Календар стрижок на жовтень 2017

Календар стрижок на жовтень 2017У жовтні буде відмічатися велике православне свято Покров Пресвятої Богородиці, яке пов'язане з долею України, українським козацтвом. Тому в цьому місяці буде вестись активна ділова та політична діяльність, що потребуватиме відповідного зовнішнього вигляду.
 
Крім того, за українською традицією у жовтні сватаються та справляють весілля.
 
Щоб вчасно підготувати свій зовнішній вигляд, спланувати стрижку, фарбування та догляд за волоссям і нігтями пропонуємо вам Календар стрижок на жовтень 2017.
 
Волосся і нігті людини є показниками стану його біополя, людської сили або життєвої сили людини.
 
Поганий стан волосся та нігтів вказує на слабке біополе людини та втрату життєвої сили.
 
Так само, впливаючи на волосся та нігті, як частини людського тіла, можна вплинути на загальний стан усього людського організму - покращити або погіршити здоров'я, збільшити або зменшити життєву силу людини.
 
Тому велику увагу необхідно приділяти підбору дня стрижки волосся з метою не нашкодити життєвій силі людини.
 
Тобто, волосся не можна стригти, коли заманеться. Хоча чоловіки голяться щодня. Але вуса та бороду слід підстригати в дні, коли рекомендується стригти волосся на голові.
 
Нігті на відміну від волосся необхідно стригти набагато частіше, не менше одного разу на тиждень. Але сприятливі дні для стрижки волосся та нігтів можуть мати інтервали більше тижня.
 
Тому для стрижки нігтів краще вибрати певний день тижня і тільки в цей день стригти нігті. Наприклад, сприятливими для стрижки нігтів є четвер і субота.
 
Якщо ж ви помітите, що стан ваших нігтів погіршився, а, значить, ослабло ваше біополе, то стрижку нігтів слід проводити лише в сприятливі дні зазначені в календарі.
 
Якщо ж на якомусь тижні немає сприятливого дня, тоді стрижіть нігті у четвер або суботу.
 
 

Сприятливі дні для стрижки

 
Понеділок, 2 жовтня. Місяць у Водолії. 12 день Місяця. Сприятливо завивати, стригти волосся та нігті.
 
Субота, 7 жовтня. Місяць у Тельці. 17 день Місяця. Сприятливо лікувати, стригти волосся та нігті.
 
Вівторок, 10 жовтня. Місяць у Близнюках. 20 день Місяця. Сприятливо завивати, стригти волосся та нігті.
 
Понеділок, 16 жовтня. Місяць у Діві. 26 день Місяця. Сприятливо лікувати, завивати, стригти волосся та нігті.
 
Вівторок, 24 жовтня. Місяць у Стрільці. 5 день Місяця. Місяць проходить на одній довготі із Сатурном о 14:00 (за київ. часом). Сприятливо завивати, фарбувати, стригти волосся та нігті.
 
Середа, 25 жовтня. Місяць у Козерозі. 6 день Місяця. Місяць знаходиться у апогеї (Чорний Місяць) о 05:00 (за київ. часом). Сприятливо лікувати, стригти волосся та нігті.
 
Четвер, 26 жовтня. Юпітер з'єднується із Сонцем о 21:00 (за київ. часом). Місяць у Козерозі. 7 день Місяця. Місяць проходить на одній довготі із Плутоном. Сприятливо лікувати, стригти волосся та нігті.
 
Субота, 28 жовтня. Місяць у Водолії. 9 день Місяця. Перша чверть о 1:23 (за київ. часом). Сприятливо завивати, стригти волосся та нігті.
 
 
автор: Довбня Наталія Андріївна
спеціально для dna.com.ua