Гороскоп здоров'я на листопад 2017

Гороскоп здоров'я на листопад 2017

Видимий рух Сонця та планет у листопаді 2017 року буде впливати на стан здоров'я, при чому кожна планета буде впливати по своєму на людський організм, що може викликати різні його порушення.
 
Щоб зберегти здоров'я, бажано приділяти увагу впливу планет. Для допомоги в цьому пропонуємо вашій увазі Гороскоп здоров'я на листопад 2017.

 

 
 

Рух Солнця


Сонце до 22 листопада буде рухатися по знаку Скорпіона. В цей час емоції людини будуть впливати на склад крові та рідини в організмі.
 
Через що обмін речовин буде швидко змінюватися на всіх рівнях, що може викликати збільшення або зниження ваги, пухлини, отруєння, запалення статевих органів, геморой, хвороби серця, глотки, зниження імунітету і схильність до інфекційних захворювань.
 
Для підтримки здоров'я необхідно суворо дотримуватися режиму дня, лягати спати раніше, з заходом сонця.
 
В харчуванні необхідно проявляти помірність, уникати надмірностей, гострої та копченої їжі.
 
Ранні морози або різке потепління впливатиме на роботу печінки та жовчного міхура. Тому у такі моменти необхідно пити настої жовчогінних трав, щоб своєчасно виводити жовч.
 
З 23 листопада Сонце почне рухатися по знаку Стрільця, що збільшить навантаження на нервову систему та печінку.
 
Для збереження здоров'я у цей період бажано провести очищення крові, знизити фізичне навантаження тим, хто займається фізичною працею, та зайнятися фізкультурою людям розумової праці.
 
Бо у цей період здоров'я людей починає порушуватися через перевтому від фізичного навантаження або сидячої розумової праці.
 
Несприятливо для здоров'я спати у задушливих, погано провітрених, занадто нагрітих приміщеннях. Бо через це можуть траплятися - непритомність, судоми, лунатизм і нічні кошмари. 


Рух Меркурія


До 5 листопада Меркурій буде рухатися по знаку Скорпіона, що впливатиме на нервову систему, гормональну систему та статеві органи.
 
У результаті через нервову напругу можуть початися - розлад сечостатевої функції, порушення менструального циклу, захворювання передміхурової залози, статевих органів, ендокринної системи, невралгія горла та рук, заїкання.
 
З 6 листопада Меркурій буде рухатися по знаку Стрільця, що впливатиме на нервову систему, печінку та м'язи. Підвищена збудливість нервової системи може викликати ішіас, болі у м'язах, стегнах, суглобах, захворювання легенів і бронхів.


Рух Венери


До 7 листопада Венера буде рухатися по знаку Терезів, що впливатиме на функцію нирок, сечового міхура та виведення з організму хімічних сполук.
 
Через порушення роботи цих органів можуть з'явитися захворювання шкіри, діабет, позаматкова вагітність. Слід проявляти обережність у прийнятті ліків, алкоголю та інших небезпечних речовин, бо надмірна концентрація буде руйнувати здоров'я та викличе отруєння.
 
З 8 листопада Венера рухатиметься по знаку Скорпіон, що може знизити імунітет, викликати появу або збільшення пухлин, лімфатичних вузлів, надмірних менструацій та небезпеку зриву вагітності.
 
У цей період можуть виникнути захворювання - опущення матки, слабкість сечового міхура, ліпоми, кісти, простатит, дисменорея та грижі.
 
Дорослі й особливо діти будуть схильні до інфекційних захворювань.


Рух Марса


Увесь листопад Марс буде рухатися по знаку Терезів, що вплине на роботу нирок, видільну та нервову систему. Можуть виникнути захворювання сечовидільної системи - нирковокам'яна хвороба, запалення у нирках через утворення піску та солей, енурез і інші.


Рух Юпітера


Увесь листопад Юпітер буде рухатися по знаку Скорпіон, що може виявити генетичні хвороби, вплинути на функцію статевих органів, викликати порушення та хвороби серця у літніх людей.
 
Можуть виникнути небезпечні хвороби - виразки та пухлини матки, порушення та атрофія передміхурової залози, водянка, мокнуча екзема.
 
Тому у цей період бажано пройти медичний огляд, щоб вчасно виявити такі небезпечні хвороби.


Рух Сатурна


Сатурн увесь листопад буде рухатися по знаку Стрільця, що вплине на роботу печінки та жовчного міхура, стан тазостегнових суглобів і стегон.
 
В результаті можуть виникнути - ішіас, подагра, запалення суглобів, переломи, запалення сідничного нерва.
 
Порушення здоров'я може бути різким, викликати критичний стан.


Рух Урана


Уран, рухаючись по Овну, може пробудити людину від загальмованості, заціпеніння, задуму, звернути її увагу на те, що відбувається в суспільстві та у світі.
 
Але коли людина прийде до тями, дійсність може її розчарувати та викликати сум'яття, депресію, зниження життєвої сили.
 
Через це може знизитись імунітет, виникати головні болі, мігрень, біль у шиї, захворювання головного мозку - менінгіт, паралічі лицьового, слухового і зорового нерва, невралгія трійчастого нерва.
 
Існує небезпека травми голови.


Рух Нептуна


Нептун буде рухатися по знаку Риб, що буде впливати на психіку людей, стан рідини та кислотно-лужну рівновагу організму.
 
Такий вплив Нептуна на психіку може викликати у людей схильність до навіювання, нав'язливих ідей, психозів, істеричності та депресії.
 
При таких станах небезпечно приймати алкоголь, бо це може привести до запою, який може закінчитися білою гарячкою та манією переслідування.
 
Порушення кислотно-лужної рівноваги організму викликатиме застійні процеси та набряки у нирках, печінці, підшлунковій залозі, селезінці, пухлини, водянки, отруєння, деформацію стопи, утворення бородавок і мозолів, відкладення солей.
 
Необхідно уважно та обережно поводитись при роботі з рідинами, бо можна обпаритись окропом або отруїтися випарами.


автор: Довбня Наталія Андріївна
спеціально для dna.com.ua