Гороскоп здоров'я на січень 2020

Гороскоп здоровья на январь 2019

Видимий рух сонця та планет у січні 2020 року вплине на стан здоров'я. Крім того, кожна планета буде впливати по-своєму на людський організм, що може викликати різні його порушення.
 
Щоб зберегти здоров'я, бажано приділяти увагу руху планет у січні. Для допомоги в цьому пропонуємо вашій увазі Гороскоп здоров'я на січень 2020 рік.
 
 

Рух Сонця

 
Сонце до 20 січня буде рухатися по знаку Козерога, впливаючи на психіку, травлення, обмін речовин і кісткову систему.
 
У людей спостерігається уповільнений обмін речовин, зниження апетиту, погане травлення, порушення в кістковій тканині, зубах.
 
До цих порушень додаються ще й психічні розлади, депресивні стани, які пригнічують організм. Людина схильна перебільшити будь-яку проблему - з мухи зробити слона.
 
Тому в цей період в першу чергу потрібно зайнятися психотренінгом, що підніме настрій людини, особливо хворого.
 
Не дарма в цей час за народною традицією наступають святки, коли проводяться різні гуляння. Святки відзначають не тільки в сімейному колі, але в більшій мірі це загальнонародні гуляння.
 
Радіючи з іншими людьми, людина відволікається від особистих проблем. Вони стають для неї не настільки значними та великими.
 
Традиційні застілля допомагають впоратися з поганим апетитом, а прийняття в міру алкоголь покращує травлення.
 
Якщо людина захворіє в цей час, то її не можна залишати одну. Для швидкого одужання їй потрібна увага, турбота, щоб її не забували друзі, знайомі - дзвонили, відвідували.
 
Так само необхідно приділяти увагу кишечнику, боротися з запорами.
 
Для відновлення сил після хвороби бажано регулярно займатися зарядкою, пройти курс масажу, рефлексотерапії.
 
Для збільшення обміну речовин, необхідно знизити калорійність їжі і збільшити кількість прийнятих фруктів, продуктів, що містять фосфор, залізо, цинк. Бажано знизити кількість солі в їжі.
 
У цей період необхідно берегтися від холоду та вологи, тому приділяйте увагу одягу. Слідкуйте, щоб діти, після того як набігаються та зпітніють, відразу ж переодяглись.
 
Для санаторного відпочинку та лікування найкраще вибирати курорти з гірським сухим кліматом.
 
 
З 21 січня Сонце почне рухатися по знаку Водолія, що різко змінить стан здоров'я людей.
 
У людей різко підвищиться недовірливість і сугестивність (навіюваність), що може викликати навіть помилкові хвороби.
 
В результаті таких змін психіки людей, обмін речовин, кров'яний тиск, склад крові будуть схильні до різких коливань.
 
До цих порушень може додатися порушення нервової системи, яке викличе зниження імунітету, порушення кровообігу і як наслідок викличе такі хвороби - флебіти, судоми, варикозне розширення вен, падіння зору.
 
 

Рух Меркурія

 
До 16 січня Меркурій буде рухатися по знаку Козерога до 24 січня. У цей період дадуть про себе знати - ревматизм, захворювання шкіри на підставі нервового зриву, розлади кишечнику, травлення, запори, страхи та фобії.
 
З 17 січня Меркурій буде рухатися по знаку Водолія, що вплине на психіку, нервову систему, судини. Це може проявитись у раптових невралгічних болях по всьому тілу, летючій невралгії, серцевих неврозах, нападах істерії, спазмах судин.
            
 

Рух Венери

 
Венера рухатиметься до 13 січня по знаку Водолія, що може порушувати функцію залоз внутрішньої секреції, серцево-судинної системи, викликати істерію, психосоматичні захворювання, недокрів'я та різке зростання різних пухлин.
 
З 14 січня Венера буде рухатися по знаку Риб, що підвищить чутливість до переохолодження, через що можуть виникати - обмороження ніг, слабкість зв'язок гомілковостопних суглобів, грибкові захворювання.
 
