Гороскоп здоров'я на грудень 2018

Гороскоп здоров'я на грудень 2018

Видимий рух Сонця та планет у грудні 2018 року буде впливати на стан здоров'я, при чому кожна планета буде впливати по своєму на людський організм, що може викликати різні його порушення.
 
Щоб зберегти здоров'я, бажано приділяти увагу впливу планет. Для допомоги в цьому пропонуємо вашій увазі Гороскоп здоров'я на грудень 2018.

 
 

Рух Сонця


Сонце до 21 грудня буде рухатися по знаку Стрільця, що збільшить навантаження на нервову систему та печінку.
 
Для збереження здоров'я у цей період бажано провести очищення крові, знизити фізичне навантаження тим, хто займається фізичною працею, та зайнятися фізкультурою людям розумової праці.
 
Бо у цей період здоров'я людей починає порушуватися через перевтому від фізичного навантаження або сидячої розумової праці.
 
Несприятливо для здоров'я спати у задушливих, погано провітрених, занадто нагрітих приміщеннях. Бо через це можуть траплятися - непритомність, судоми, лунатизм і нічні кошмари.
 
 
З 22 грудня Сонце почне рухатися по Козерогу. Це збільшить чутливість людей до холоду, вогкості, вологості, що може викликати загострення хронічних захворювань - поліартриту, ревматизму, подагри.
 
До того ж порушиться обмін речовин, стане млявим, уповільненим, що відіб'ється в першу чергу на кістковій системі та тканинах.
 
Тому в цей період можуть хворіти зуби, виникати ниючий біль в кістках, особливо на зміну погоди.
 
По-друге, порушення обміну позначиться на травленні, що викличе запори, збій у роботі шлунку, підшлункової залози.
 
По-третє, порушення обміну речовин відіб'ється на видільній системі, через що може виникнути біль у кінцівках, викликані відкладенням солей.
 
Щоб запобігти порушенню здоров'я, у цей період необхідно приділяти увагу якості харчування. Бажано заздалегідь підбирати меню на кожен день, щоб харчування було різноманітним.
 
Навіть якщо дотримуватися посту, то слід включати у меню продукти багаті фосфором, кальцієм, білком, залізом.
 
Хто ж не дотримується посту, повинен відмовитися від жирної, гострої їжі, заморських приправ і навіть деяких спецій.
 
Для поліпшення травлення корисно їсти квашені овочі та фрукти, приймати настойки, що стимулюють обмін речовин і травлення.
 
Особливо не допускайте запорів, через які можуть з'являтися фурункули, порушуватися обмін речовин.
 
Крім захворювання тіла, в цей час може порушуватися психічне здоров'я людини. Особливо небезпечними можуть бути депресії через несприятливі обставини та проблем.
 
Багато людей не зможуть спокійно реагувати на різкі зміни у суспільстві, що буде викликати у них різку реакцію, яка може призвести до гіпертонічного кризу, інфаркту, інсульту, депресії.
 
Для збереження здоров'я у грудні бажано пройти курс лікування у санаторії, профілакторії, відвідувати фітнес клуб та інші спортивні колективні заняття і тренування. 


Рух Меркурія


З 1 грудня Меркурій повернеться у знак Скорпіона і буде рухатися по ньому до 12 грудня, що вплине на нервову систему. В результаті через нервову напругу можуть початися - розлад сечостатевої функції, порушення менструального циклу, захворювання передміхурової залози, статевих органів, ендокринної системи, невралгія горла та рук, заїкання.
 
З 13 грудня Меркурій буде рухатися по знаку Стрільця, що впливатиме на нервову систему, печінку та м'язи. Підвищена збудливість нервової системи може викликати ішіас, болі у м'язах, стегнах, суглобах, захворювання легенів і бронхів.


Рух Венери


Венера лише до 2 грудня  буде рухатися по знаку Терезів, спочатку у зворотному напрямку, а з 16 листопада у прямому напрямку. Такий рух Венери спочатку буде відновлювати застарілі хронічні хвороби, а потім створювати нові.
 
