Гороскоп на січень 2017

Гороскоп здоровья на январь 2016

Видимий рух сонця та планет у січні 2017 року вплине на стан здоров'я. Крім того, кожна планета буде впливати по-своєму на людський організм, що може викликати різні його порушення.
 
Щоб зберегти здоров'я, бажано приділяти увагу руху планет у січні. Для допомоги в цьому пропонуємо вашій увазі Гороскоп здоров'я на січень 2017 рік.
 
 

Рух Сонця

 
Сонце до 20 січня буде рухатися по знаку Козерога, впливаючи на психіку, травлення, обмін речовин і кісткову систему.
 
У людей спостерігається уповільнений обмін речовин, зниження апетиту, погане травлення, порушення в кістковій тканині, зубах.
 
До цих порушень додаються ще й психічні розлади, депресивні стани, які пригнічують організм. Людина схильна перебільшити будь-яку проблему - з мухи зробити слона.
 
Тому в цей період в першу чергу потрібно зайнятися психотренінгом, що підніме настрій людини, особливо хворого.
 
Не дарма в цей час за народною традицією наступають святки, коли проводяться різні гуляння. Святки відзначають не тільки в сімейному колі, але в більшій мірі це загальнонародні гуляння.
 
Радіючи з іншими людьми, людина відволікається від особистих проблем. Вони стають для неї не настільки значними та великими.
 
Традиційні застілля допомагають впоратися з поганим апетитом, а прийняття в міру алкоголь покращує травлення.
 
Якщо людина захворіє в цей час, то її не можна залишати одну. Для швидкого одужання їй потрібна увага, турбота, щоб її не забували друзі, знайомі - дзвонили, відвідували.
 
Так само необхідно приділяти увагу кишечнику, боротися з запорами.
 
Для відновлення сил після хвороби бажано регулярно займатися зарядкою, пройти курс масажу, рефлексотерапії.
 
Для збільшення обміну речовин, необхідно знизити калорійність їжі і збільшити кількість прийнятих фруктів, продуктів, що містять фосфор, залізо, цинк. Бажано знизити кількість солі в їжі.
 
У цей період необхідно берегтися від холоду та вологи, тому приділяйте увагу одягу. Слідкуйте, щоб діти, після того як набігаються та спітніють, відразу ж переодяглись.
 
Для санаторного відпочинку та лікування найкраще вибирати курорти з гірським сухим кліматом.
 
 
З 21 січня Сонце почне рухатися по знаку Водолія, що різко змінить стан здоров'я людей.
 
У людей різко підвищиться недовірливість і сугестивність (навіюваність), що може викликати навіть помилкові хвороби.
 
В результаті таких змін психіки людей, обмін речовин, кров'яний тиск, склад крові будуть схильні до різких коливань.
 
До цих порушень може додатися порушення нервової системи, яке викличе зниження імунітету, порушення кровообігу і як наслідок викличе такі хвороби - флебіти, судоми, варикозне розширення вен, падіння зору.
 
 

Рух Меркурія

 
Меркурій у січні змінить свій рух - ретроградний рух на прямий, таким чином зробить петлю між знаками Стрільця та Козерога. Це може порушувати процес мислення, викликати нервові та психічні порушення. Можливі порушення координації руху.
 
Меркурій, рухаючись у зворотному напрямку, 5 січня повернеться у знак Стрільця й буде рухатись по ньому до 12 січня.
 
Рух Меркурія по Стрільцю відіб'ється на нервовій системі. Підвищена збудливість нервової системи може викликати ішіас, болі в м'язах, стегнах, суглобах, захворювання легенів і бронхів.
 
З 1 по 5 січня і з 13 по 31 січня Меркурій буде рухатися по знаку Козерога. У цей період дадуть про себе знати - ревматизм, захворювання шкіри на підставі нервового зриву, розлади кишечнику, травлення, запори, страхи та фобії.
           
 

Рух Венери

 
Венера до 3 січня рухатиметься по знаку Водолія, що може порушувати функцію залоз внутрішньої секреції, серцево-судинної системи, викликати істерію, психосоматичні захворювання, недокрів'я та різке зростання різних пухлин.
 
З 3 січня Венера буде рухатися по знаку Риб, що може викликати підвищену чутливість до переохолодження, обмороження стоп, слабкість зв'язок гомілковостопних суглобів, грибкові захворювання. При сильному порушенні здоров'я, особливо через неконтрольований прийом ліків, можуть - серйозно порушитись обмін речовин, виникнуть психічні розлади.       
 
 

Рух Марса

 
Марс до 28 січня буде рухатися по знаку Риб, що може викликати запальні процеси в області стопи, грибкове ураження кінцівок, деформацію стопи.
 
У цей період існує небезпека нещасних випадків, забиття, рани, переломи кінцівок і патології розвитку плоду.
 
З 29 січня Марс почне рухатись по знаку Овна, що створю небезпеку в разі переохолодження голови, бо може викликати через інфекційні захворювання - запалення мозку та мозкової оболонки, менінгіт, енцефаліт, арахноїдит, інсульт, запалення очей, головні болі, мігрень, безсоння, лицьову невралгію, стригучий лишай, крововилив у нирки.
 
Через необережне поводження з гострими, різальними та колючими предметами, а також вогнепальними речовинами та пристроями може статись нещасний випадок - поранення голови, обпік та отруєння.
 
 

Рух Юпітера           

           
Юпітер весь січень буде рухатися по знаку Терезів, що може викликати порушення у роботі нирок, підшлункової залози, обміну речовин, зниження функції надниркових залоз, дефіцит адреналіну.
 
В результаті, може розвинутись - пухлина, абсцес, діабет, захворювання шкіри, погане виведення шлаків з організму.
 
 

Рух Сатурна


Сатурн весь січень буде рухатися по знаку Стрільця, що вплине на роботу печінки та жовчного міхура, стан тазостегнових суглобів і стегон.
 
В результаті можуть виникнути - ішіас, подагра, запалення суглобів, переломи, запалення сідничного нерва.
 
Порушення здоров'я може бути різким, викликати критичний стан.
 
 

Рух Урана


Уран, рухаючись по Овну, може пробудити людину від загальмованості, заціпеніння, задуму, звернути її увагу на те, що відбувається в суспільстві та в світі.
 
Але коли людина прийде до тями, дійсність може її розчарувати та викликати сум'яття, головні болі, мігрень, біль у шиї, захворювання головного мозку - менінгіт, паралічі лицьового, слухового і зорового нерва, невралгію трійчастого нерва.
 
Існує небезпека травм голови.
           
 

Рух Нептуна


Нептун буде рухатися по знаку Риб, що буде впливати на психіку людей, стан рідини та кислотно-лужну рівновагу організму.
 
Такий вплив Нептуна на психіку може викликати у людей схильність до навіювання, нав'язливих ідей, психозів, істеричності та депресії.
 
При таких станах небезпечно приймати алкоголь, бо це може привести до запою, який може закінчитися білою гарячкою та манією переслідування.
 
Порушення кислотно-лужної рівноваги організму викликатиме застійні процеси та набряки у нирках, печінці, підшлунковій залозі, селезінці, пухлини, водянки, отруєння, деформацію стопи, утворення бородавок і мозолів, відкладення солей.
 
Необхідно уважно та обережно поводитись при роботі з рідинами, бо можна обпаритись окропом або отруїтися випарами.


автор: астролог Довбня Наталія Андріївна
спеціально для dna.com.ua