Гороскоп здоров'я на грудень 2019

 

Гороскоп здоров'я на грудень 2019

Видимий рух Сонця та планет у грудні 2019 року буде впливати на стан здоров'я, при чому кожна планета буде впливати по своєму на людський організм, що може викликати різні його порушення.
 
Щоб зберегти здоров'я, бажано приділяти увагу впливу планет. Для допомоги в цьому пропонуємо вашій увазі Гороскоп здоров'я на грудень 2019.

 

 
 

Рух Сонця


Сонце до 22 грудня буде рухатися по знаку Стрільця, що збільшить навантаження на нервову систему та печінку.
 
Для збереження здоров'я у цей період бажано провести очищення крові, знизити фізичне навантаження тим, хто займається фізичною працею, та зайнятися фізкультурою людям розумової праці.
 
Бо у цей період здоров'я людей починає порушуватися через перевтому від фізичного навантаження або сидячої розумової праці.
 
Несприятливо для здоров'я спати у задушливих, погано провітрених, занадто нагрітих приміщеннях. Бо через це можуть траплятися - непритомність, судоми, лунатизм і нічні кошмари.
 
 
З 23 грудня Сонце почне рухатися по Козерогу. Це збільшить чутливість людей до холоду, вогкості, вологості, що може викликати загострення хронічних захворювань - поліартриту, ревматизму, подагри.
 
До того ж порушиться обмін речовин, стане млявим, уповільненим, що відіб'ється в першу чергу на кістковій системі та тканинах.
 
Тому в цей період можуть хворіти зуби, виникати ниючий біль в кістках, особливо на зміну погоди.
 
По-друге, порушення обміну позначиться на травленні, що викличе запори, збій у роботі шлунку, підшлункової залози.
 
По-третє, порушення обміну речовин відіб'ється на видільній системі, через що може виникнути біль у кінцівках, викликані відкладенням солей.
 
Щоб запобігти порушенню здоров'я, у цей період необхідно приділяти увагу якості харчування. Бажано заздалегідь підбирати меню на кожен день, щоб харчування було різноманітним.
 
Навіть якщо дотримуватися посту, то слід включати у меню продукти багаті фосфором, кальцієм, білком, залізом.
 
Хто ж не дотримується посту, повинен відмовитися від жирної, гострої їжі, заморських приправ і навіть деяких спецій.
 
Для поліпшення травлення корисно їсти квашені овочі та фрукти, приймати настойки, що стимулюють обмін речовин і травлення.
 
Особливо не допускайте запорів, через які можуть з'являтися фурункули, порушуватися обмін речовин.
 
Крім захворювання тіла, в цей час може порушуватися психічне здоров'я людини. Особливо небезпечними можуть бути депресії через несприятливі обставини та проблем.
 
Багато людей не зможуть спокійно реагувати на різкі зміни у суспільстві, що буде викликати у них різку реакцію, яка може призвести до гіпертонічного кризу, інфаркту, інсульту, депресії.
 
Для збереження здоров'я у грудні бажано пройти курс лікування у санаторії, профілакторії, відвідувати фітнес клуб та інші спортивні колективні заняття і тренування. 


Рух Меркурія


До 9 грудня Меркурій буде рухатися по знаку Скорпіона, що вплине на нервову систему. В результаті через нервову напругу можуть початися - розлад сечостатевої функції, порушення менструального циклу, захворювання передміхурової залози, статевих органів, ендокринної системи, невралгія горла та рук, заїкання.
 
З 10 грудня Меркурій буде рухатися по знаку Стрільця, що впливатиме на нервову систему, печінку та м'язи. Підвищена збудливість нервової системи може викликати ішіас, болі у м'язах, стегнах, суглобах, захворювання легенів і бронхів.
 
З 30 грудня Меркурій буде рухатися по знаку Козерога. У цей період дадуть про себе знати - ревматизм, захворювання шкіри на підставі нервового зриву, розлади кишечнику, травлення, запори, страхи та фобії.


Рух Венери


Венера до 20 грудня буде рухатися по знаку Козерога, що може викликати набряки, пухлини та запалення суглобів, шкірні захворювання, подагру, втрату зубів, випадання волосся, виразки, запори.
 
З 21 грудня Венера рухатиметься по знаку Водолія, що може порушувати функцію залоз внутрішньої секреції, серцево-судинної системи, викликати істерію, психосоматичні захворювання, недокрів'я та різке зростання різних пухлин.


Рух Марса


Увесь грудень Марс буде рухатися по Скорпіону, що позначиться на стані статевої системи, крові, кишечнику, може викликати запальні процеси статевих органів, маткові кровотечі, позаматкову вагітність, хвороби прямої кишки.
 
Особливу небезпеку рух Марса може становити для вагітних (загроза викидня) і тих, що перенесли напередодні хірургічні операції, отримали травми та поранення через зараження крові.


Рух Юпітера


Юпітер увесь грудень буде рухатися по знаку Стрільця, що впливатиме на роботу печінки, кровотворення.
 
Збій у роботі печінки позначиться на роботі м'язів, складі крові, що викличе - ревматизм, подагру, ішіас, набряки ніг, тромбоз та емболію.


Рух Сатурна


Сатурн увесь грудень буде рухатися знаком Козерога, що позначиться в першу чергу на стані кісткової тканини, спинного мозку та зубах.
 
У результаті можуть виникнути - ішіас, подагра, запалення суглобів, переломи, запалення сідничного нерва, глухота, утворення каменів у жовчному міхурі та нирках.
 
На додачу може погіршитися психічний стан через прояви песимізму, меланхолії, страхів, фобій. Це позначиться на імунітеті, що виснажить організм і спричинить передчасне старіння.
 
Щоб запобігти такому розвитку подій, необхідно слідкувати за станом здоров'я, щоб вчасно лікувати хвороби та щоб вони не стали хронічними.  
 
Також необхідно підтримувати гарний настрій. Для цього бажано відвідувати колективні заходи, спортзали, народні гуляння. Надмірним песимістам краще у цей період відправитися у мандри у теплі краї, де багато сонця.


Рух Урана


Увесь грудень Уран буде рухатись ретроградно знаком Тельця, що впливатиме на нервову систему, викликатиме ураження нервів гортані, голосових зв'язок (хрипота), параліч піднебіння (важко а іноді не можливо ковтати їжу). 
 
Рух Урану знаком Тельця впливатиме на роботу залоз внутрішньої секреції, що може порушити роботу щитовидної залози, статевих залоз, призвести до ожиріння та інше.
 
У цей період треба берегти область шиї від різних травм.


Рух Нептуна


Нептун буде рухатися по знаку Риб, що буде впливати на психіку людей, стан рідини та кислотно-лужну рівновагу організму.
 
Такий вплив Нептуна на психіку може викликати у людей схильність до навіювання, нав'язливих ідей, психозів, істеричності та депресії.
 
При таких станах небезпечно приймати алкоголь, бо це може привести до запою, який може закінчитися білою гарячкою та манією переслідування.
 
Порушення кислотно-лужної рівноваги організму викликатиме застійні процеси та набряки у нирках, печінці, підшлунковій залозі, селезінці, пухлини, водянки, отруєння, деформацію стопи, утворення бородавок і мозолів, відкладення солей.
 
Необхідно уважно та обережно поводитись при роботі з рідинами, бо можна обпаритись окропом або отруїтися випарами.


автор: Довбня Наталія Андріївна
спеціально для dna.com.ua