Рух Венери впливатиме на функцію нирок, сечового міхура та виведення з організму хімічних сполук.
 
Через порушення роботи цих органів можуть з'явитися захворювання шкіри, діабет, позаматкова вагітність.
 
Слід проявляти обережність у прийнятті ліків, алкоголю та інших небезпечних речовин, бо надмірна їх концентрація може руйнувати здоров'я та викличе отруєння.
 
З 3 грудня Венера рухатиметься по знаку Скорпіон, що може знизити імунітет, викликати появу або збільшення пухлин, лімфатичних вузлів, надмірних менструацій та небезпеку зриву вагітності.
 
У цей період можуть виникнути захворювання - опущення матки, слабкість сечового міхура, ліпоми, кісти, простатит, дисменорея та грижі.
 
Дорослі й особливо діти будуть схильні до інфекційних захворювань.


Рух Марса


Марс увесь грудень буде рухатися по знаку Риб, що буде впливати на обмін речовин та енергії.
 
При їх порушенні буде виникати підвищена чутливість до холоду, обмороження стоп, слабкість зв'язок гомілковостопного суглоба, грибкові захворювання стоп, запалення шкіри, стреси та діабет.
 
Крім того, існує небезпека забоїв, переломів і деформації стопи.
 
Щоб уникнути цих порушень здоров'я, необхідно дотримуватись режиму, не витрачати надмірні зусилля на незаплановані дії, вчасно харчуватися та відпочивати. Це допоможе збереженню енергії у нормі.
 
Для підтримки обміну речовин у належному стані необхідно регулярно займатися фізичними вправами.


Рух Юпітера


Юпітер увесь грудень буде рухатися по знаку Стрільця, що впливатиме на роботу печінки, кровотворення.
 
Збій у роботі печінки позначиться на роботі м'язів, складі крові, що викличе - ревматизм, подагру, ішіас, набряки ніг, тромбоз та емболію.


Рух Сатурна


Сатурн увесь грудень буде рухатися знаком Козерога, що позначиться в першу чергу на стані кісткової тканини, спинного мозку та зубах.
 
У результаті можуть виникнути - ішіас, подагра, запалення суглобів, переломи, запалення сідничного нерва, глухота, утворення каменів у жовчному міхурі та нирках.
 
На додачу може погіршитися психічний стан через прояви песимізму, меланхолії, страхів, фобій. Це позначиться на імунітеті, що виснажить організм і спричинить передчасне старіння.
 
Щоб запобігти такому розвитку подій, необхідно слідкувати за станом здоров'я, щоб вчасно лікувати хвороби та щоб вони не стали хронічними.  
 
Також необхідно підтримувати гарний настрій. Для цього бажано відвідувати колективні заходи, спортзали, народні гуляння. Надмірним песимістам краще у цей період відправитися у мандри у теплі краї, де багато сонця.


Рух Урана


Уран увесь грудень буде рухатися знаком Овна, що може викликати депресію, зниження життєвої сили, приступи мігрені, зниження імунітету, біль у шиї, паралічі лицьового, слухового і зорового нерва, невралгію трійчастого нерва, менінгіт та травми головного мозку.


Рух Нептуна


Нептун буде рухатися по знаку Риб, що буде впливати на психіку людей, стан рідини та кислотно-лужну рівновагу організму.
 
Такий вплив Нептуна на психіку може викликати у людей схильність до навіювання, нав'язливих ідей, психозів, істеричності та депресії.
 
При таких станах небезпечно приймати алкоголь, бо це може привести до запою, який може закінчитися білою гарячкою та манією переслідування.
 
Порушення кислотно-лужної рівноваги організму викликатиме застійні процеси та набряки у нирках, печінці, підшлунковій залозі, селезінці, пухлини, водянки, отруєння, деформацію стопи, утворення бородавок і мозолів, відкладення солей.
 
Необхідно уважно та обережно поводитись при роботі з рідинами, бо можна обпаритись окропом або отруїтися випарами.


автор: Довбня Наталія Андріївна
спеціально для dna.com.ua