Гороскоп здоров'я на лютий 2019

Гороскоп здоров'я на лютий 2019Видимий рух сонця та планет у лютому 2019 року буде впливати на стан здоров'я, при чому, кожна планета буде впливати на кожний людський організм по різному, що може викликати різні його порушення.
 
Щоб зберегти здоров'я, бажано приділяти увагу впливу планет. Для допомоги в цьому пропонуємо вашій увазі Гороскоп здоров'я на лютий 2019.
 
 

Рух Сонця

 
Сонце до 18 лютого буде рухатися по знаку Водолія. Це буде викликати хвороби, пов'язані з порушенням циркуляції крові, нервовими розладами, спазмами.
 
У цей час можуть захворіти очі, серце.
 
Причинами цих захворювань можуть бути фізичні та розумові навантаження, перевтома.
 
Порушення здоров'я може викликати різке коливання обміну речовин, кров'яного тиску, складу лімфи та крові.
 
Слабка циркуляція лімфи та крові може викликати різні флебіти, варикозне розширення вен, спазми, судоми.
 
Для профілактики необхідно дотримуватися певної дієти, багатої на вітаміни, фосфор і залізо, пити лікарські засоби.
 
 
Сонце з 19 лютого буде рухатися по Рибам. У цей період зовнішнє середовище буде впливати на психіку людей, що безпосередньо позначиться на роботі гіпоталамуса та гіпофіза, і виробленні ряду гормонів (тестостерону й естрогену).
 
Брак гормонів або їх надлишок може спричинити у людей втрату життєвої сили, синдром хронічної втоми. І як наслідок організм не зможе опиратись інфекційним захворюванням, достатньо виводи шлаки з організму, очищати кров і лімфу.
 
Всі ці порушення будуть викликати розлад травлення, серцевої діяльності, дихальної системи, зниження кисню.
 
Щоб не допустити порушення здоров'я бажано складні питання вирішити заздалегідь або після проходження Сонцем знаку Риб.
 
Людям схильним до депресії та меланхолії в цей період бажано взяти відпустку, вирушити подорожувати або присвятити деякий час своєму захопленню, хобі.
 
 

Рух Меркурія

 
До 10 лютого Меркурій буде рухатися по знаку Водолія, що впливатиме на психіку, нервову систему, судини.
 
Це може проявитись у раптових невралгічних болях по всьому тілу, летючій невралгії, серцевих неврозах, нападах істерії, спазмах судин.
 
З 11 лютого Меркурій буде рухатися по Рибам, що впливатиме на процес мислення, може викликати втрату пам'яті, неуважність, мрійливість.
 
Також може порушуватися кровообіг ніг, відбутися втрата чутливості пальців ніг, виникати спазми та судоми ніг.
 
Людей можуть мучити - підвищена чутливість ніг до охолодження і вогкості, хворобливі мозолі, грибкове ураження ніг.
 
 

Рух Венери

 
До 3 лютого Венера буде рухатися по знаку Стрілець, що може викликати судоми м'язів гомілки, спазми судин, набряки гомілковостопних суглобів. Також рух Венери може вплинути на роботу печінки, жовчного міхура, підшлункової залози та селезінки.
 
З 4 лютого Венера буде рухатися по знаку Козерога, що може викликати набряки, пухлини та запалення суглобів, шкірні захворювання, подагру, втрату зубів, випадання волосся, виразки, запори.
 
 

Рух Марса

 
Марс до 14 лютий буде рухатися по знаку Овна, може викликати безсоння, гострі головні болі, стригучий лишай, запалення очей, мозкової оболонки, крововилив у нирках.
 
Рух Марса по Овну небезпечний тим, що в цей період можуть траплятися нещасні випадки з пораненням голови.
 
Щоб уникнути цього сильного впливу на здоров'я, необхідно ретельно спланувати всі дії та суворо дотримуватися розпорядку дня.
 
З 15 лютого Марс почне рухатися по знаку Тельця. В цей час можуть виникати захворювання носу, горла, шиї, сечостатевої системи, щитовидної залози, сплеск вірусних захворювань через весняне зниження імунітету. 
 
 

Рух Юпітера

 
Юпітер увесь лютий буде рухатися по знаку Стрільця, що впливатиме на роботу печінки, кровотворення.
 
Збій у роботі печінки позначиться на роботі м'язів, складі крові, що викличе - ревматизм, подагру, ішіас, набряки ніг, тромбоз та емболію. 
 
 

Рух Сатурна

 
Сатурн увесь лютий буде рухатися знаком Козерога, що позначиться в першу чергу на стані кісткової тканини, спинного мозку та зубах.
 
У результаті можуть виникнути - ішіас, подагра, запалення суглобів, переломи, запалення сідничного нерва, глухота, утворення каменів у жовчному міхурі та нирках.
 
На додачу може погіршитися психічний стан через прояви песимізму, меланхолії, страхів, фобій. Це позначиться на імунітеті, що виснажить організм і спричинить передчасне старіння.
 
Щоб запобігти такому розвитку подій, необхідно слідкувати за станом здоров'я, щоб вчасно лікувати хвороби та щоб вони не стали хронічними.  
 
Також необхідно підтримувати гарний настрій. Для цього бажано відвідувати колективні заходи, спортзали, народні гуляння. Надмірним песимістам краще у цей період відправитися у мандри у теплі краї, де багато сонця.
 
 

Рух Урана

 
Уран, рухаючись по Овну, може пробудити людину від загальмованості, заціпеніння, задуму, звернути її увагу на те, що відбувається в суспільстві та у світі.
 
Але коли людина прийде до тями, дійсність може її розчарувати та викликати сум'яття, депресію, зниження життєвої сили.
 
На цьому грунті може знизитись імунітет, виникати головні болі, мігрень, біль у шиї, захворювання головного мозку - менінгіт, паралічі лицьового, слухового і зорового нерва, невралгія трійчастого нерва.
 
Існує небезпека травм голови.
 
 

Рух Нептуна

 
Нептун буде рухатися по знаку Риб, що буде впливати на психіку людей, стан рідини та кислотно-лужну рівновагу організму.
 
Такий вплив Нептуна на психіку може викликати у людей схильність до навіювання, нав'язливих ідей, психозів, істеричності та депресії.
 
При таких станах небезпечно приймати алкоголь, бо це може привести до запою, який може закінчитися білою гарячкою та манією переслідування.
 
Порушення кислотно-лужної рівноваги організму викликатиме застійні процеси та набряки у нирках, печінці, підшлунковій залозі, селезінці, пухлини, водянки, отруєння, деформацію стопи, утворення бородавок і мозолів, відкладення солей.
 
Необхідно уважно та обережно поводитись при роботі з рідинами, бо можна обпаритись окропом або отруїтися випарами.


автор: астролог Довбня Наталія Андріївна
спеціально для dna.com.ua