Зустріч Нового Року 2017

Зустріч Нового Року

У чому зустрічати Новий Рік

 
У Рік Півня бажано багато уваги приділити своєму зовнішньому виду. Тому до зустрічі Нового Року 2017 необхідно заздалегідь ретельно підготуватись - зробити модну стрижку, зачіску, манікюр та інше.
 
На зустріч Нового року краще вдіти яскравий нарядний одяг, який підкреслить вашу фігуру, приховає вади та продемонструє ваш смак. Але при цьому вам бажано продемонструвати акуратність та почуття міри.
 
Якщо вам важко самим зробити вибір одягу, аксесуарів та стилю, то краще зверніться за консультацією до професіоналів. Бо для успіху необхідно мати бездоганний вид.
 

Зустріч Нового Року

 
У Рік Вогняного Півня успіх буде приносити червоний колір та всі його відтінки. Та не лише червоний колір буде популярним. Цей рік буде наповненим багатою палітрою.
 
Американська організація Pantone LLC, яка є визнаним експертом в області відтворення кольору, склала рейтинг ключових відтінків на 2017 рік.
 
1. Колір Riverside - абсолютний фаворит осіннього-зимового сезону. Дослівно перекладається як «Прибережна смуга». Але якщо бути точним в описі, то це просто темно-синій колір з легким серпанком. Глибокий насичений колір, який можна побачити лише коли зануритись на дно глибоководної ріки.

Зустріч Нового Року

2. Повітряний-блакитний колір нагадує про тепле південне літо з бірюзовими хвилями моря та блакитне небо.

Зустріч Нового Року

3. Холодно-сірий, названий шкірою акули, нагадує дощове небо, морську хвилю в тумані, мокрий асфальт. Він робить акцент не на епатажі, бажанні привернуть увагу, а на лаконічності.

Зустріч Нового Року

4. Насичений червоний поєднується зі стихією року - вогнем, нагадує про гаряче літо, розквіт природи.

Зустріч Нового Року

5. Колір кави з молоком або сіро-коричневий передає тепло осені.

Зустріч Нового Року

6. Відтінок пильного червоного або рожевого.

Зустріч Нового Року

7. Соковитий відтінок зеленого.

Зустріч Нового Року

8. Пряний гірчичний відтінок.

Зустріч Нового Року

9. Рудуватий-коричневий відтінок нагадує колір обпаленої глини.

Зустріч Нового Року

10. Пурпурно-фіолетовий колір.

Зустріч Нового Року

 

Новорічний стіл

 
Півень - це акуратний та гордий птах. Тому стіл повинен бути накритий в першу чергу по етикету, з ретельно підібраним посудом, келихами та столовими приладами, вишукано, ошатно, зі смаком, акуратно. І не забудьте про серветки. Паперові серветки краще поставити кольорові з малюнком.

Зустріч Нового Року

На стіл можна поставити фігурку Феніксу - талісмана Року Вогняного Півня.

Зустріч Нового Року

Якщо немає можливості на всіх гостей та присутніх накрити стіл однаковим посудом, то краще купити навіть пластмасовий посуд або взяти напрокат потрібну кількість. Стіл не належно сервірований справить негативне враження.
 
З міцних напоїв бажано поставити гарне вино та шампанське.
 
Стихії вогню відповідає гострий смак, але кількість гострих страв та приправ краще обмежити або зменшити їх концентрацію.
 
У Рік Вогняного Півня на столі повинні бути страви зі свинини та зернових культур.
 
Бажано, щоб на столі було багато різноманітних страв в невеликих порціях.
 
Всі страви необхідно прикрасити різноманітними доповненнями, з цікавим їх викладом.
 
Щоб вразити гостей, можна приготувати китайське блюдо - Прекрасний Фенікс.

Зустріч Нового Року

Продукти:
- Куряче філе - 1-1,5 кг
- Корейська морква - 100 г
- Маринований або консервований червоний болгарський перець 5-6 скибочок
- Морква - 2 шт.
- Зелена цибуля - 50 г
- Петрушка - 50 г
- Соус червоний.
 
