Гороскоп здоров'я на листопад 2018

 

Гороскоп здоров'я на листопад 2018

Видимий рух Сонця та планет у листопаді 2018 року буде впливати на стан здоров'я, при чому кожна планета буде впливати по своєму на людський організм, що може викликати різні його порушення.
 
Щоб зберегти здоров'я, бажано приділяти увагу впливу планет. Для допомоги в цьому пропонуємо вашій увазі Гороскоп здоров'я на листопад 2018.

 

 

Рух Сонця


Сонце до 22 листопада буде рухатися по знаку Скорпіона. В цей час емоції людини будуть впливати на склад крові та рідини в організмі.
 
Через що обмін речовин буде швидко змінюватися на всіх рівнях, що може викликати збільшення або зниження ваги, пухлини, отруєння, запалення статевих органів, геморой, хвороби серця, горла, зниження імунітету і схильність до інфекційних захворювань.
 
Для підтримки здоров'я необхідно суворо дотримуватися режиму дня, лягати спати раніше, з заходом сонця.
 
В харчуванні необхідно проявляти помірність, уникати надмірностей, гострої та копченої їжі.
 
Ранні морози або різке потепління впливатиме на роботу печінки та жовчного міхура. Тому у такі моменти необхідно пити настої жовчогінних трав, щоб своєчасно виводити жовч.
 
З 23 листопада Сонце почне рухатися по знаку Стрільця, що збільшить навантаження на нервову систему та печінку.
 
Для збереження здоров'я у цей період бажано провести очищення крові, знизити фізичне навантаження тим, хто займається фізичною працею, та зайнятися фізкультурою людям розумової праці.
 
Бо у цей період здоров'я людей починає порушуватися через перевтому від фізичного навантаження або сидячої розумової праці.
 
Несприятливо для здоров'я спати у задушливих, погано провітрених, занадто нагрітих приміщеннях. Бо через це можуть траплятися - непритомність, судоми, лунатизм і нічні кошмари. 


Рух Меркурія


Увесь листопад Меркурій буде рухатися по знаку Стрільця, що впливатиме на нервову систему, печінку та м'язи. Підвищена збудливість нервової системи може викликати ішіас, болі у м'язах, стегнах, суглобах, захворювання легенів і бронхів.
 
З 17 листопада Меркурій зробить реверс і почне рухатись у зворотному напрямку по знаку Стрільця, що може посилити або відновити захворювання. Тому у цьому місяці необхідно ретельно лікуватися та відповідально ставитись до свого здоров'я.


Рух Венери


Увесь листопад Венера буде рухатися по знаку Терезів, спочатку у зворотному напрямку, а з 16 листопада у прямому напрямку. Такий рух Венери спочатку буде відновлювати застарілі хронічні хвороби, а потім створювати нові.
 
Рух Венери впливатиме на функцію нирок, сечового міхура та виведення з організму хімічних сполук.
 
Через порушення роботи цих органів можуть з'явитися захворювання шкіри, діабет, позаматкова вагітність.
 
Слід проявляти обережність у прийнятті ліків, алкоголю та інших небезпечних речовин, бо надмірна їх концентрація може руйнувати здоров'я та викличе отруєння.


Рух Марса


15 листопада Марс завершить майже шестимісячний рух (2018 рік) по знаку Водолія, що значно вплинуло на серцево-судинну систему, м'язи серця та стан крові.
 
Через що могли виникнути - коронарний тромбоз серця, гомілки, розширення вен гомілки, переломи, забиття, травми та зараження крові.
 
З 16 листопада Марс буде рухатися по знаку Риб, що буде впливати на обмін речовин та кількість енергії (життєву силу).
 
При їх порушенні буде виникати підвищена чутливість до холоду, обмороження стоп, слабкість зв'язок гомілковостопного суглоба, грибкові захворювання стоп, запалення шкіри, стреси та діабет.
 
Крім того, існує небезпека забоїв, переломів і деформації стопи.
 
Щоб уникнути цих порушень здоров'я, необхідно дотримуватись режиму, не витрачати надмірні зусилля на незаплановані дії, вчасно харчуватися та відпочивати. Це допоможе збереженню енергії у нормі.
 
Для підтримки обміну речовин у належному стані необхідно регулярно займатися фізичними вправами.


Рух Юпітера


До 8 листопада Юпітер буде рухатися по знаку Скорпіон, що може виявити генетичні хвороби, вплинути на функцію статевих органів, викликати порушення та хвороби серця у літніх людей.
 
Можуть виникнути небезпечні хвороби - виразки та пухлини матки, порушення та атрофія передміхурової залози, водянка, мокнуча екзема. Тому у цей період бажано пройти медичний огляд, щоб вчасно виявити такі небезпечні хвороби.
 
З 9 листопада Юпітер буде рухатися по знаку Стрільця, що впливатиме на роботу печінки, кровотворення.
 
Збій у роботі печінки позначиться на роботі м'язів, складі крові, що викличе - ревматизм, подагру, ішіас, набряки ніг, тромбоз та емболію.


Рух Сатурна

 
Сатурн увесь листопад буде рухатися знаком Козерога, що позначиться в першу чергу на стані кісткової тканини, спинного мозку та зубах.
 
У результаті можуть виникнути - ішіас, подагра, запалення суглобів, переломи, запалення сідничного нерва, глухота, утворення каменів у жовчному міхурі та нирках.
 
На додачу може погіршитися психічний стан через прояви песимізму, меланхолії, страхів, фобій. Це позначиться на імунітеті, що виснажить організм і спричинить передчасне старіння.
 
Щоб запобігти такому розвитку подій, необхідно слідкувати за станом здоров'я, щоб вчасно лікувати хвороби та щоб вони не стали хронічними.  
 
Також необхідно підтримувати гарний настрій. Для цього бажано відвідувати колективні заходи, спортзали, народні гуляння. Надмірним песимістам краще у цей період відправитися у мандри у теплі краї, де багато сонця.


Рух Урана


До 6 листопада Уран буде рухатись ретроградно знаком Тельця, що впливатиме на нервову систему, викликатиме ураження нервів гортані, голосових зв'язок (хрипота), параліч піднебіння (важко а іноді не можливо ковтати їжу). 
 
Рух Урану знаком Тельця впливатиме на роботу залоз внутрішньої секреції, що може порушити роботу щитовидної залози, статевих залоз, призвести до ожиріння та інше.
 
У цей період треба берегти область шиї від різних травм.
 
З 7 листопада Уран повернеться у знак Овна, що може викликати депресію, зниження життєвої сили, приступи мігрені, зниження імунітету, біль у шиї, паралічі лицьового, слухового і зорового нерва, невралгію трійчастого нерва, менінгіт та травми головного мозку.


Рух Нептуна


Нептун буде рухатися по знаку Риб, що буде впливати на психіку людей, стан рідини та кислотно-лужну рівновагу організму.
 
Такий вплив Нептуна на психіку може викликати у людей схильність до навіювання, нав'язливих ідей, психозів, істеричності та депресії.
 
При таких станах небезпечно приймати алкоголь, бо це може привести до запою, який може закінчитися білою гарячкою та манією переслідування.
 
Порушення кислотно-лужної рівноваги організму викликатиме застійні процеси та набряки у нирках, печінці, підшлунковій залозі, селезінці, пухлини, водянки, отруєння, деформацію стопи, утворення бородавок і мозолів, відкладення солей.
 
Необхідно уважно та обережно поводитись при роботі з рідинами, бо можна обпаритись окропом або отруїтися випарами.


автор: Довбня Наталія Андріївна
спеціально для dna.com.ua