Також може порушуватися обмін речовин через нестриманість до певної їжі, ліків, наркотиків, алкоголю. В наслідок це може викликати психічні розлади.      
 
 

Рух Марса

 
Марс до 3 січня буде рухатися по знаку Скорпіон, що позначиться на стані статевої системи, крові, кишечнику, може викликати запальні процеси статевих органів, маткові кровотечі, позаматкову вагітність, хвороби прямої кишки.
 
Особливу небезпеку рух Марса може становити для вагітних (загроза викидня) і тих, що перенесли напередодні хірургічні операції, отримали травми та поранення через зараження крові.
 
З 4 січня Марс буде рухатися по знаку Стрільця, що може викликати підвищену сексуальність, гостру потребу в інтимних відносинах, запальні процеси в області стегон, суглобів, шкіри з утворенням виразок і фурункулів, небезпечні травми через вогонь, гострі та ріжучі предмети, падіння.
 
У цей період можуть турбувати старі рани, виникнути фурункули, нагноєння в місцях потертості шкіри. Необхідно своєчасно обробляти рани і дотримуватись у всьому санітарних норм.
 
 

Рух Юпітера           

           
Юпітер увесь січень буде рухатися по знаку Козерога, що впливатиме на роботу печінки, травлення, кишечнику.
 
Погана циркуляція крові, надмірне та незбалансоване харчування можуть викликати збій у роботі кишечнику - запор та непрохідність, захворювання шкіри та жирове переродження печінки. Усі ці порушення здоров'я обумовлені харчуванням та способом життя.
 
 

Рух Сатурна


Сатурн увесь січень буде рухатися по знаку Козерога, що позначиться в першу чергу на стані кісткової тканини, спинного мозку та зубах.
 
У результаті можуть виникнути - ішіас, подагра, запалення суглобів, переломи, запалення сідничного нерва, глухота, утворення каменів у жовчному міхурі та нирках.
 
На додачу може погіршитися психічний стан через прояви песимізму, меланхолії, страхів, фобій. Це позначиться на імунітеті, що виснажить організм і спричинить передчасне старіння.
 
Щоб запобігти такому розвитку подій, необхідно слідкувати за станом здоров'я, щоб вчасно лікувати хвороби та щоб вони не стали хронічними.   
 
Також необхідно підтримувати гарний настрій. Для цього бажано відвідувати колективні заходи, спортзали, народні гуляння. Надмірним песимістам краще у цей період відправитися у мандри у теплі краї, де багато сонця.
 
 

Рух Урана


Увесь січень Уран рухатиметься знаком Тельця, що буде впливатиме на нервову систему, викликати ураження нервів гортані, голосових зв'язок (хрипота), параліч піднебіння (важко а іноді не можливо ковтати їжу). 
 
Рух Урану знаком Тельця також впливатиме на роботу залоз внутрішньої секреції, внаслідок чого може порушитися робота щитовидної залози, статевих залоз, що призведе до ожиріння.
 
У цей період треба берегти шию від різних травм.
           
 

Рух Нептуна


Нептун буде рухатися по знаку Риб, що буде впливати на психіку людей, стан рідини та кислотно-лужну рівновагу організму.
 
Такий вплив Нептуна на психіку може викликати у людей схильність до навіювання, нав'язливих ідей, психозів, істеричності та депресії.
 
При таких станах небезпечно приймати алкоголь, бо це може привести до запою, який може закінчитися білою гарячкою та манією переслідування.
 
Порушення кислотно-лужної рівноваги організму викликатиме застійні процеси та набряки у нирках, печінці, підшлунковій залозі, селезінці, пухлини, водянки, отруєння, деформацію стопи, утворення наростів, бородавок, мозолів та відкладення солей.
 
Необхідно уважно та обережно поводитись при роботі з рідинами, бо можна обпаритись окропом або отруїтися випарами.


автор: астролог Довбня Наталія Андріївна
спеціально для dna.com.ua