Лікування хвороб
 А   Б   В   Г   Д   Е   Ж   З   І    Ї 
 К   Л   М   Н   О   П   Р   С   Т   У 
 Ф   Х   Ц   Ч   Ш   Щ   Ю   Я 

Вихрова хвороба

Вихрова хвороба
В народній медицині українців існує віра, що вихор може пошкодити людині.

Людина, яка потрапила у вихор або яку підвіє вітер, починає слабнути, стає припадочною, пропащою і навіки нещасною.

Тому в народі говорять, що „коли людину підвіє вітер, то вона довго хворітиме та чахнутиме, й на все життя нещасною стає”.

Та набагато гірше, „коли людину вихор вгору підійме, бо така людина або збожеволіє або на неї чорна неміч, падуча стане (медичний термін - епілепсія).

Захворіти на вихрову хворобу означає ніколи не одужати, а щоб одужати треба дуже довго лікуватись.

Починається ця хвороба з симптому, який називається вихровим підвієм. У людини виникає головний біль, шум і гудіння в голові.

Її м’язи тремтять и здригаються, німіють члени, руки та ноги синіють, обличчя чорніє, з рота тече слина, виникає почуття холоду або спеки, кидає то в холод, то в жар.

Після цього хворий глухне, німіє, зомліває та втрачає свідомість. Разом з тим у хворого виникають конвульсії та спазми. В народі говорять, що „забиває памороки в голові”.

Особливість цієї хвороби полягає в тому, що одночасно з затьмаренням свідомості у людини виникають конвульсії та спазми, і саме вони вказують на підвій. Тому говорять, що „вихор може надути ломоту”, „від вихору людину трусить, б’є, і вона непритомна падає в корчах”.

Інколи конвульсії у стані підвію бувають настільки міцними, що одбере ноги й руки, скривить рота та голову набік, перекосить обличчя, скрутить і навіть скалічить.

Крім фізичних страждань вихрова хвороба спричинює психічні розлади. Людина втрачає психічну рівновагу, забалакується, потроху божеволіє, їй маряться різні видіння, фантасмагорії, які можуть її лякати.

І цей переляк додає хворому на підвій ще одну хворобу, яка виникає від переляку.

Напади можуть бути різними. Деякі люди просто застигають на місці на кілька секунд, в інших - присутні повноцінні судоми.

За медичними підрахунками, приблизно у 2 зі 100 чоловік в Україні неспровоковані напади виникають хоча б раз у житті.

Однак, поодинокі напади не означають, що людина страждає на епілепсію. Для постановки діагнозу епілепсії, як правило, необхідна наявність хоча б двох неспровокованих нападів.

Наукова медицина на основі нових досліджень прийшла до висновку, що епілепсія - це хвороба, яка виникає в результаті надмірної патологічної електричної активності окремих частин головного мозку, що приводить до періодичних судомних нападів.

Вихрова хвороба


Епілептичний припадок – це стан, який пов'язаний з надмірними гіперсинхронними електричними розрядами нейронів головного мозку.

Таким чином, у людини, яка хворіє епілепсією під час приступу збільшується в декілька разів електромагнітна індукція його організму. Та організм людини – це закрита автоматично-коливальна система, проникнути в яку ззовні неможливо.

Вихрова хворобаІ якщо медицина не виявила під час приступу епілепсії внутрішніх причин чи подразників, які б зумовили таке велике зростання електричного струму мозку, то можна припустити, що вони можуть з’являтись із зовні.

Народна медицина українців вказує на такий зовнішній вплив, як вихор. Окультна медицина пояснює епілептичні приступи впливом безтілесних нематеріальних негативних духів (лярв), що атакують мозок людини, якщо це стосується епілепсії.

Відкриття фізиками торсійного поля підтверджує існування безтілесних нематеріальних негативних інформаційних полів. Це доводить, що народна медицина вміла підмічати особливі явища, які впливають на здоров’я людини чи тварини.

В такому разі, слід прислухатись до порад народної медицини відносно впливу вихру на стан людини.


автор: Довбня Наталя Андріївна
специально для dna.com.ua