Гороскоп здоров'я на листопад 2021

 

Гороскоп здоров'я на листопад 2019

Видимий рух Сонця та планет у листопаді 2021 року буде впливати на стан здоров'я, при чому кожна планета буде впливати по своєму на людський організм, що може викликати різні його порушення.
 
Щоб зберегти здоров'я, бажано приділяти увагу впливу планет. Для допомоги в цьому пропонуємо вашій увазі Гороскоп здоров'я на листопад 2021.

 

 

Рух Сонця


Сонце до 22 листопада буде рухатися по знаку Скорпіона. В цей час емоції людини будуть впливати на склад крові та рідини в організмі.
 
Через що обмін речовин буде швидко змінюватися на всіх рівнях, що може викликати збільшення або зниження ваги, пухлини, отруєння, запалення статевих органів, геморой, хвороби серця, горла, зниження імунітету і схильність до інфекційних захворювань.
 
Для підтримки здоров'я необхідно суворо дотримуватися режиму дня, лягати спати раніше, з заходом сонця.
 
В харчуванні необхідно проявляти помірність, уникати надмірностей, гострої та копченої їжі.
 
Ранні морози або різке потепління впливатиме на роботу печінки та жовчного міхура. Тому у такі моменти необхідно пити настої жовчогінних трав, щоб своєчасно виводити жовч.
 
З 23 листопада Сонце почне рухатися по знаку Стрільця, що збільшить навантаження на нервову систему та печінку.
 
Для збереження здоров'я у цей період бажано провести очищення крові, знизити фізичне навантаження тим, хто займається фізичною працею, та зайнятися фізкультурою людям розумової праці.
 
Бо у цей період здоров'я людей починає порушуватися через перевтому від фізичного навантаження або сидячої розумової праці.
 
Несприятливо для здоров'я спати у задушливих, погано провітрених, занадто нагрітих приміщеннях. Бо через це можуть траплятися - непритомність, судоми, лунатизм і нічні кошмари. 


Рух Меркурія


Меркурій до 5 листопада буде рухатися знаком Терезів, що викличе нервову збудливість, яка вплине на роботу нирок. Можуть виникати ниркові кольки, затримка сечовипускання, спазми сечоводу, радикуліт, невралгія і головні болі з нудотою.
 
З 6 по 24 листопада Меркурій буде рухатися по знаку Скорпіона, що вплине на нервову систему. В результаті через нервову напругу можуть початися - розлад сечостатевої функції, порушення менструального циклу, захворювання передміхурової залози, статевих органів, ендокринної системи, невралгія горла та рук, заїкання.
 
З 25 листопада Меркурій буде рухатися по знаку Стрільця, що впливатиме на нервову систему, печінку та м'язи. Підвищена збудливість нервової системи може викликати ішіас, болі у м'язах, стегнах, суглобах, захворювання легенів і бронхів.


Рух Венери


До 5 листопада Венера рухатиметься по знаку Стрільця, що може викликати судоми м'язів гомілки, спазми судин, набряки гомілковостопних суглобів. Також рух Венери може вплинути на роботу печінки, жовчного міхура, підшлункової залози та селезінки.
 
З 6 листопада Венера буде рухатися по знаку Козерога, що може викликати набряки, пухлини та запалення суглобів, шкірні захворювання, подагру, втрату зубів, випадання волосся, виразки, запори.


Рух Марса


Увесь листопад Марс буде рухатися по знаку Скорпіон, що позначиться на стані статевої системи, крові, кишечнику, може викликати запальні процеси статевих органів, маткові кровотечі, позаматкову вагітність, хвороби прямої кишки.
 
Особливу небезпеку рух Марса може становити для вагітних (загроза викидня) і тих, що перенесли напередодні хірургічні операції, отримали травми та поранення через зараження крові. 


Рух Юпітера


Увесь листопад Юпітер буде рухатися по знаку Водолія, що буде впливати на судини, кровообіг. І як наслідок можуть виникнути - гіпертонія, набряки ніг і інших органів, крововилив в мозок (інсульт) і шкіру, порушення серцево-судинної системи.
 
Також в цей час може раптово статися люмбаго або поперековий простріл. Тому після фізичного навантаження необхідно завчасно знімати напругу з м'язів.


Рух Сатурна

 
Сатурн увесь листопад буде рухатися знаком Водолія, що може викликати судоми та спазми м'язів гомілки. Як наслідок - погана циркуляція крові у кінцівках призведе до порушення роботи серцево-судинної системи, слабкості зв'язок та хвороб очей.
 
У цей період корисно проводити масаж та фізичні вправи для покращення кровообігу кінцівок та очей.


Рух Урана


Увесь листопад Уран буде рухатись ретроградно знаком Тельця, що впливатиме на нервову систему, викликатиме ураження нервів гортані, голосових зв'язок (хрипота), параліч піднебіння (важко а іноді неможливо ковтати їжу). 
 
Рух Урану знаком Тельця впливатиме на роботу залоз внутрішньої секреції, що може порушити роботу щитовидної залози, статевих залоз, призвести до ожиріння та інше.
 
У цей період треба берегти область шиї від різних травм.
 

Рух Нептуна


Нептун буде рухатися по знаку Риб, що буде впливати на психіку людей, стан рідини та кислотно-лужну рівновагу організму.
 
Такий вплив Нептуна на психіку може викликати у людей схильність до навіювання, нав'язливих ідей, психозів, істеричності та депресії.
 
При таких станах небезпечно приймати алкоголь, бо це може призвести до запою, який може закінчитися білою гарячкою та манією переслідування.
 
Порушення кислотно-лужної рівноваги організму викликатиме застійні процеси та набряки у нирках, печінці, підшлунковій залозі, селезінці, пухлини, водянки, отруєння, деформацію стопи, утворення бородавок і мозолів, відкладення солей.
 
Необхідно уважно та обережно поводитись при роботі з рідинами, бо можна обшпаритись окропом або отруїтися випарами.


автор: Довбня Наталія Андріївна
спеціально для dna.com.ua