Гороскоп здоров'я на лютий 2021

Гороскоп здоров'я на лютий 2021

Видимий рух сонця та планет у лютому 2021 року буде впливати на стан здоров'я, при чому, кожна планета буде впливати на кожний людський організм по різному, що може викликати різні його порушення.
 
Щоб зберегти здоров'я, бажано приділяти увагу впливу планет. Для допомоги в цьому пропонуємо вашій увазі Гороскоп здоров'я на лютий 2021.
 
 

Рух Сонця

 
Сонце до 18 лютого буде рухатися по знаку Водолія. Це буде викликати хвороби, пов'язані з порушенням циркуляції крові, нервовими розладами, спазмами.
 
У цей час можуть захворіти очі, серце.
 
Причинами цих захворювань можуть бути фізичні та розумові навантаження, перевтома.
 
Порушення здоров'я може викликати різке коливання обміну речовин, кров'яного тиску, складу лімфи та крові.
 
Слабка циркуляція лімфи та крові може викликати різні флебіти, варикозне розширення вен, спазми, судоми.
 
Для профілактики необхідно дотримуватися певної дієти, багатої на вітаміни, фосфор і залізо, пити лікарські засоби.
 
 
Сонце з 19 лютого буде рухатися по Рибам. У цей період зовнішнє середовище буде впливати на психіку людей, що безпосередньо позначиться на роботі гіпоталамуса та гіпофіза, і виробленні ряду гормонів (тестостерону й естрогену).
 
Брак гормонів або їх надлишок може спричинити у людей втрату життєвої сили, синдром хронічної втоми. І як наслідок організм не зможе протистояти інфекційним захворюванням, достатньо виводи шлаки з організму, очищати кров і лімфу.
 
Всі ці порушення будуть викликати розлад травлення, серцевої діяльності, дихальної системи, зниження кисню.
 
Щоб не допустити порушення здоров'я бажано складні питання вирішити заздалегідь або після проходження Сонцем знаку Риб.
 
Людям схильним до депресії та меланхолії в цей період бажано взяти відпустку, вирушити подорожувати або присвятити деякий час своєму захопленню, хобі.
 
 

Рух Меркурія

 
Весь лютий Меркурій буде рухатися по знаку Водолія, що впливатиме на психіку, нервову систему, судини.
 
Це може проявитись у раптових невралгічних болях по всьому тілу, летючій невралгії, серцевих неврозах, нападі істерії, спазмах судин.
 
 

Рух Венери

 
Венера рухатиметься до 25 лютого по знаку Водолія, що може порушувати функцію залоз внутрішньої секреції, серцево-судинної системи, викликати істерію, психосоматичні захворювання, недокрів'я та різке зростання різних пухлин.
 
З 26 лютого Венера буде рухатися по знаку Риб, що підвищуватиме чутливість до переохолодження, через що можуть виникати - обмороження ніг, слабкість зв'язок гомілкостопних суглобів, грибкові захворювання.
 
Також може порушуватися обмін речовин через нестриманість до певної їжі, ліків, наркотиків, алкоголю. Внаслідок чого можуть виникати психічні розлади.
 
 

Рух Марса

 
Марс увесь лютий буде рухатися по знаку Тельця. В цей час можуть виникати захворювання носу, горла, шиї, сечостатевої системи, щитовидної залози, сплеск вірусних захворювань через зниження імунітету.
 
 

Рух Юпітера

 
Юпітер увесь лютий буде рухатися по знаку Водолія, що впливатиме на судини, кровообіг. І як наслідок можуть виникнути - гіпертонія, набряки ніг та інших органів, крововилив у мозок (інсульт) та шкіру, порушення серцево-судинної системи.
 
Також у цей час може раптово статися люмбаго або поперековий простріл. Тому після фізичного навантаження необхідно завчасно знімати напругу з м'язів. 
 
 

Рух Сатурна

 
Сатурн увесь лютий буде рухатися знаком Водолія, що може викликати судоми м'язів з порушенням кровообігу у кінцівках та серцево-судинної системи, слабкість зв'язок ніг та погіршення зору.
 
 

Рух Урана

 
Уран увесь лютий буде рухатися по знаку Тельця, що впливатиме на нервову систему, викликатиме ураження нервів гортані, голосових зв'язок (хрипота), параліч піднебіння (важко а іноді неможливо ковтати їжу). 
 
Рух Урану знаком Тельця також впливатиме на роботу залоз внутрішньої секреції, внаслідок чого може порушитися робота щитовидної залози, статевих залоз, що призведе до ожиріння та порушення самопочуття.
 
У цей період треба берегти шию від різних травм.
 
 

Рух Нептуна

 
Нептун буде рухатися по знаку Риб, що впливатиме на психіку людей, стан рідини та кислотно-лужну рівновагу організму.
 
Такий вплив Нептуна на психіку може викликати у людей схильність до навіювання, нав'язливих ідей, психозів, істеричності та депресії.
 
При таких станах небезпечно приймати алкоголь, бо це може призвести до запою, який може закінчитися білою гарячкою та манією переслідування.
 
Порушення кислотно-лужної рівноваги організму викликатиме застійні процеси та набряки у нирках, печінці, підшлунковій залозі, селезінці, пухлини, водянки, отруєння, деформацію стопи, утворення бородавок і мозолів, відкладення солей.
 
Необхідно уважно та обережно поводитись при роботі з рідинами, бо можна обпектися окропом або отруїтися випарами.


автор: астролог Довбня Наталія Андріївна
спеціально для dna.com.ua