Любовний гороскоп 2017

Любовний гороскоп 2017

Рік Півня 2017 принесе багато змін, що стане випробуванням почуттів для багатьох знаків Зодіаку. Щоб впоратися з труднощами і випробуваннями пропонуємо вам познайомитися з любовним гороскопом 2017.
 

ОВЕН У РІК ПІВНЯ

У рік Півня Овни будуть вкрай допитливі, що спричинить безліч цікавих зустрічей. При цьому вони можуть не впізнати ідеального партнера. Овнам заважає їх схильність до незалежності. Вони пред'являють великі вимоги до своїх близьких коханих і занадто непохитні.
 

ТЕЛЕЦЬ У РІК ПІВНЯ

Тельцям не слід триматися занадто зарозуміло, хоча вони і відчувають, що зачаровують оточення. Різкі та грубі слова вимовляються дуже легко, але потім настає каяття. У рік Півня з'являються великі можливості, але не потрібно боятися сильних почуттів.
 

БЛИЗНЮКИ У РІК ПІВНЯ

Цього року Близнюки ризикують проявити себе занадто діловими в любові. Не потрібно намагатися попередньо планувати все, бо в сердечних справах це нерозумно. Партнери важко сприймають їхні аргументи. Але при увазі і терпінні завжди є шанси на успіх.
 

РАК У РІК ПІВНЯ

У рік Півня Рак має можливість пережити велику любов, але його нескінченні претензії до партнера не приведуть ні до чого хорошого. Раку потрібно багато часу, щоб цілком довіряти партнеру, але в цьому році є шанс зустрітися зі своєю мрією.
 

ЛЕВ У РІК ПІВНЯ

Страх самотності може зробити Лева нецікавим співрозмовником. У рік Півня у нього буде багато знайомств, але не потрібно прискорювати події. Слід стримувати своє нетерпіння по відношенню до партнера.
 

ДІВА У РІК ПІВНЯ

Діви шукають досконалість і прагнуть випробувати щастя. Через це з ними трапляються неприємності, бо вони неправильно поводяться під час випадкових зустрічей. Треба спокійніше сприймати помилки партнера, інакше ви не зможете використовувати вдалі ситуації у рік Півня.
 

ТЕРЕЗИ У РІК ПІВНЯ

Зі своїм практичним розумом Терези вирішать всі проблеми в різних справах. Ці люди не люблять поспішати, що врятує їх від помилок. Вони звикли "сім разів відміряти", але навряд чи необхідно так довго випробовувати терпіння свого обранця. Йому це може набриднути.
 

СКОРПІОН У РІК ПІВНЯ

Скорпіонам буде дуже важко добитися бажаного результату в любові, бо вони дуже поважають традиції. Все нове для них дуже підозріле, а на компроміси вони йти не бажають. Скорпіони дуже розбірливі і тому завжди сумніваються у своєму виборі.
 

СТРІЛЕЦЬ У РІК ПІВНЯ

Цього року Стрільця чекає безліч сюрпризів в любові, які порушать звичний ритм його життя. Але вони не будуть від цього сильно страждати. Можлива довгоочікувана зустріч з відповідним партнером. Все буде добре, якщо Стрільці утримаються від сварок.
 

КОЗЕРІГ У РІК ПІВНЯ

Його почуття прекрасного і прагнення до пригод зачаровує осіб протилежної статі. Фортуна прихильна до Козерога в любові, але можливий скандал з партнером, якщо вони з'являться в незнайомому для них товаристві.
 

ВОДОЛІЙ У РІК ПІВНЯ

Водолії не впізнають ідеального партнера, навіть зустрівши його. Це цікаві особистості, але вони закрилися в собі і з ними важко встановити контакт. Глибоко в душі вони прагнуть до щастя і любові, але нічого не роблять, щоб досягти бажаного.
 

РИБИ У РІК ПІВНЯ

Риби самі замкнули себе в темниці і страждають від цього. Їх скромність і стриманість заважають успіху в любові. На роботі у них все відмінно, бо вони енергійні і просто творять дива. Але в коханні вони зазнають великих труднощів.
 
 


автор: Довбня Наталия Андреевна
специально для dna.com.ua