2018 Рік Собаки

2018 Рік Собаки15 лютого 2018 року о 23:05 за київським часом настане Рік Жовтої Земляної Собаки і триватиме до 4 лютого 2019 року 23:05 за київським часом.
 
Рік Жовтої Земляної Собаки проявляє свою найбільшу силу наприкінці літа, коли погода стає прохолоднішою та вологішою. Напрямок - центр, середина.
 
Найуразливіший для хвороб орган - селезінка.
 
У Рік Жовтої Земляної Собаки треба обережно ставитись до вживання кондитерських виробів, надмірно жирної та гострої їжі. Бо може виникнути схильність до переїдання і як наслідок швидке збільшення ваги та навіть ожиріння.
 
Тому у цей рік бажано слідкувати за режимом дня та прийомом їжі, робити фізичне навантаження у виді різноманітних тренувальних програм.
 
Успіх цього року пов'язаний зі здоров'ям. Тому, перед тим як почати справу, треба спочатку покращити своє здоров'я, бо це забезпечить безперебійне та регулярне виконання розпочатої справи.
 
Колір року - жовтий, а колір, який буде приносити успіх у цьому році, - зелений. Ці кольори можна поєднувати.
 
Талісманом року буде людина.
 
Магічне число п'ять.
 
Куратором року буде планета Сатурн, яка рухатиметься у цьому році по знаку Козерога, слідом за Чорним Місяцем.
 
2 квітня 2018 року Сатурн з'єднається із Марсом. А з 18 квітня по 6 вересня Сатурн рухатиметься у зворотному напрямку (ретроградно), описуючи петлю, і 12 грудня 2018 року завершить петлю.
 
Рух Сатурна показує, що головним завдання для нього буде знищення негативних наслідків від дії Чорного Місяця. Тому усі негаразди, втрати та руйнування слід сприймати як руйнування чогось непрофесійного, погано спланованого та прорахованого, хибного, оманливого та бездуховного.

 
Рік Щура Рік Бика Рік Тигра Рік Кота

Рік Щура

Рік Бика

Рік Тигра

Рік Кота

Рік Дракона Рік Змії Рік Коня Рік Кози

Рік Дракона

Рік Змії

Рік Коня

Рік Кози

Рік Мавпи Рік Півня Рік Собаки Рік Свині

Рік Мавпи

Рік Півня

Рік Собаки

Рік Свиніавтор: Довбня Наталія Андріївна
спеціально для dna.com.ua