2017 рік для України

2017 рік для України
2016 був високосним роком, в якому існував один додатковий день - 29 лютого. Тому у 2016 році не слід було проводити такі зміни в житті, які повинні були набрати виток розвитку у наступні роки.
 
Бо за високосним роком у 2017 році не буде додаткового дня, що дасть збій руху, зупинить розвиток подій. Зате у високосний рік можна проводити революцію, яка продовжиться у наступному році.
 
Таким чином, у рік Півня не можна розпочинати революцію, війну або руйнівну боротьбу, бо це не дасть позитивних результатів для зміцнення держави та може почати епоху руйнувань. Зате можна успішно все перелічене продовжувати.
 
У рік Півня бажано займатися створенням, спорудження, зміцненням, втіленням у життя створених у попередньому році ідей.
 
Той, хто проявить практичність, обережність, пильність і працьовитість, зможе домогтися великих результатів, успіху та популярності.
 
Розглядаючи історичні події, можна зробити висновок, що для України деякі роки Півня були трагічними, руйнівними, а деякі - творчими.
 
Минулі роки Півня служать наочним прикладом того, що зміни в ці роки необхідно проводити дуже обережно, зважуючи всі за та проти, і тільки ті, які спрямовані на творення, будівництво, зняття невиправданих фінансових зобов'язань, поліпшення життєвого рівня простого народу, а не купки багатих людей.
 
Та саме роки Вогняного Півня в історії України були в переважній більшості творчими, руйнували застарілі погляди, несли зміни на краще.
 
Наприклад, через минулі 900 (60х15) років, у 1117 році Володимир Мономах завдяки своїй політиці - нападати на ворогів першими, досяг значних результатів у зміцненні Київської Русі та написав знамените своє "Послання дітям", яким можна захоплюватись і сьогодні.
 
 

Що ж чекає Україну у 2017 році?

 
Дуже небезпечна ситуація для української держави складеться напередодні Дня Незалежності (24 серпня). 21 серпня 2017 року відбудеться повне сонячне затемнення. Сатурн та Чорний Місяць 22 серпня 2017 року будуть рухатись на одній довготі, тобто з'єднаються.
 
Загроза з боку Росії зросте. Україна може втратити не лише частину території, але й свій статус і авторитет на міжнародній арені.
 
Щоб цього не сталося, необхідно з початку року змінити тактику на стратегію та перейти до активних самостійних дій. З травня місяця Україну підтримають у її боротьбі країни, які будуть її справжніми друзями, які не залишать її та дійдуть разом з нею до кінця.
 
Якщо українська влада буде покладатись лише на переговори та домовленості, то втратить час і змушена буде боротись з сильним підготовленим противником. А головне, втрата Україною авторитету відіб'є охоту іншим країнам її підтримувати та бути другом.
 
Таким чином, затягування активних дій до літа, поставить Україну у дуже важке положення. І навпаки, вчасні активні дії допоможуть Україні частково самій керувати подіями та досягати успіху.
 
За 2016 рік у владі відбулись зміни. Вона прибрала до рук спадок від своїх попередників за часів правління Януковича - корумповані схеми, що зв'язало державних посадовців різних сфер та рівнів у один вузол.
 
І тепер влада перетворилась на мишачого короля або навіть щурячого короля. Жоден посадовець не може бути самостійним, вільно рухатись у самостійно вибраному напрямку, й, головне, не може покинути "стаю". В цьому й полягає сила та слабкість сучасної української влади.
 
Така одностайність на даний момент приносить користь Україні, бо влада виступає єдиним фронтом проти зовнішнього ворога України - Росії.
 
Але корупційні схеми, якими влада користується, руйнують справжній бізнес, який не пов'язаний з корупційними схемами, та вільну конкуренцію.
 
Тому у внутрішньому середовищі влада виступає ворогом українського народу, бо заважає розвиватись маленькому бізнесу, приватному підприємству, руйнує у суспільстві справедливість.
 
Та Рік Вогняного Півня 2017 має свої особливості - в цьому році обставини ламають усі напрацьовані плани, стабільне положення та процвітання, якщо в суспільстві відсутня справедливість.
 
Сучасна українська влада не здатна забезпечити справедливість у державі. Тому вона приречена на загибель. Мишачий король гине раптово і з усім своїм виводком від раптових природних змін.
 
Ще у 2016 році влада втратила політичний вплив на українців, а політичні партії, які представлені у Верховній Раді, являються політичними трупами. І це влада відчуває.
 
