Подарунки на новий рік

Подарунки на новий рік

ОВЕН

Овен довго пам'ятає, хто і що йому подарував. Тому подарунок для Овна необхідно ретельно вибирати. На початку згадайте, що найбільше цінує Овен або чим захоплюється, потім загорніть подарунок в яскраво-червоний папір. І ще не забудьте привітати дітей та батьків Овна. Бо вони їх найбільше цінують і люблять. Для жінок Овнів хорошим подарунком можуть стати духи, косметичні набори та засоби по догляду за тілом, волоссям, нігтями. Але все це повинно бути хорошої якості. Чоловікам Овнам можна подарувати відмінної якості сорочку, краватку, а так же все, що входить в коло їх захоплень.
 

ТЕЛЕЦЬ

Тельці люблять дорогі подарунки великих розмірів. Вони люблять виставляти свої подарунки напоказ, щоб самим милуватися ними і щоб інші теж милувалися ними. Тельцю завжди подобаються річ суттєва на дотик, вид, з класичним смаком і запахом, щоб ніхто не міг їх критикувати. Для них підійдуть подарунки великих розмірів, наприклад, картини, вази, статуетки та інше. Жінкам Тельцям можна подарувати побутову техніку, чоловікам - оргтехніку. Але все це повинно мати бренд відомих марок.


БЛИЗНЮКИ

Близнюки багато рухаються, люблять зміни, що робить їх вічно молодими. Вони стежать за модою та стилем. Тому для жінок Близнюків найкращими подарунками будуть модні та стильні аксесуари - сумочки, гаманці, шарфики, хусточки і т. і. Для чоловіків Близнюків найкращими подарунками будуть будь-які види апаратури або деталі, зроблені за новітньою технологією. Для Близнюків не має значення ціна, вони цінують все нове і передове.


РАК

Рак цінує домашній комфорт. Тому найкращим подарунком для нього буде все, чого не вистачає в його будинку, наприклад, красивий модний посуд, рідкісна квітуча кімнатна рослина. Рак так само створює комфорт у себе на роботі, тому йому в подарунок підійде що-небудь цікаве для його робочого столу. Але в першу чергу Рака хвилює те, яким чином його вітають. Якщо він помітить, що з ним не щирі або їм нехтують, то він закине ваш подарунок або залишить без уваги. І якщо ви побачите, що подарована вами квітка засохла або подарований вами сервіз захований з очей подалі, то знайте, що Рак на вас ображений або вас не цінує.


ЛЕВ

Леву важливо не тільки, що ви йому даруєте, а й як. Будь-який подарунок для Лева бажано загорнути в блискучий золотистий папір з яскраво-червоними смужками на згинах і з великою наклейкою, на якій написано його ім'я великими літерами. Леву можна подарувати листівку з його ім'ям. Жінки Леви люблять будь-які прикраси від біжутерії до золотих виробів. Чоловікам Левам можна подарувати модну шпильку для краватки, запонки, запальничку, перстень з гравіруванням і будь-які особисті дрібниці з іменним підписом.


ДІВА


Дівам радимо акуратно загорнути подарунок, інакше вона буде заздалегідь незадоволена тим, що всередині. А якщо хочете позбавитись, залиште етикетку. Вона буде збентежена і стане бурчати за те, що Ви її не зняли. Хоча Діви виглядають лагідними і скромними, та насправді вони про себе великої думки і оцінюють подарунок, якщо він буде підкреслювати їх здібності, рішучість і вільнодумство. Тому їм краще дарувати те, що буде розвивати їхній професіоналізм, удосконалювати творчість і розвивати інтелект.


ТЕРЕЗИ

Солодощі та квіти - це гарний початок. Тепер вивезіть їх на костюмований бал, а на зворотному шляху - в вашу завалену подарунками квартиру. Говоріть їм все найромантичніше, що тільки прийде вам в голову. Терези просто розтануть, й вам терміново знадобиться носовичок, щоб витирати їм сльози. Кращим подарунком для Терезів буде мобільний телефон або інший вид зв'язку, що допоможе їм спілкуватися з потрібними людьми.


СКОРПІОН

Скорпіон обожнює подарунки, які може використовувати тільки сам. Він любить розглядати свої подарунки на самоті, особливо ті, що подарувала йому кохана людина. Жінкам Скорпіонам можна подарувати прикраси зі срібла або золота, які підкреслюють сердечне ставлення до них. Чоловікам і жінкам можна дарувати красиву білизну, будь-які інтимні предмети і засоби. Чоловік Скорпіон любить подарунки, які наділяють людину силою, наприклад, зброю, створюють захист.


СТРІЛЕЦЬ

Ідеальні подарунки для Стрільця можна знайти в туристичному агентстві. Квиток в одну сторону в будь-яке місце, крім того, де він зараз перебуває, на 100% зробить його щасливим. Вони люблять сучасні модні речі. Жінки Стрільці люблять отримувати в подарунок модні речі, букети квітів і яскраві вистави в їх честь. Точно такі ж подарунки люблять і чоловіки. Якщо Стрільцю не сподобається подарунок, то ви відразу ж про це дізнаєтеся. Він оголосить на всю кімнату: "а у мене вже була ця штука, і я тільки що від неї позбувся!" Спасибі, друже!


КОЗЕРІГ

Козерогу підійде що-небудь для офісу, те, що виглядає так, немов коштує цілий статок. Як щодо письмового набору з горіхового дерева з написом золотими літерами: "Президенту того-то і того-то ...?" Або з повідомленням про довічне членство в чому-небудь, що має слово "виконавчий" у назві? Ви не дарма витратите свої гроші, бо Козероги живуть вічно, особливо начальники. Можливо, не так-то легко буде здогадатися, чи сподобався Козерогові ваш подарунок. Вважайте вищою похвалою, якщо він скаже, що може реально використовувати його.


ВОДОЛІЙ

Водолій буде щасливий, якщо отримає в подарунок щось, що можна показати, а тим більше розділити з іншими. Тому Водоліям можна дарувати модні аксесуари, головні убори, побутову та оргтехніку, якою користуватимуться інші члени сім'ї. Жінкам Водоліям можна дарувати все для домашнього господарства, чоловікам Водоліям - для їхнього автомобіля, комп'ютера, роботи.


РИБИ

Риби через свою емоційність дуже перебірливі, для них важко знайти подарунок, який їм сподобався б. Тому їх краще взяти з собою в магазин і попросити, щоб вони самі вибрали собі подарунок. До свята вони забудуть про це, так що будуть просто вражені і заявлять: "Я і сам не вибрав би краще!". Риби люблять те, що дає поживу уяві: кіно, музику, живопис і т.п. Все грубе, гучне, очевидне - не для них. Постарайтеся добути для вашої улюбленої Рибки що-небудь для занять мистецтвом: фотоапарат або костюм для танців. Вечеря зі свічками в Святвечір - то, що треба. І з улюбленою музикою, будь ласка!
 
 


автор: Довбня Наталия Андреевна
специально для dna.com.ua