Гороскоп здоров'я на лютий 2020

Гороскоп здоров'я на лютий 2019Видимий рух сонця та планет у лютому 2020 року буде впливати на стан здоров'я, при чому, кожна планета буде впливати на кожний людський організм по різному, що може викликати різні його порушення.
 
Щоб зберегти здоров'я, бажано приділяти увагу впливу планет. Для допомоги в цьому пропонуємо вашій увазі Гороскоп здоров'я на лютий 2020.
 
 

Рух Сонця

 
Сонце до 18 лютого буде рухатися по знаку Водолія. Це буде викликати хвороби, пов'язані з порушенням циркуляції крові, нервовими розладами, спазмами.
 
У цей час можуть захворіти очі, серце.
 
Причинами цих захворювань можуть бути фізичні та розумові навантаження, перевтома.
 
Порушення здоров'я може викликати різке коливання обміну речовин, кров'яного тиску, складу лімфи та крові.
 
Слабка циркуляція лімфи та крові може викликати різні флебіти, варикозне розширення вен, спазми, судоми.
 
Для профілактики необхідно дотримуватися певної дієти, багатої на вітаміни, фосфор і залізо, пити лікарські засоби.
 
 
Сонце з 19 лютого буде рухатися по Рибам. У цей період зовнішнє середовище буде впливати на психіку людей, що безпосередньо позначиться на роботі гіпоталамуса та гіпофіза, і виробленні ряду гормонів (тестостерону й естрогену).
 
Брак гормонів або їх надлишок може спричинити у людей втрату життєвої сили, синдром хронічної втоми. І як наслідок організм не зможе протистояти інфекційним захворюванням, достатньо виводи шлаки з організму, очищати кров і лімфу.
 
Всі ці порушення будуть викликати розлад травлення, серцевої діяльності, дихальної системи, зниження кисню.
 
Щоб не допустити порушення здоров'я бажано складні питання вирішити заздалегідь або після проходження Сонцем знаку Риб.
 
Людям схильним до депресії та меланхолії в цей період бажано взяти відпустку, вирушити подорожувати або присвятити деякий час своєму захопленню, хобі.
 
 

Рух Меркурія

 
До 3 лютого Меркурій буде рухатися по знаку Водолія, що впливатиме на психіку, нервову систему, судини.
 
Це може проявитись у раптових невралгічних болях по всьому тілу, летючій невралгії, серцевих неврозах, нападі істерії, спазмах судин.
 
З 4 лютого Меркурій буде рухатися по Рибам, що впливатиме на процес мислення, може викликати втрату пам'яті, неуважність, мрійливість.
 
Також може порушуватися кровообіг ніг, відбутися втрата чутливості пальців ніг, виникати спазми та судоми ніг.
 
Людей можуть мучити - підвищена чутливість ніг до охолодження і вогкості, хворобливі мозолі, грибкове ураження ніг.
 
З 17 лютого Меркурій змінить рух з прямого на зворотній, що може викликати повернення хвороби.
 
 

Рух Венери

 
До 7 лютого Венера буде рухатися по знаку Риб, що підвищуватиме чутливість до переохолодження, через що можуть виникати - обмороження ніг, слабкість зв'язок гомілкостопних суглобів, грибкові захворювання.
 
Також може порушуватися обмін речовин через нестриманість до певної їжі, ліків, наркотиків, алкоголю. Внаслідок чого можуть виникати психічні розлади.
 
З 8 лютого Венера буде рухатися по знаку Овна, що може викликати підвищену мрійливість, галюцинації, білі сни, що буде знижувати працездатність.
 
Надмірне харчування, особливо вживання солодощів, тривалий денний сон може викликати головні болі, підвищення цукру в крові, різні висипи алергічного характеру.
 
Через малу рухливість можуть страждати нирки.
 
У цей час рекомендується займатися фізичними вправами, перейти на дієту, знизити вагу.
 
 

Рух Марса

 
Марс до 16 лютий буде рухатися по знаку Стрільця, що викликає підвищену сексуальність, гостру потребу в інтимних відносинах, запальні процеси в області стегон, суглобів, шкіри з утворенням виразок і фурункулів, небезпечні травми через вогонь, гострі та ріжучі предмети, падіння.
 
У цей період можуть турбувати старі рани, виникнути фурункули, нагноєння в місцях потертості шкіри. Необхідно своєчасно обробляти рани і дотримуватись у всьому санітарних норм.
 
З 17 лютого Марс почне рухатися по знаку Козерога, що може викликати запалення суглобів, зубів, шкіри. Це викликає такі хвороби як артрит, абсцесс, фурункули, коросту, загострення псоріазу.
 
У цей період діти будуть вразливими до інфекційний хвороб, віспи та кору.
 
Необхідно оберігатися травм, поранень та забоїв колін та хребта. 
 
 

Рух Юпітера

 
Юпітер увесь лютий буде рухатися по знаку Козерога, що впливатиме на роботу печінки, травлення, кишечнику.
 
Погана циркуляція крові, надмірне та незбалансоване харчування можуть викликати збій у роботі кишечнику - запори та непрохідність, захворювання шкіри та жирове переродження печінки. Усі ці порушення здоров'я зумовлені незбалансованим та нерегуряним харчуванням та способом життя. 
 
 

Рух Сатурна

 
Сатурн увесь лютий буде рухатися знаком Козерога, що позначається в першу чергу на стані кісткової тканини, спинного мозку та зубах.
 
У результаті можуть виникнути - ішіас, подагра, запалення суглобів, переломи, запалення сідничного нерва, глухота, утворення каменів у жовчному міхурі та нирках.
 
На додачу може погіршитися психічний стан через прояви песимізму, меланхолії, страхів, фобій. Це позначиться на імунітеті, що виснажує організм і спричиняє передчасне старіння.
 
Щоб запобігти такому розвитку подій, необхідно слідкувати за станом здоров'я, щоб вчасно лікувати хвороби та щоб вони не стали хронічними.  
 
Також необхідно підтримувати гарний настрій. Для цього бажано відвідувати колективні заходи, спортзали, народні гуляння. Надмірним песимістам краще у цей період відправитися у мандри у теплі краї, де багато сонця.
 
 

Рух Урана

 
Уран увесь лютий буде рухатися по знаку Тельця, що впливатиме на нервову систему, викликатиме ураження нервів гортані, голосових зв'язок (хрипота), параліч піднебіння (важко а іноді неможливо ковтати їжу). 
 
Рух Урану знаком Тельця також впливатиме на роботу залоз внутрішньої секреції, внаслідок чого може порушитися робота щитовидної залози, статевих залоз, що призведе до ожиріння та порушення самопочуття.
 
У цей період треба берегти шию від різних травм.
 
 

Рух Нептуна

 
Нептун буде рухатися по знаку Риб, що впливатиме на психіку людей, стан рідини та кислотно-лужну рівновагу організму.
 
Такий вплив Нептуна на психіку може викликати у людей схильність до навіювання, нав'язливих ідей, психозів, істеричності та депресії.
 
При таких станах небезпечно приймати алкоголь, бо це може призвести до запою, який може закінчитися білою гарячкою та манією переслідування.
 
Порушення кислотно-лужної рівноваги організму викликатиме застійні процеси та набряки у нирках, печінці, підшлунковій залозі, селезінці, пухлини, водянки, отруєння, деформацію стопи, утворення бородавок і мозолів, відкладення солей.
 
Необхідно уважно та обережно поводитись при роботі з рідинами, бо можна обпектися окропом або отруїтися випарами.


автор: астролог Довбня Наталія Андріївна
спеціально для dna.com.ua