Гороскоп

ГороскопВітаємо Вас на нашому сайті!
 
Тут ви знайдете цікаву ексклюзивну інформацію про таємниці світобудови і людської душі, астрології, мистецтву любові і моральних норм, захисту успіху, щастя, здоров'я та житла, народної медицини, лікарських трав, тлумачення снів, імен, традицій та інше.
 
 

Астрологія

 
Свобода людини проявляється у свободі вибору. Тільки впевнена у собі людина усвідомлює, що її доля та майбутнє залежить від неї самої, і тільки така людина здатна самостійно зробити вибір.
 
Але впевненість у собі сама по собі не може гарантувати людині правильність вибору. Для того щоб зробити правильний вибір, людині потрібно пізнати себе. Знання закономірностей і ритму власного життя, сильних і слабких рис характеру зміцнює в людині самостійність, твердість і рішучість. Вона не страждає психічними розладами та не впадає в депресію, бо бореться зі своїми недоліками, розвиває свої сильні якості характеру і береже те, що цінується її серцем.
 
Людині набагато легше впоратися з проблемами, якщо вона про них заздалегідь знає і до них готується. Ця передбачливість допомагає їй стати успішною, домагатися поставленої мети, робить її щасливою. Астрологія - це древній метод дослідження того, ким є людина і до чого потрібно прагнути.
 
Тому, хто хоче користуватися астрологічними прогнозами або гороскопами, потрібно знати, що астрологія поділена на два діаметрально протилежні види. Один вид астрології ґрунтується на магії чисел і зумовленості подій, які визначаються по розташуванню зірок і планет. Така астрологія показує події. Для цього виду астрології мораль і духовність людини не мають значення. Ця астрологія робить людину вільною від Бога, але не вільною у виборі.
 
Інший вид астрології ґрунтується на моральних і духовних засадах людини, які посилюються або послаблюють її характер в залежності від розташування зірок і планет. Цей вид астрології дає рекомендації, що робити і чого уникати, щоб подолати власні недоліки, спокуси, не зробити аморальний і бездуховна вчинок, не потрапити під негативний вплив. Вона також вчить людей мистецтву розуміння відповідностей небесних явищ фактами земних подій, щоб розпізнавати в звичайному житті Божественну присутність. Цей вид астрології можна назвати астрологією душі.
 
Шановні користувачі, ви маєте право самі вибрати який вид астрології вам до душі. Якщо ви вибираєте астрологію душі, то ми з радістю запрошуємо вас на наш сайт. Бо саме цьому виду астрології ми віддаємо перевагу.
 
Гороскопи та прогнози складені за методикою відомого київського астролога Наталії Довбні.


спеціально для dna.com.ua