Гороскоп здоров'я на грудень 2020

 

Гороскоп здоров'я на грудень 2019

Видимий рух Сонця та планет у грудні 2020 року буде впливати на стан здоров'я, при чому кожна планета буде впливати по своєму на людський організм, що може викликати різні його порушення.
 
Щоб зберегти здоров'я, бажано приділяти увагу впливу планет. Для допомоги в цьому пропонуємо вашій увазі Гороскоп здоров'я на грудень 2020. 
 
 

Рух Сонця


Сонце до 22 грудня буде рухатися по знаку Стрільця, що збільшить навантаження на нервову систему та печінку.
 
Для збереження здоров'я у цей період бажано провести очищення крові, знизити фізичне навантаження тим, хто займається фізичною працею, та зайнятися фізкультурою людям розумової праці.
 
Бо у цей період здоров'я людей починає порушуватися через перевтому від фізичного навантаження або сидячої розумової праці.
 
Несприятливо для здоров'я спати у задушливих, погано провітрених, занадто нагрітих приміщеннях. Бо через це можуть траплятися - непритомність, судоми, лунатизм і нічні кошмари.
 
 
З 23 грудня Сонце почне рухатися по Козерогу. Це збільшить чутливість людей до холоду, вогкості, вологості, що може викликати загострення хронічних захворювань - поліартриту, ревматизму, подагри.
 
До того ж обмін речовин стане млявим, уповільненим, що відіб'ється в першу чергу на кістковій системі та тканинах.
 
Тому в цей період можуть хворіти зуби, виникати ниючий біль в кістках, особливо на зміну погоди.
 
По-друге, порушення обміну позначиться на травленні, що викличе запори, збій у роботі шлунку, підшлункової залози.
 
По-третє, порушення обміну речовин відіб'ється на видільній системі, через що може виникнути біль у кінцівках, викликані відкладенням солей.
 
Щоб запобігти порушенню здоров'я, у цей період необхідно приділяти увагу якості харчування. Бажано заздалегідь підібрати меню на кожен день, щоб харчування було різноманітним.
 
Навіть якщо дотримуватися посту, то слід включати у меню продукти багаті фосфором, кальцієм, білком, залізом.
 
Хто ж не дотримується посту, повинен відмовитися від жирної, гострої їжі, заморських приправ і навіть деяких спецій.
 
Для поліпшення травлення корисно їсти квашені овочі та фрукти, приймати настойки, що стимулюють обмін речовин і травлення.
 
Особливо не допускайте запорів, через які можуть з'являтися фурункули, порушуватися обмін речовин.
 
Крім захворювання тіла, в цей час може порушуватися психічне здоров'я людини. Особливо небезпечними можуть бути депресії через несприятливі обставини та проблем.
 
Багато людей не зможе спокійно реагувати на різкі зміни у суспільстві, що буде викликати у них різку реакцію, яка може призвести до гіпертонічного кризу, інфаркту, інсульту, депресії.
 
Для збереження здоров'я у грудні бажано пройти курс лікування у санаторії, профілакторії, відвідувати фітнес клуб та інші спортивні колективні заняття і тренування. 


Рух Меркурія


1 грудня Меркурій буде рухатися по знаку Скорпіона, що вплине на нервову систему. В результаті через нервову напругу можуть початися - розлад сечостатевої функції, порушення менструального циклу, захворювання передміхурової залози, статевих органів, ендокринної системи, невралгія горла та рук, заїкання.
 
З 2 грудня Меркурій буде рухатися по знаку Стрільця, що впливатиме на нервову систему, печінку та м'язи. Підвищена збудливість нервової системи може викликати ішіас, болі у м'язах, стегнах, суглобах, захворювання легенів і бронхів.
 
З 21 грудня Меркурій буде рухатися по знаку Козерога. У цей період дадуть про себе знати - ревматизм, захворювання шкіри на підставі нервового зриву, розлади кишечнику, травлення, запори, страхи та фобії.


Рух Венери


До 15 грудня Венера буде рухатися по знаку Скорпіона, що може знизити імунітет, викликати появу або збільшення пухлин, лімфатичних вузлів, надмірних менструацій та небезпеку зриву вагітності. У цей період можуть виникнути захворювання - опущення матки, слабкість сечового міхура, ліпоми, кісти, простатит, дисменорея та грижі. Дорослі й особливо діти будуть схильні до інфекційних захворювань.
 
