Гороскоп здоров'я на січень 2021

Видимий рух сонця та планет у січні 2021 року вплине на стан здоров'я. Крім того, кожна планета буде впливати по-своєму на людський організм, що може викликати різні його порушення. 

 
Щоб зберегти здоров'я, бажано приділяти увагу руху планет у січні. Для допомоги в цьому пропонуємо вашій увазі Гороскоп здоров'я на січень 2021 рік.
 
 

Рух Сонця

 
Сонце до 20 січня буде рухатися по знаку Козерога, що впливатиме на психіку, травлення, обмін речовин і кісткову систему.
 
У людей спостерігається уповільнений обмін речовин, зниження апетиту, погане травлення, порушення в кістковій тканині, зубах.
 
До цих порушень додаються ще й психічні розлади, депресивні стани, які пригнічують організм. Людина схильна перебільшити будь-яку проблему - з мухи зробити слона.
 
Тому в цей період в першу чергу потрібно зайнятися психотренінгом, що підніме настрій людини, особливо хворого.
 
Не дарма в цей час за народною традицією наступають святки, коли проводяться різні гуляння. Святки відзначають не тільки в сімейному колі, але в більшій мірі це загальнонародні гуляння.
 
Радіючи з іншими людьми, людина відволікається від особистих проблем. Вони стають для неї не настільки значними та великими.
 
Традиційні застілля допомагають впоратися з поганим апетитом, а прийняття в міру алкоголь покращує травлення.
 
Якщо людина захворіє в цей час, то її не можна залишати одну. Для швидкого одужання їй потрібна увага, турбота, щоб її не забували друзі, знайомі - дзвонили, відвідували.
 
Так само необхідно приділяти увагу кишечнику, боротися з запорами.
 
Для відновлення сил після хвороби бажано регулярно займатися зарядкою, пройти курс масажу, рефлексотерапії.
 
Для збільшення обміну речовин, необхідно знизити калорійність їжі і збільшити кількість прийнятих фруктів, продуктів, що містять фосфор, залізо, цинк. Бажано знизити кількість солі в їжі.
 
У цей період необхідно берегтися від холоду та вологи, тому приділяйте увагу одягу. Слідкуйте, щоб діти, після того як набігаються та зпітніють, відразу ж переодяглись.
 
Для санаторного відпочинку та лікування найкраще вибирати курорти з гірським сухим кліматом.
 
 
З 21 січня Сонце почне рухатися по знаку Водолія, що різко змінить стан здоров'я людей.
 
У людей різко підвищиться недовірливість і сугестивність (навіюваність), що може викликати навіть помилкові хвороби.
 
В результаті таких змін психіки людей, обмін речовин, кров'яний тиск, склад крові будуть схильні до різких коливань.
 
До цих порушень може додатися порушення нервової системи, яке викличе зниження імунітету, порушення кровообігу і як наслідок виникнення таких хвороб як - флебіти, судоми, варикозне розширення вен, падіння зору.
 
 

Рух Меркурія

 
До 8 січня Меркурій буде рухатися по знаку Козерога. У цей період дадуть про себе знати - ревматизм, захворювання шкіри на підставі нервового зриву, розлади кишечнику, травлення, запори, страхи та фобії.
 
З 9 січня Меркурій буде рухатися по знаку Водолія, що вплине на психіку, нервову систему, судини. Це може проявитись у раптових невралгічних болях по всьому тілу, летючій невралгії, серцевих неврозах, нападу істерії, спазмах судин.
            
 

Рух Венери

 
До 8 січня Венера рухатиметься по знаку Стрільця, що може викликати судоми м'язів гомілки, спазми судин, набряки гомілковостопних суглобів. Також рух Венери може вплинути на роботу печінки, жовчного міхура, підшлункової залози та селезінки.
 
З 9 січня Венера буде рухатися по знаку Козерога, що може викликати набряки, пухлини та запалення суглобів, шкірні захворювання, подагру, втрату зубів, випадання волосся, виразки, запори.      
 
 

Рух Марса

 
До 6 січня Марс буде рухатися по знаку Овна, що викличе повторне запалення та загострення старих погано вилікуваних хвороб та створить небезпеку в разі протягів та переохолодження голови, через що можуть виникнути інфекційні захворювання, менінгіт, енцефаліт, арахноїдит, інсульт, запалення очей, головні болі, мігрень, безсоння, лицьова невралгія, стригучий лишай, крововилив у нирки.
 
Через необережне поводження з гострими, різальними та колючими предметами, а також вогнепальними речовинами та пристроями може статись нещасний випадок - поранення голови, обпік та отруєння.
 
З 7 січня Марс почне рухатися по знаку Тельця. В цей час можуть виникати захворювання носу, горла, шиї, сечостатевої системи, щитовидної залози, сплеск вірусних захворювань через весняне зниження імунітету.
 
 

Рух Юпітера           

           
Увесь січень Юпітер буде рухатися по знаку Водолія, що впливатиме на судини, кровообіг. І як наслідок можуть виникнути - гіпертонія, набряки ніг та інших органів, крововилив у мозок (інсульт) та шкіру, порушення серцево-судинної системи.
 
Також у цей час може раптово статися люмбаго або поперековий простріл. Тому після фізичного навантаження необхідно завчасно знімати напругу з м'язів.
 
 

Рух Сатурна


Увесь січень Сатурн буде рухатися знаком Водолія, що може викликати судоми м'язів з порушенням кровообігу у кінцівках та серцево-судинної системи, слабкість зв'язок ніг та погіршення зору.
 
 

Рух Урана


Увесь січень Уран рухатиметься знаком Тельця, що буде впливатиме на нервову систему, викликати ураження нервів гортані, голосових зв'язок (хрипота), параліч піднебіння (важко а іноді неможливо ковтати їжу). 
 
Рух Урану знаком Тельця також впливатиме на роботу залоз внутрішньої секреції, внаслідок чого може порушитися робота щитовидної залози, статевих залоз, що призведе до ожиріння.
 
У цей період треба берегти шию від різних травм.
           
 

Рух Нептуна


Нептун буде рухатися по знаку Риб, що буде впливати на психіку людей, стан рідини та кислотно-лужну рівновагу організму.
 
Такий вплив Нептуна на психіку може викликати у людей схильність до навіювання, нав'язливих ідей, психозів, істеричності та депресії.
 
При таких станах небезпечно приймати алкоголь, бо це може призвести до запою, який може закінчитися білою гарячкою та манією переслідування.
 
Порушення кислотно-лужної рівноваги організму викликатиме застійні процеси та набряки у нирках, печінці, підшлунковій залозі, селезінці, пухлини, водянки, отруєння, деформацію стопи, утворення наростів, бородавок, мозолів та відкладення солей.
 
Необхідно уважно та обережно поводитись при роботі з рідинами, бо можна обпаритись окропом або отруїтися випарами.


автор: астролог Довбня Наталія Андріївна
спеціально для dna.com.ua