Гороскоп здоров'я на жовтень 2021

Гороскоп здоров'я на жовтень 2019

Видимий рух Сонця та планет у жовтні 2021 року буде впливати на стан здоров'я, при чому кожна планета буде впливати по своєму на людський організм, що може викликати різні його порушення. 

 
Щоб зберегти здоров'я, бажано приділяти увагу впливу планет. Для допомоги в цьому пропонуємо вашій увазі Гороскоп здоров'я на жовтень 2021.

 
 

Рух Сонця


Сонце до 23 жовтня буде рухатися по знаку Терезів.
 
В цей час психічний стан людини буде значно впливати на обмін речовин, викликати різкі його коливання, а також впливати на імунну систему, роботу нирок і видільної системи.
 
Порушення роботи цих систем будуть проявлятися у вигляді шкірних захворювань, алергії та головного болю через коливання тиску.
 
Для профілактики бажано пити сечогінні, жовчогінні та нормалізуючи обмін речовин лікарські трави.
 
Для зміцнення здоров'я необхідно заспокоювати психіку хорошим настроєм і оточенням, а також завчасно проходити комплексне лікування у санаторіях і профілакторіях.
 
У харчуванні необхідно обмежити прийом солодкого, гострого та копченого, в усьому проявляти почуття міри.
 
З 24 жовтня Сонце почне рухатися по Скорпіону.
 
В цей час емоції людини будуть впливати на хімічний склад крові та усієї рідини в організмі. Через що обмін речовин буде швидко змінюватися на всіх рівнях, що може викликати збільшення або зниження ваги, появу пухлини, отруєння, запалення статевих органів, геморой, хвороби серця, горла, зниження імунітету й інфекційні хвороби.
 
Для підтримки здоров'я необхідно суворо дотримуватися режиму дня, вчасно лягати, щоб прокидатися зі сходом сонця.
 
В їжі та напоях необхідно проявляти помірність, уникати надмірностей, гострої та копченої їжі.
 
Ранні морози або різке потепління впливатиме на роботу печінки та жовчного міхура. Тому в такі моменти необхідно пити настої жовчогінних трав, щоб своєчасно виводити жовч.
 

Рух Меркурія 


Увесь жовтень Меркурій рухатиметься знаком Терезів, що викличе нервову збудливість, яка вплине на роботу нирок. Можуть виникати ниркові кольки, затримка сечовипускання, спазми сечоводу, радикуліт, невралгія і головні болі з нудотою.


Рух Венери

 
До 7 жовтня Венера буде рухатися по знаку Скорпіона, що може знизити імунітет, викликати появу або збільшення пухлин, лімфатичних вузлів, надмірних менструацій та небезпеку зриву вагітності.
 
У цей період можуть виникнути захворювання - опущення матки, слабкість сечового міхура, ліпоми, кісти, простатит, дисменорея та грижі. Дорослі й особливо діти будуть схильні до інфекційних захворювань.
 
З 8 жовтня Венера рухатиметься по знаку Стрільця, що може викликати судоми м'язів гомілки, спазми судин, набряки гомілковостопних суглобів. Також рух Венери може вплинути на роботу печінки, жовчного міхура, підшлункової залози та селезінки.
 

Рух Марса


Марс увесь жовтень буде рухатися по знаку Терезів, що вплине на роботу нирок, видільну та нервову систему. Можуть виникнути захворювання сечовидільної системи - нирковокам'яна хвороба, запалення у нирках через утворення піску та солей, енурез і інше.
 

Рух Юпітера


Юпітер увесь жовтень буде рухатися по знаку Водолія, що буде впливати на судини, кровообіг. І як наслідок можуть виникнути - гіпертонія, набряки ніг і інших органів, крововилив в мозок (інсульт) і шкіру, порушення серцево-судинної системи.
 
Також в цей час може раптово статися люмбаго або поперековий простріл. Тому після фізичного навантаження необхідно завчасно знімати напругу з м'язів.


Рух Сатурна


Сатурн увесь жовтень буде рухатися знаком Водолія, що може викликати судоми та спазми м'язів гомілки. Як наслідок - погана циркуляція крові у кінцівках призведе до порушення роботи серцево-судинної системи, слабкості зв'язок та хвороб очей.
 
У цей період корисно проводити масаж та фізичні вправи для покращення кровообігу кінцівок та очей.
 
Якщо не лікувати захворювання, які виникли під час ретроградного руху Сатурна з 1 по 10 жовтня, то вони приймуть хронічну форму.


Рух Урана


Уран увесь жовтень буде рухатись ретроградно знаком Тельця, що впливатиме на нервову систему, викликатиме ураження нервів гортані, голосових зв'язок (хрипота), параліч піднебіння (важко а іноді неможливо ковтати їжу). 
 
Рух Урану знаком Тельця впливатиме на роботу залоз внутрішньої секреції, що може порушити роботу щитовидної залози, статевих залоз, призвести до ожиріння та інше.
 
У цей період треба берегти область шиї від різних травм.


Рух Нептуна


Нептун буде рухатися по знаку Риб, що буде впливати на психіку людей, стан рідини та кислотно-лужну рівновагу організму.
 
Такий вплив Нептуна на психіку може викликати у людей схильність до навіювання, нав'язливих ідей, психозів, істеричності та депресії.
 
При таких станах небезпечно приймати алкоголь, бо це може призвести до запою, який може закінчитися білою гарячкою та манією переслідування.
 
Порушення кислотно-лужної рівноваги організму викликатиме застійні процеси та набряки у нирках, печінці, підшлунковій залозі, селезінці, пухлини, водянки, отруєння, деформацію стопи, утворення бородавок і мозолів, відкладення солей.
 
Необхідно уважно та обережно поводитись при роботі з рідинами, бо можна обшпаритись окропом або отруїтися випарами.


автор: Довбня Наталія Андріївна
спеціально для dna.com.ua