Гороскоп здоров'я на жовтень 2020

Гороскоп здоров'я на жовтень 2019

Видимий рух Сонця та планет у жовтні 2020 року буде впливати на стан здоров'я, при чому кожна планета буде впливати по своєму на людський організм, що може викликати різні його порушення. 

 
Щоб зберегти здоров'я, бажано приділяти увагу впливу планет. Для допомоги в цьому пропонуємо вашій увазі Гороскоп здоров'я на жовтень 2020.

 
 

Рух Сонця


Сонце до 22 жовтня буде рухатися по знаку Терезів.
 
В цей час психічний стан людини буде значно впливати на обмін речовин, викликати різкі його коливання, а також впливати на імунну систему, роботу нирок і видільної системи.
 
Порушення роботи цих систем будуть проявлятися у вигляді шкірних захворювань, алергії та головного болю через коливання тиску.
 
Для профілактики бажано пити сечогінні, жовчогінні та нормалізуючи обмін речовин лікарські трави.
 
Для зміцнення здоров'я необхідно заспокоювати психіку хорошим настроєм і оточенням, а також завчасно проходити комплексне лікування у санаторіях і профілакторіях.
 
У харчуванні необхідно обмежити прийом солодкого, гострого та копченого, в усьому проявляти почуття міри.
 
З 23 жовтня Сонце почне рухатися по Скорпіону.
 
В цей час емоції людини будуть впливати на хімічний склад крові та усієї рідини в організмі. Через що обмін речовин буде швидко змінюватися на всіх рівнях, що може викликати збільшення або зниження ваги, появу пухлини, отруєння, запалення статевих органів, геморой, хвороби серця, горла, зниження імунітету й інфекційні хвороби.
 
Для підтримки здоров'я необхідно суворо дотримуватися режиму дня, вчасно лягати, щоб прокидатися зі сходом сонця.
 
В їжі та напоях необхідно проявляти помірність, уникати надмірностей, гострої та копченої їжі.
 
Ранні морози або різке потепління впливатиме на роботу печінки та жовчного міхура. Тому в такі моменти необхідно пити настої жовчогінних трав, щоб своєчасно виводити жовч.
 

Рух Меркурія 


До 28 жовтня Меркурій буде рухатися по знаку Скорпіона, що вплине на нервову систему. У результаті через нервову напругу можуть початися - розлад сечостатевої функції, порушення менструального циклу, захворювання передміхурової залози, статевих органів, ендокринної системи, невралгія горла та рук, заїкання.
 
З 29 жовтня Меркурій повернеться у знак Терезів, що викличе нервову збудливість, яка вплине на роботу нирок. Можуть виникати ниркові кольки, затримка сечовипускання, спазми сечоводу, радикуліт, невралгія і головні болі з нудотою.


Рух Венери

 
До 2 жовтня Венера рухатиметься знаком Лева, що викликатиме підвищену збудливість, ненаситність, нестриманість. Це негативно вплине на роботу серцево-судинної системи.
 
Можуть виникати - непритомність, порушення кровообігу, захворювання серця та біль у спині.
 
З 3 по 28 жовтня Венера рухатиметься знаком Діви, що буде впливати на травлення, нервову та лімфатичну систему, роботу кишечнику.
 
У цей період почнеться перевірка людини, як вона ставиться до режиму дня, харчування та гігієни.
 
Недбале ставлення до харчування, коли людині все одно, що вона їсть і в якій кількості, призведе до розладу кишечнику, слабкої перистальтиці, зараження глистами, запалення лімфатичних вузлів, апендициту та сепсису крові.
 
З 29 жовтня Венера почне рухатися знаком Терезів, що може впливати на роботу нирок, сечового міхура. Через порушення роботи цих органів можуть з'явитися захворювання шкіри, діабет, позаматкова вагітність.
 

Рух Марса


Марс увесь жовтень буде рухатися ретроградно по знаку Овна, що викличе повторне запалення та загострення старих погано вилікуваних хвороб та створить небезпеку в разі протягів та переохолодження голови, через що можуть виникнути інфекційні захворювання, менінгіт, енцефаліт, арахноїдит, інсульт, запалення очей, головні болі, мігрень, безсоння, лицьова невралгія, стригучий лишай, крововилив у нирки.
 
Через необережне поводження з гострими, різальними та колючими предметами, а також вогнепальними речовинами та пристроями може статись нещасний випадок - поранення голови, обпік та отруєння.
 

Рух Юпітера


Юпітер увесь жовтень буде рухатися по знаку Козерога, що впливатиме на роботу печінки, кишечнику, травлення.
 
Погана циркуляція крові, надмірне та незбалансоване харчування можуть викликати збій у роботі кишечнику - запори та непрохідність, захворювання шкіри та жирове переродження печінки.
 
Усі ці порушення здоров'я зумовлені незбалансованим, нерегулярним харчуванням та невпорядкованим способом життя.


Рух Сатурна


Сатурн увесь жовтень буде рухатися знаком Козерога, що позначиться в першу чергу на стані кісткової тканини, спинного мозку та зубах.
 
У результаті можуть виникнути - ішіас, подагра, запалення суглобів, переломи, запалення сідничного нерва, глухота, утворення каменів у жовчному міхурі та нирках.
 
На додачу може погіршитися психічний стан через прояви песимізму, меланхолії, страхів, фобій. Це позначиться на імунітеті, що виснажує організм і спричиняє передчасне старіння.
 
Щоб запобігти такому розвитку подій, необхідно слідкувати за станом здоров'я, щоб вчасно лікувати хвороби та щоб вони не стали хронічними.  
 
Також необхідно підтримувати гарний настрій. Для цього бажано відвідувати колективні заходи, спортзали, народні гуляння. Надмірним песимістам краще у цей період відправитися у мандри у теплі краї, де багато сонця.


Рух Урана


Уран увесь жовтень буде рухатись ретроградно знаком Тельця, що впливатиме на нервову систему, викликатиме ураження нервів гортані, голосових зв'язок (хрипота), параліч піднебіння (важко а іноді не можливо ковтати їжу). 
 
Рух Урану знаком Тельця впливатиме на роботу залоз внутрішньої секреції, що може порушити роботу щитовидної залози, статевих залоз, призвести до ожиріння та інше.
 
У цей період треба берегти область шиї від різних травм.


Рух Нептуна


Нептун буде рухатися по знаку Риб, що буде впливати на психіку людей, стан рідини та кислотно-лужну рівновагу організму.
 
Такий вплив Нептуна на психіку може викликати у людей схильність до навіювання, нав'язливих ідей, психозів, істеричності та депресії.
 
При таких станах небезпечно приймати алкоголь, бо це може привести до запою, який може закінчитися білою гарячкою та манією переслідування.
 
Порушення кислотно-лужної рівноваги організму викликатиме застійні процеси та набряки у нирках, печінці, підшлунковій залозі, селезінці, пухлини, водянки, отруєння, деформацію стопи, утворення бородавок і мозолів, відкладення солей.
 
Необхідно уважно та обережно поводитись при роботі з рідинами, бо можна обпаритись окропом або отруїтися випарами.


автор: Довбня Наталія Андріївна
спеціально для dna.com.ua