Рецепт:
Куряче філе необхідно відварити, потім обсмажити в соусі до рум'яної скоринки.
Моркву відварити, потім нарізати у формі курячого пір'я і кружечків.
На велике блюдо викласти, як показано на фотографії.
  
До святкового столу обов'язково подайте блюдо з курки й яєць. Це можуть бути куряча відбивна, котлета по-київські. Також потрібно поставити велику кількість хліба, випічки, блюдо з зерна, наприклад, українська кутя, пиріжки, вареники, млинці та інше.  
 
 

Як зустрічати Новий рік

 
Півень любить оригінальність настільки, що може дійти до ексцентричності. Тому зустріч Нового Року бажано провести оригінально.
 
Але стихія вогню, що правитиме цим роком, може підштовхувати до крайнощів, які Півень дуже не любить. Через це зустріч Нового Року необхідно ретельно спланувати, навіть написати сценарій. А от від оригінальності та фантазій не слід відмовлятись, краще їх зробити керованими та з почуттям міри.
 
До вибору гостей та учасників зустрічі Нового Року теж треба уважно віднестись. Бо на банкет бажано не запрошувати ідейних противників або опонентів, тому що вони враз створять напругу, конфлікт і перетворять розвагу на засідання суду чи допит з пристрастю.
 
Людям самотнім краще зустрічати Новий рік не вдома, на самоті, а в товаристві. Це допоможе їм позбутись химерних планів, які заводять їх думки в неправильному напрямку, не дозволяють рухатись вперед та утримують на одному місці.
 
Закоханим та подружнім парам слід проявляти обачність у висловлюваннях та поведінці, що не допустити ревнощів у свого партнера. Бо це може зіпсувати відносини та сімейне життя.
 
Зустріч Нового Року дасть можливість знайти нові цікаві ідеї, ділові пропозиції та познайомитись з талановитими людьми. Недаремно китайці вважають Рік Півня сприятливим періодом для збільшення статків.
 

Зустріч Нового Року 2017

Народна картина Китаю "Почав торгівлю - великий успіх".

 
У центрі картини зображена півонія, по обидва її боки - півні. Червоний колір в даному випадку символізує сонце, радість, успіх в усіх справах. Вся картина в цілому має на увазі формулу найкращих побажань - "Цзи мін фу гуй" - в перекладі це означає - "Півень співає (провіщає) про багатство та знатність".
 
Ієрогліфи "цзи" та "мін" в перекладі означає "півень співає", що нагадує про вислів "цзи гун мін" - "заслуги та слава". Це передбачає, що від заслуг і слави залежать багатство та знатність.
 
Фраза: "Почав торгівлю - великий успіх" висловлює побажання успіху в торгівлі та іншій діяльності. В Китаї картини такого типу зазвичай вивішувалися в крамницях.
 
В Україні символ півня застосовували в українській вишивці. На відміну від китайської народної традиції в українців півні та голуби є характерними символами весільного рушника.
 

Зустріч Нового Року 2017

В орнаменті ці птахи завжди знаходяться у парі, як наречений з нареченою, та розташовані таким чином, щоб їх голівки були повернуті або нахилені одна до одної. Птахи у парі символізують вірність у коханні та сімейне щастя.
 
Якщо ж півні знаходяться під деревом життя або калиною та тримають у дзьобиках гілочку калини чи сидять біля коріння дерева, то це символ зародження нової сім'ї.
 

Зустріч Нового Року 2017

Дерево життя та калина гармонічно поєднують у собі чарівну та невмирущу красу та неймовірну силу. Ягідки калини мають значення крові невмирущого та непереможного роду.
  
Мабуть для українців Рік Півня буде більше сприяти коханню, створенню сім'ї, добробуту та продовженню роду - народженню дитини, ніж успіху у торгівлі та нарощуванні статків.
 

автор: Довбня Наталя Андріївна
спеціально для dna.com.ua