Китайський гороскоп 2017

Китайський гороскоп 2017У Рік Червоного Вогняного Півня куратором року буде планета Марс, яка протягом року пройде десятьма знаками Зодіаку - по Рибам, Овну, Тельцю, Близнюкам, Раку, Леву, Діві, Терезам, Скорпіону та Стрільцю. Це означає, що подіями 2017 року буде управляти переважно сама людина.
 
Сприятливою для досягнення успіху стороною світу Року Вогняного Півня буде південь, що вказує на необхідність постійно боротись зі злом і негативними тенденціями в житті.
 
Символічною рослиною Року Вогняного Півня будуть боби та злаки - дар Бога людям. Тому в тих місцях, де люди будуть проявляти невір'я в Бога або їх віра буде тільки на словах, буде неврожай пшениці, поля з пшеницею можуть знищувати бурі й урагани, зливи, сарана та інші аномальні явища природи.
 
Негативні риси характеру людини, брехня, черствість, байдужість до страждань і прикрощів інших людей в рік Півня будуть негативно впливати на стан легенів і серця.
 
Китайський гороскоп 2017 указую, що магічним числом року Півня буде число 7, що на сході пов'язано з 7 Богами та 7 зірками, наприклад, Великої Ведмедиці, Плеядами та ін.
 
Якщо людина в Рік Червоного Вогненного Півня матиме міцну віру в Бога, в своїх висновках і діях буде проявляти великодушність принциповість і цілеспрямованість, то зможе уникнути різних бід і неприємностей, та домогтися успіху. Бо така людина всі свої заяви підтвердить своїми справами й заслужить довіру та визнання, все в її житті буде добре влаштовано.
 
Рік Щура Рік Бика Рік Тигра Рік Кота

Рік Щура

Рік Бика

Рік Тигра

Рік Кота

Рік Дракона Рік Змії Рік Коня Рік Кози

Рік Дракона

Рік Змії

Рік Коня

Рік Кози

Рік Мавпи Рік Півня Рік Собаки Рік Свині

Рік Мавпи

Рік Півня

Рік Собаки

Рік Свиніавтор: Довбня Наталія Андріївна
спеціально для dna.com.ua