Китайський гороскоп 2019

Китайський гороскоп 20194 лютого 2019 року 23:04 за київським часом настане Рік Жовтого Земляного Кабана і триватиме до 23:43 за київським часом 24 січня 2020 року .
 
Рік Жовтого Земляного Кабана проявляє свою найбільшу силу наприкінці літа, коли погода стає прохолоднішою та вологішою. Напрямок - центр, середина.
 
Найуразливіший для хвороб орган - селезінка.
 
У Рік Жовтого Земляного Кабана треба обережно ставитись до вживання кондитерських виробів, надмірно жирної та гострої їжі. Бо може виникнути схильність до переїдання і як наслідок швидке збільшення ваги та навіть ожиріння.
 
Тому у цей рік бажано слідкувати за режимом дня та прийомом їжі, робити фізичне навантаження різноманітних тренувальних програм.
 
Успіх цього року пов'язаний зі здоров'ям. Тому, перед тим як почати справу, треба спочатку покращити своє здоров'я, бо це забезпечить безперебійне та регулярне виконання розпочатої справи.
 
Колір року - жовтий, а колір, який буде приносити успіх у цьому році, - зелений. Ці кольори можна поєднувати.
 
Талісманом року буде людина.
 
Магічне число п'ять.
 
Куратором року буде планета Сатурн, що рухатиметься у цьому році по знаку Козерога. З 1 травня по 18 вересня Сатурн рухатиметься у зворотному напрямку (ретроградно). До кінця року Сатурн майже наблизиться до планети Плутон і стануть на одну довготу 12 січня 2020 року, це ще буде рік Кабана.
 
Рух Сатурна показує, що він впливатиме на людські душі, перевірятиме їх духовність та принциповість.
 
Це може викликати природні аномалії та епідемії хвороб рослин, тварин та людей. Тому усі негаразди, втрати та руйнування слід сприймати як руйнування чогось хибного, оманливого та бездуховного.
 
 
Рік Щура Рік Бика Рік Тигра Рік Кота

Рік Щура

Рік Бика

Рік Тигра

Рік Кота

Рік Дракона Рік Змії Рік Коня Рік Кози

Рік Дракона

Рік Змії

Рік Коня

Рік Кози

Рік Мавпи Рік Півня Рік Собаки Рік Свині

Рік Мавпи

Рік Півня

Рік Собаки

Рік Свиніавтор: Довбня Наталія Андріївна
спеціально для dna.com.ua