Гороскоп здоров'я на лютий 2017

Гороскоп здоров'я на лютий 2017Видимий рух сонця та планет у лютому 2017 року буде впливати на стан здоров'я, при чому, кожна планета буде впливати на кожний людський організм по різному, що може викликати різні його порушення.
 
Щоб зберегти здоров'я, бажано приділяти увагу впливу планет. Для допомоги в цьому пропонуємо вашій увазі Гороскоп здоров'я на лютий 2017.
 
 

Рух Сонця

 
Сонце до 19 лютого буде рухатися по знаку Водолія. Це буде викликати хвороби, пов'язані з порушенням циркуляції крові, нервовими розладами, спазмами.
 
У цей час можуть захворіти очі, серце.
 
Причинами цих захворювань можуть бути фізичні та розумові навантаження, перевтома.
 
Порушення здоров'я може викликати різке коливання обміну речовин, кров'яного тиску, складу лімфи та крові.
 
Слабка циркуляція лімфи та крові може викликати різні флебіти, варикозне розширення вен, спазми, судоми.
 
Для профілактики необхідно дотримуватися певної дієти, багатої на вітаміни, фосфор і залізо, пити лікарські засоби.
 
 
Сонце з 19 лютого буде рухатися по Рибам. У цей період зовнішнє середовище буде впливати на психіку людей, що безпосередньо позначиться на роботі гіпоталамуса та гіпофіза, і виробленні ряду гормонів (тестостерону й естрогену).
 
Брак гормонів або їх надлишок може спричинити у людей втрату життєвої сили, синдром хронічної втоми. І як наслідок організм не зможе опиратись інфекційним захворюванням, достатньо виводи шлаки з організму, очищати кров і лімфу.
 
Всі ці порушення будуть викликати розлад травлення, серцевої діяльності, дихальної системи, зниження кисню.
 
Щоб не допустити порушення здоров'я бажано складні питання вирішити заздалегідь або після проходження Сонцем знаку Риб.
 
Людям схильним до депресії та меланхолії в цей період бажано взяти відпустку, вирушити подорожувати або присвятити деякий час своєму захопленню, хобі.
 
 

Рух Меркурія

 
Меркурій до 7 лютого буде рухатися по знаку Козерога. У цей період дадуть про себе знати - ревматизм, захворювання шкіри через нервову напругу, розлади кишечнику, травлення, страхи та фобії.
 
З 8 по 25 лютого Меркурій буде рухатися по знаку Водолія, що вплине на психіку, нервову систему, судини.
 
Це може проявитись у раптових невралгічних болях по всьому тілу, летючій невралгії, серцевих неврозах, нападах істерії, спазмах судин.
 
З 26 лютого Меркурій буде рухатися по Рибам, що вплине на процес мислення, може викликати втрату пам'яті, неуважність, мрійливість.
 
Також може порушуватися кровообіг ніг, відбутися втрата чутливості пальців ніг, виникати спазми та судоми ніг.
 
Людей можуть мучити - підвищена чутливість ніг до охолодження і вогкості, хворобливі мозолі, грибкове ураження ніг.
 
 

Рух Венери

 
Венера до 3 лютого буде рухатися по знаку Риб, що підвищить чутливість до переохолодження, через що можуть виникати - обмороження ніг, слабкість зв'язок гомілковостопних суглобів, грибкові захворювання.
 
Також може порушуватися обмін речовин через нестриманість до певної їжі, ліків, наркотиків, алкоголю. В наслідок це може викликати психічні розлади.
 
З 4 лютого Венера почне рухатися по знаку Овна, що може викликати підвищену мрійливість, галюцинації, білі сни, що буде знижувати працездатність.
 
Надмірне харчування, особливо вживання солодощів, тривалий денний сон може викликати головні болі, підвищення цукру в крові, різні висипи алергічного характеру.
 
Через малу рухливість можуть страждати нирки.
 
У цей час рекомендується займатися фізичними вправами, перейти на дієту, знизити вагу.
 
 

Рух Марса

 
Марс увесь лютий буде рухатися по знаку Овна, що ще більше посилить вплив Венери.
 
Рух Марса по Овну небезпечний тим, що в цей період можуть траплятися нещасні випадки з пораненням голови.
 
Крім того, Марс може викликати безсоння, гострі головні болі, стригучий лишай, запалення очей, мозкової оболонки, крововилив у нирках.
 
В кінці місяця Марс пройде на одній довготі з Ураном, і це з'єднання буде протистояти Юпітеру в Терезах.
 
Щоб уникнути цього сильного впливу на здоров'я, необхідно ретельно спланувати всі дії та суворо дотримуватися розпорядку дня. 
 
 

Рух Юпітера

 
Юпітер увесь лютий буде рухатися по знаку Терезів, що може викликати порушення в роботі нирок, підшлункової залози, обміну речовин, зниження функції надниркових залоз, дефіцит адреналіну.
 
З 6 лютого Юпітер змінить прямолінійний рух на ретроградний, що посилить розвиток наявного захворювання і знизить імунітет організму.
 
В результаті, може розвинутися - пухлина, абсцес, діабет, захворювання шкіри, погане виведення шлаків з організму. 
 
 

Рух Сатурна

 
Сатурн увесь лютий буде рухатися по знаку Стрільця, що вплине на роботу печінки та жовчного міхура, стан тазостегнових суглобів і стегон.
 
В результаті можуть виникнути - ішіас, подагра, запалення суглобів, переломи, запалення сідничного нерва.
 
Порушення здоров'я може бути різким, викликати критичний стан.
 
 

Рух Урана

 
Уран, рухаючись по Овну, може пробудити людину від загальмованості, заціпеніння, задуму, звернути її увагу на те, що відбувається в суспільстві та у світі.
 
Але коли людина прийде до тями, дійсність може її розчарувати та викликати сум'яття, депресію, зниження життєвої сили.
 
На цьому грунті може знизитись імунітет, виникати головні болі, мігрень, біль у шиї, захворювання головного мозку - менінгіт, паралічі лицьового, слухового і зорового нерва, невралгія трійчастого нерва.
 
Існує небезпека травм голови.
 
 

Рух Нептуна

 
Нептун буде рухатися по знаку Риб, що буде впливати на психіку людей, стан рідини та кислотно-лужну рівновагу організму.
 
Такий вплив Нептуна на психіку може викликати у людей схильність до навіювання, нав'язливих ідей, психозів, істеричності та депресії.
 
При таких станах небезпечно приймати алкоголь, бо це може привести до запою, який може закінчитися білою гарячкою та манією переслідування.
 
Порушення кислотно-лужної рівноваги організму викликатиме застійні процеси та набряки у нирках, печінці, підшлунковій залозі, селезінці, пухлини, водянки, отруєння, деформацію стопи, утворення бородавок і мозолів, відкладення солей.
 
Необхідно уважно та обережно поводитись при роботі з рідинами, бо можна обпаритись окропом або отруїтися випарами.


автор: астролог Довбня Наталія Андріївна
спеціально для dna.com.ua