У цей період почнеться перевірка людини, як вона ставиться до режиму, харчуванню та гігієні.
 
Недбале ставлення до харчування, коли людині все одно, що вона їсть і в якій кількості, призведе до розладу кишечнику, слабкої перистальтиці, зараження глистами, запалення лімфатичних вузлів, апендициту та сепсису крові.
 
З 15 жовтня Венера увійде в знак Терезів, що може впливати на функцію нирок, сечового міхура. Через порушення роботи цих органів можуть з'явитися захворювання шкіри, діабет, позаматкова вагітність.


Рух Марса


До 22 жовтня Марс буде рухатися по знаку Діви, що може викликати запалення кишечнику, апендицит, кишкові інфекції, дизентерію, черевний тиф. Необхідно ретельно стежити за харчуванням і гігієною дорослих і дітей.
 
З 23 жовтня Марс буде рухатися по знаку Терезів, що вплине на роботу нирок, видільну та нервову систему. Можуть виникнути захворювання сечовидільної системи - нирковокам'яна хвороба, запалення у нирках через утворення піску та солей, енурез і інші.


Рух Юпітера


Юпітер до 10 жовтня буде рухатися по знаку Терезів, що може викликати порушення в роботі нирок, підшлункової залози, обміну речовин, зниження функції надниркових залоз, дефіцит адреналіну.
 
Це посилить розвиток наявного захворювання та знизить імунітет організму.
 
В результаті, може розвинутися - пухлина, абсцес, діабет, захворювання шкіри, погане виведення шлаків із організму.
 
З 11 жовтня Юпітер буде рухатися по знаку Скорпіон, що може виявити генетичні хвороби, вплинути на функцію статевих органів, викликати порушення та хвороби серця у літніх людей.
 
Можуть виникнути небезпечні хвороби - виразки та пухлини матки, порушення та атрофія передміхурової залози, водянка, мокнуча екзема. Тому у цей період бажано пройти медичний огляд, щоб вчасно виявити такі небезпечні хвороби.


Рух Сатурна


Сатурн увесь жовтень буде рухатися по знаку Стрільця, що вплине на роботу печінки та жовчного міхура, стан тазостегнових суглобів і стегон.
 
В результаті можуть виникнути - ішіас, подагра, запалення суглобів, переломи, запалення сідничного нерва.
 
Порушення здоров'я може бути різким, викликати критичний стан.


Рух Урана


Уран, рухаючись по Овну, може пробудити людину від загальмованості, заціпеніння, задуму, звернути її увагу на те, що відбувається в суспільстві та у світі.
 
Але коли людина прийде до тями, дійсність може її розчарувати та викликати сум'яття, депресію, зниження життєвої сили.
 
На цьому грунті може знизитись імунітет, виникати головні болі, мігрень, біль у шиї, захворювання головного мозку - менінгіт, паралічі лицьового, слухового і зорового нерва, невралгія трійчастого нерва.
 
Існує небезпека травм голови.


Рух Нептуна


Нептун буде рухатися по знаку Риб, що буде впливати на психіку людей, стан рідини та кислотно-лужну рівновагу організму.
 
Такий вплив Нептуна на психіку може викликати у людей схильність до навіювання, нав'язливих ідей, психозів, істеричності та депресії.
 
При таких станах небезпечно приймати алкоголь, бо це може привести до запою, який може закінчитися білою гарячкою та манією переслідування.
 
Порушення кислотно-лужної рівноваги організму викликатиме застійні процеси та набряки у нирках, печінці, підшлунковій залозі, селезінці, пухлини, водянки, отруєння, деформацію стопи, утворення бородавок і мозолів, відкладення солей.
 
Необхідно уважно та обережно поводитись при роботі з рідинами, бо можна обпаритись окропом або отруїтися випарами.


автор: Довбня Наталія Андріївна
спеціально для dna.com.ua