З 16 грудня Венера рухатиметься по знаку Стрільця, що може викликати судоми м'язів гомілки, спазми судин, набряки гомілковостопних суглобів. Також рух Венери може вплинути на роботу печінки, жовчного міхура, підшлункової залози та селезінки.


Рух Марса


Увесь грудень Марс буде рухатися по знаку Овна, що викличе повторне запалення та загострення старих погано вилікуваних хвороб та створить небезпеку в разі протягів та переохолодження голови, через що можуть виникнути інфекційні захворювання, менінгіт, енцефаліт, арахноїдит, інсульт, запалення очей, головні болі, мігрень, безсоння, лицьова невралгія, стригучий лишай, крововилив у нирки.
 
Через необережне поводження з гострими, різальними та колючими предметами, а також вогнепальними речовинами та пристроями може статись нещасний випадок - поранення голови, обпік та отруєння.


Рух Юпітера


До 19 грудня Юпітер буде рухатися по знаку Козерога, що впливатиме на роботу печінки, кишечнику, травлення.
 
Погана циркуляція крові, надмірне та незбалансоване харчування можуть викликати збій у роботі кишечнику - запори та непрохідність, захворювання шкіри та жирове переродження печінки.
 
Усі ці порушення здоров'я зумовлені незбалансованим, нерегулярним харчуванням та невпорядкованим способом життя.
 
З 20 грудня Юпітер буде рухатися по знаку Водолія, що впливатиме на судини, кровообіг. І як наслідок можуть виникнути - гіпертонія, набряки ніг та інших органів, крововилив у мозок (інсульт) та шкіру, порушення серцево-судинної системи.
 
Також у цей час може раптово статися люмбаго або поперековий простріл. Тому після фізичного навантаження необхідно завчасно знімати напругу з м'язів.


Рух Сатурна


Сатурн до 17 грудня буде рухатися знаком Козерога, що позначиться в першу чергу на стані кісткової тканини, спинного мозку та зубах.
 
У результаті можуть виникнути - ішіас, подагра, запалення суглобів, переломи, запалення сідничного нерва, глухота, утворення каменів у жовчному міхурі та нирках.
 
На додачу може погіршитися психічний стан через прояви песимізму, меланхолії, страхів, фобій. Це позначиться на імунітеті, виснажить організм і спричине передчасне старіння.
 
Щоб запобігти такому розвитку подій, необхідно слідкувати за станом здоров'я, щоб вчасно лікувати хвороби та щоб вони не стали хронічними.  
 
Також необхідно підтримувати гарний настрій. Для цього бажано відвідувати колективні заходи, спортзали, народні гуляння. Надмірним песимістам краще у цей період відправитися у мандри у теплі краї, де багато сонця.
 
З 18 грудня Сатурн буде рухатися знаком Водолія, що може викликати судоми м'язів з порушенням кровообігу у кінцівках та серцево-судинної системи, слабкість зв'язок ніг та погіршення зору.


Рух Урана


Увесь грудень Уран буде рухатись ретроградно знаком Тельця, що впливатиме на нервову систему, викликатиме ураження нервів гортані, голосових зв'язок (хрипота), параліч піднебіння (важко а іноді не можливо ковтати їжу). 
 
Рух Урану знаком Тельця впливатиме на роботу залоз внутрішньої секреції, що може порушити роботу щитовидної залози, статевих залоз, призвести до ожиріння та інше.
 
У цей період треба берегти область шиї від різних травм.


Рух Нептуна


Нептун буде рухатися по знаку Риб, що буде впливати на психіку людей, стан рідини та кислотно-лужну рівновагу організму.
 
Такий вплив Нептуна на психіку може викликати у людей схильність до навіювання, нав'язливих ідей, психозів, істеричності та депресії.
 
При таких станах небезпечно приймати алкоголь, бо це може призвести до запою, який може закінчитися білою гарячкою та манією переслідування.
 
Порушення кислотно-лужної рівноваги організму викликатиме застійні процеси та набряки у нирках, печінці, підшлунковій залозі, селезінці, пухлини, водянки, отруєння, деформацію стопи, утворення бородавок і мозолів, відкладення солей.
 
Необхідно уважно та обережно поводитись при роботі з рідинами, бо можна обпаритись окропом або отруїтися випарами.


автор: Довбня Наталія Андріївна
спеціально для dna.com.ua