ТРАВНИК
 А   Б   В   Г   Д   Е   Ж   З   І    Ї 
 К   Л   М   Н   О   П   Р   С   Т   У 
 Ф   Х   Ц   Ч   Ш   Щ   Ю   Я 

Півонія вузьколиста

ПІВОНІЯ ВУЗЬКОЛИСТА,
воронець;
пион узколистный

Paeonia tenuifolia —
багаторічна трав'яниста рослина родини півонієвих. Має кореневище з потовщеними у вигляді довгастих шишок, що сидять на коротких ніжках, коренями. Стебла прості, голі, 20-50 см заввишки. Листки двічі або тричі перисто розсічені на вузькі (1-2 мм завширшки), лінійні ниткоподібні з цілими краями частки. Квітки правильні, двостатеві, великі (до 8 см у діаметрі), одиничні на верхівці стебла; пелюсток 8-10, вони криваво-червоні. Плід складається з 2-5 багатонасінних повстисто опушених лстянок. Цвіте у травні.

Поширення. Півонія вузьколиста — зникаюча рослина. Зрідка трапляється на півдні Лісостепу, в Степу та Криму. Полюбляє степові схили та узлісся. Легко вирощується в культурі. Занесена до Червоної книги України.

Заготівля та зберігання. Для виготовлення ліків використовують траву (зрізають під час цвітіння рослини) і кореневі шишки (копають восени) культивованих рослин. Сушать сировину на горищі або під укриттям на вільному повітрі. Готову сировину зберігають у щільно закритих банках чи бляшанках.
Рослина неофіційна.

Хімічний склад. Усі частини рослини містять дубильні речовини. У квітках є флавоноїди (кверцетин, кемпферол, ранункулатин і флавесцетин). Свіже листя містить значну кількість аскорбінової кислоти.

Фармакологічні властивості та використання. У зарубіжній і вітчизняній народній медицині настій кореневих шишок використовують при епілепсії, недокрів'ї, нирковокам'яній хворобі, геморої, тріщинах заднього проходу, мізерних і нерегулярних місячних та як засіб, що прискорює протвережування п'яних.

Настій трави п'ють при хворобах серця.

Лікарські форми та застосування.
ВНУТРІШНЬО — настій кореневих шишок (1 чайна ложка подрібненої сировини на 400 мл окропу, варити 5 хв., процідити) приймати по півсклянки тричі на день до їди;

настій трави (1 чайна ложка сировини на 3 склянки окропу, настояти 30 хв., процідити) приймати по 1 столовій ложці тричі на день за 10-15 хв. до їди.

Притаманні рослині токсичні властивості вимагають обережності при її застосуванні.

Передозування небезпечне!


Лікарські рослини: Енциклопедичний довідник – академік А. М. Гродзінський.


специально для dna.com.ua