Та їй здається, що вона якимось хитрим методом та діями зможе втриматись при владі, а новий Майдан зможе відвернути, розставивши підрозділи силових структур на підходах до Майдану Незалежності. Але все марно.
 
Бо третій Майдан вже почався, ще наприкінці 2015 року. І його вже не зупинити. Він повільно поширюється по всій країні як спротив будь-якій несправедливості. Невже влада не вчила історію України, її визвольний рух - повстання гайдамаків, Устима Кармелюка, Коліївщину, Нестора Махна, УПА, ОУН та інших. Та й зародження козачини почалось із визвольного руху.
 
Елітою в Україні завжди був народ, який подібний до повноводної ріки, що не сприймає відходів, нічого пустого, мертвого й викидає його на берег. Тому українці вважають усіх, хто "виліз" на гору, тобто у владу, "гімном і тріскою", й, звісно, не поважають владу.
 
Вільний дух та природну вдачу українців не можуть змінити та зупинити ніякі репресії або зомбування, бо це закладено у генах. І це доведено сторіччями боротьби.
 
Рік Вогняної Мавпи 2016 своєю вогняною стихією вже розбурхав вільний дух українців, а Рік Вогняного Півня 2017 підніме градус напруги в суспільстві ще більше.
 
І що станеться?
 
Українці не будуть боротись тими ж методами що й раніше, не будуть відрубувати голови Змій-Гориничу, щоб нові не виросли. Вони поступлять відповідно до української традиції - вдінуть залізний хомут на голови усієї української влади й заставлять її робити те, що потрібно народу. Таким чином українці скористаються бажанням влади всидіти на своєму місці на встановлений строк.
 
З травня місяця влада втратить свої важелі впливу на народ й сама потрапить у залежність від нього. Вона змушена буде переглянути видані нею закони та постанови. Ситуація в країні різко зміниться в кінці травня.
 
Можливо, до Дня Незалежності українці виберуть нового президента.
 
Наприкінці 2017 року в Україні розпочнуться значні зміни на краще, які продовжаться у наступному 2018 році.
 
Україна протягом 2017 року зазнає дуже великих змін, які будуть пов'язані зі зміною світогляду, пріоритетів та вибором нової влади.
 
 

Гороскоп для АТО

 
Із середини лютого різко збільшиться напруга між ЗСУ та терористами. Два затемнення у лютому (11 та 26) вплинуть на настрої та хід подій. Стримувати Україну від звільнення її території закордонній дипломатії буде все важче та важче.
 
Безпосередній учасник та спонсор терористів ЛНР/ДНР Росія буде відчувати це відчутніше. Тому прикладатиме зусилля, щоб зупинити наступ українських військ, намагаючись виграти час для введення російських військ у Білорусь.
 
Майже усі думають, що Росія діє самостійно, що нею керує російська влада та Путін. Та це не зовсім так. Росією таємно керують розенкрейцери, споконвічні її володарі ще за часів Петра І, Леніна та Сталіна.
 
Хоча Сталін після нападу Гітлера, ставленика розенкрейцерів, розірвав з ними відношення та уклав під час Ялтинської конференції угоду з масонами. Радянський союз ще не раз змінював розенкрейцерів на масонів, та з приходом до влади у сучасній Росії Путіна розенкрейцери знову стали її володарями.   
 
Розенкрейцери претендують на владу над усією територією, яку займала у свій час царська Росія, потім Радянський Союз. Вони не хочуть втрачати Україну. Тому тиснуть на масонів, заставляючи їх поступитись. Бо без України Росія не може стати сильною державою, це відомо вже давно.
 
Україна сильна талановитим народом, який здатен своїми руками виробляти все що завгодно, на відміну від росіян. Крім того, український дух та ментальність створює особливе життєве поле, на яке сходить Божа благодать. Тому в Україні існує чорнозем, гарні погодні умови для врожаю пшениці та інших культур.
 
Але українці не лише гарні трударі а й воїни. Тому розенкрейцерам важко віддати Україну. За Україну зараз йде великий торг. Росія, наче картковий гравець, намагається захопити якомога більше територій та країн, щоб ними розплачуватись за Україну. Та в неї нічого не виходить. Тому Росія спробує атакувати ЗСУ по лінії розмежування АТО.
 
Якщо українська влада вчасно адекватно відреагує, то ЗСУ звільнять українську територію до кінця весни. Якщо українська влада буде покладатись на переговори та чужі поради (масонів), то процес звільнення української землі затягнеться до наступного року. І це доведеться робити їй в іще більшому оточенні Росії, яка розмістить свої війська на білоруському кордоні.
 
