Гороскоп здоров'я на травень 2021

Гороскоп здоров'я на травень 2018

Видимий рух сонця і планет у травні 2021 року буде впливати на стан здоров'я, при чому кожна планета буде впливати на кожний людський організм по різному, що може викликати різні його порушення.
 
Щоб зберегти здоров'я, бажано приділяти увагу впливу планет. Для допомоги в цьому пропонуємо вашій увазі Гороскоп здоров'я 
на травень 2021 року. 
 
 

Рух Сонця


Сонце до 20 травня буде рухатися по знаку Тельця. З цього моменту обмін речовин почне знижуватися, у деяких людей він може різко знизитися.
 
Тому цим людям необхідно перейти на дієту, знизити калорійність їжі, більше вживати фруктів і овочів, багатих на вітаміни, йод.
 
Повільність обміну речовин не сприятиме швидкому одужанню, хвороба тягтиметься мляво та часто переходить у хронічний стан.
 
Особливо часто в цей період виникають такі захворювання, як гепатит, діабет, інфаркт, захворювання суглобів, поліартрит.
 
Для прискорення обміну речовин необхідно значно збільшити фізичні навантаження, часто приймати водні процедури з різного роду масажем для посилення кровообігу.
 
 
З 21 травня Сонце увійде в знак Близнюків, що збільшить обмін речовин.
 
Швидке збільшення обміну речовин знизить насиченість крові киснем. Тому у деяких людей може виникнути запаморочення, непритомність, висипи та нагноєння.
 
У цей час зросте надмірна чутливість нервової системи, що збільшить на неї навантаження, викличе недовірливість, перепади настрою.
 
Для профілактики необхідно багато гуляти на свіжому повітрі, вживати натуральну їжу багату фосфором і кальцієм.
 
Бажано обмежити прийом консервованої їжі.


Рух Меркурія


До 4 травня Меркурій буде рухатися по Тельцю, що може впливати на процес мислення, з'являтися задума, неуважність, заїкання, втрата голосу та слуху.
 
Може порушуватися робота залоз внутрішньої секреції - щитовидної залози, паращитовидної залози, слиновиділення, сльозовиділення, запалення шийних лімфатичних вузлів, розлад сечостатевої системи.
 
З 5 травня Меркурій буде рухатися по знаку Близнюків, що може викликати невралгію кінцівок, міжреберну невралгію, спазми гортані, відкладення солей, подагру, а також хвороби легенів та бронхів.
 
Існує небезпека задухи та болі в стегнах через нервові напади.
 
Бажано в цей час обмежити прийом соління, гостру та копчену їжу.


Рух Венери


До 9 травня Венера буде рухатися по знаку Тельця, що буде впливатиме на лімфатичну систему.
 
Через погану роботу лімфатичної системи може знижуватися імунітет. Тому можуть виникнути простудні та інфекційні захворювання, особливо горла, носа та статевої системи.
 
В цей час бажано відмовитися від охолоджених напоїв. Не можна сидіти на сирому прохолодному місці.
 
Щоб зміцнити імунну систему, необхідно розподілити рівномірно робоче навантаження, своєчасно відновлювати сили та висипатися. Недосипання буде знижувати імунітет.
 
З 10 травня Венера буде рухатися по Близнюкам, що може вплинути на роботу легенів, стан нігтів і волосся, судини головного мозку.
 
Можуть виникнути захворювання очей, ожиріння, набряки, порушення кров'яного тиску, атеросклероз, з'явитися бородавки.


Рух Марса


Марс увесь травень буде рухатися знаком Рака, що може викликати запалення шлунку, розвиток пухлини та виразки шлунку, запалення жовчного міхура з гострими болями, швидкий розвиток маститу та сепсису.
 
У цей період існуватиме загроза викидня та родової гарячки, збільшення лімфатичних вузлів та грудних залоз у чоловіків.


Рух Юпітера


Юпітер до 13 травня рухатиметься знаком Водолія, що впливатиме на судини, кровообіг. І як наслідок можуть виникнути - гіпертонія, набряки ніг та інших органів, крововилив у мозок (інсульт) та шкіру, порушення серцево-судинної системи.
 
Також у цей час може раптово статися люмбаго або поперековий простріл. Тому після фізичного навантаження необхідно завчасно знімати напругу з м'язів.
 
З 14 травня Юпітер рухатиметься знаком Риб, що впливатиме на якість крові. У цей період необхідно періодично очищати кров, щоб не виникали набряки, пухлини. Декому краще перейти на дієту, з їжі виключити або обмежити вживання грибів, ягід, ліків, алкоголю та наркотиків. 


Рух Сатурна


Сатурн увесь травень буде рухатися по знаку Водолія, що може викликати судоми та спазми м'язів гомілки. Як наслідок - погана циркуляція крові у кінцівках призведе до порушення роботи серцево-судинної системи, слабкості зв'язок та хвороб очей.
 
У цей період корисно проводити масаж та фізичні вправи для покращення кровообігу кінцівок та очей.


Рух Урана


Увесь травень Уран буде рухатися знаком Тельця, що буде впливати на нервову систему, викликати ураження нервів гортані, голосових зв'язок (хрипота), параліч піднебіння (важко а іноді неможливо ковтати їжу). 
 
Рух Урану знаком Тельця впливатиме на роботу залоз внутрішньої секреції, що може порушити роботу щитовидної залози, статевих залоз, призвести до ожиріння та інше.
 
У цей період треба берегти шию від різних травм.


Рух Нептуна


Нептун буде рухатися по знаку Риб, що буде впливати на психіку людей, стан рідини та кислотно-лужну рівновагу організму.
 
Такий вплив Нептуна на психіку може викликати у людей схильність до навіювання, нав'язливих ідей, психозів, істеричності та депресії.
 
При таких станах небезпечно приймати алкоголь, бо це може призвести до запою, який може закінчитися білою гарячкою та манією переслідування.
 
Порушення кислотно-лужної рівноваги організму викликатиме застійні процеси та набряки у нирках, печінці, підшлунковій залозі, селезінці, пухлини, водянки, отруєння, деформацію стопи, утворення бородавок і мозолів, відкладення солей.
 
Необхідно уважно та обережно поводитись при роботі з рідинами, бо можна обшпаритись окропом або отруїтися випарами.


автор: астролог Довбня Наталія Андріївна
спеціально для dna.com.ua