 

Природні явища 2017 року

 
Роки Вогняного Півня 1957 та 1897 запам'ятались великими природними катаклізмами.    
 
У 1897 році 12 червня стався потужній землетрус в Індії, провінції Асам. Фактично під час землетрусу була задіяна вся товща земної кори. Зміни рельєфу були настільки сильними, що майже всю місцевість неможливо було впізнати.
 
У 1957 році відбулось декілька землетрусів, цунамі та ядерна катастрофа:
 
- 9 березня на островах поблизу Аляски відбувся потужній землетрус у 9 балів, який спричинив два цунамі з хвилями висотою 15 м та 8 м. Землетрус супроводжувався виверженням вулкану Всевидова, що прокинувся через 200 років, в результаті загинуло 300 людей;
 
- 27 червня на півночі Забайкал'я поблизу поселення Муя (Муйський землетрус) відбувся потужній землетрус у 11 балів, який спричинив утворення великих поверхневих тріщин в земній корі, масові гірські обвали, підняття хребтів і опускання западин;
 
- 2 липня на півночі Ірану відбувся потужній землетрус, який забрав життя 2 500 людей;
 
- 27 вересня на комбінаті з виробництва збройового плутонію - ВО «Маяк», у таємному місті Озерськ в одній з ємностей у 80 тон стався хімічний вибух високоактивних рідких відходів сумарною активністю близько 20 млн. кюрі (20 мкю). Силою вибуху була піднята на висоту 1,8 км десята частина вмісту ємності та вітром розсіяна на площі 23 тис. кв. км Челябінської, Свердловської та Тюменської областей;
 
- 4 грудня у Монголії відбувся Гобі-Алтайський найпотужніший землетрус з силою 11-12 балів, який супроводжувався сильним гуркотом, підняттям гірського хребта довжиною 80 км та зміщенням його на схід, утворенням величезних хмар пилу, що закрили увесь гірський хребет довжиною 230 км, видимість не перевищувала 100 м. Повітря очистилося лише через два дні. Було утворено рідкісне тектонічна явище - Тормхонське підняття та зсув, яке схоже на кам'яну хвилю висотою у 10 метрів;
 
- 13 грудня на заході Ірану відбувся потужній землетрус, який забрав життя 3000 людей.
 
 
Якщо прогнозувати землетруси на 2017 рік, то можна припустити, що в Україні вони можуть повторитись у тих самих місцях, що й у 2016 році.
 
У 2017 році може повторитися землетрус у Румунії, який дійде до Одеси, півдня України та навіть до Києва.
 
Також може повторитися землетрус у Донецькій області, що стався 7 серпня 2016 року в 28 км на північ від Маріуполя, та 21 км від селища Старий Крим.
 
Нагадають про себе сонячні серпанки, імла, яка буде опускатись із неба й псувати повітря, наповнить його чадом.
 
Найбільшої шкоди у 2017 році завдадуть - засуха та різного роду пожежі.
 
 

Фінансовий прогноз

 
Курс гривні буде майже стабільний, коливання будуть не значними.
 
Банківська система до кінця весни майже стабілізується. Ситуація з Приватбанком не погіршить ситуацію.
 
Розриву співпраці з МВФ не буде, навпаки, Україна буде постійно отримувати підтримку.
 
Зростання економіки буде незначним, до 3%, можливо навіть менше.
 
Галузі з великим капіталом не зможуть у 2017 році отримати надприбутки.
 
Український уряд через слабкий розвиток економіки, жорстку соціальну політику втратить довіру та зазнає нищівної критики. Тому може зазнати змін. Якщо зміни не будуть вчасно проведені, то уряд у повному складі піде у відставку.   
 
Середній бізнес, підприємництво та навіть само зайнятість зможе досягти успіху завдяки втіленню творчих нових ідей, удосконаленню наявних ресурсів та можливостей.
 
У 2017 році середньому бізнесу та підприємцям не бажано кардинально змінювати діяльність та творчість, не руйнувати існуюче, щоб замінити його новим. Особливо не можна замінювати діяльність з певним досвідом на діяльність без досвіду.
 
У цьому році середньому бізнесу та підприємцям потрібно чітко формувати ідею, мету, щоб не було двозначних трактувань отриманого результату, бо це стане поганою рекламою.
 
Великого успіху у 2017 році досягнуть люди творчих професій, митці різного роду та принципові ідейні політичні лідери.


автор: Довбня Наталія Андріївна
спеціально для dna.com.ua