Гороскоп здоров'я на травень 2020

Гороскоп здоров'я на травень 2018

Видимий рух сонця і планет у травні 2020 року буде впливати на стан здоров'я, при чому кожна планета буде впливати на кожний людський організм по різному, що може викликати різні його порушення.
 
Щоб зберегти здоров'я, бажано приділяти увагу впливу планет. Для допомоги в цьому пропонуємо вашій увазі Гороскоп здоров'я 
на травень 2020 року. 
 
 

Рух Сонця


Сонце до 21 травня буде рухатися по знаку Тельця. З цього моменту обмін речовин почне знижуватися, у деяких людей він може різко знизитися.
 
Тому цим людям необхідно перейти на дієту, знизити калорійність їжі, більше вживати фруктів і овочів, багатих на вітаміни, йод.
 
Повільність обміну речовин не сприятиме швидкому одужанню, хвороба тягнутиметься мляво та часто переходитиме у хронічний стан.
 
Особливо часто в цей період виникають такі захворювання, як гепатит, діабет, інфаркт, захворювання суглобів, поліартрит.
 
Для прискорення обміну речовин необхідно значно збільшити фізичні навантаження, часто приймати водні процедури з різного роду масажем для посилення кровообігу.
 
 
З 22 травня Сонце увійде в знак Близнюків, що збільшить обмін речовин.
 
Швидке збільшення обміну речовин знизить насиченість крові киснем. Тому у деяких людей може виникнути запаморочення, непритомність, висипи та нагноєння.
 
У цей час зросте надмірна чутливість нервової системи, що збільшить на неї навантаження, викличе недовірливість, перепади настрою.
 
Для профілактики необхідно багато гуляти на свіжому повітрі, вживати натуральну їжу багату фосфором і кальцієм.
 
Бажано обмежити прийом консервованої їжі.


Рух Меркурія


До 11 травня Меркурій буде рухатися по Тельцю, що може впливати на процес мислення, з'являтися задума, неуважність, заїкання, втрата голосу та слуху.
 
Може порушуватися робота залоз внутрішньої секреції - щитовидної залози, паращитовидної залози, слиновиділення, сльозовиділення, запалення шийних лімфатичних вузлів, розлад сечостатевої системи.
 
З 12 по 28 травня Меркурій буде рухатися по знаку Близнюків, що може викликати невралгію кінцівок, міжреберну невралгію, спазми гортані, відкладення солей, подагру.
 
Бажано в цей час обмежити прийом соління, гостру та копчену їжу.
 
З 29 травня Меркурій буде рухатися по знаку Рака, що посилить напругу на нервову систему, викликатиме схильність до мрійливості, задуму, поганого сприйняття дійсності.
 
Тому будь-які різкі зміни можуть породжувати страх і фобію, які викликатимуть спазми шлунку, порушення травлення, утворення каменів у жовчному міхурі, загострення алкогольної та наркотичної залежності.


Рух Венери


Венера увесь травень буде рухатися по Близнюкам, що може вплинути на роботу легенів, стан нігтів і волосся, судини головного мозку.
 
Можуть виникнути захворювання очей, ожиріння, набряки, порушення кров'яного тиску, атеросклероз, з'явитися бородавки.


Рух Марса


До 13 травня Марс буде рухатися  знаком Водолія, що може викликати коронарний тромбоз серця, гомілки, розширення вен гомілки, переломи, забиття, травми та зараження крові.
 
С 14 травня Марс буде рухатися по знаку Риб, що буде впливати на обмін речовин та енергії.
 
При їх порушенні буде виникати підвищена чутливість до холоду, обмороження стоп, слабкість зв'язок гомілковостопного суглоба, грибкові захворювання стоп, запалення шкіри, стреси та діабет.
 
Крім того, існує небезпека забоїв, переломів і деформації стопи.
 
Щоб уникнути цих порушень здоров'я, необхідно дотримуватись режиму, не витрачати надмірно зусилля на незаплановані дії, вчасно харчуватися та відпочивати. Це допоможе збереженню енергії у нормі.
 
Для підтримки обміну речовин у належному стані необхідно регулярно займатися фізичними вправами.


Рух Юпітера


Юпітер увесь травень рухатиметься ретроградно знаком Козерога, що впливатиме на роботу печінки, кишечнику, травлення.
 
Погана циркуляція крові, надмірне та незбалансоване харчування можуть викликати збій у роботі кишечнику - запори та непрохідність, захворювання шкіри та жирове переродження печінки.
 
Усі ці порушення здоров'я обумовлені несбалансованим та нерегуряним харчуванням та способом життя. 


Рух Сатурна


Сатурн увесь травень буде рухатися ретроградно по знаку Водолія, що може викликати судоми та спазми м'язів гомілки. Як наслідок - погана циркуляція крові у кінцівках призведе до порушення роботи серцево-судинної системи, слабкості зв'язок та хвороб очей.
 
У цей період корисно проводити масаж та фізичні вправи для покращення кровообігу кінцівок та очей.


Рух Урана


Увесь травень Уран буде рухатися знаком Тельця, що буде впливати на нервову систему, викликати ураження нервів гортані, голосових зв'язок (хрипота), параліч піднебіння (важко а іноді не можливо ковтати їжу). 
 
Рух Урану знаком Тельця впливатиме на роботу залоз внутрішньої секреції, що може порушити роботу щитовидної залози, статевих залоз, призвести до ожиріння та інше.
 
У цей період треба берегти шию від різних травм.


Рух Нептуна


Нептун буде рухатися по знаку Риб, що буде впливати на психіку людей, стан рідини та кислотно-лужну рівновагу організму.
 
Такий вплив Нептуна на психіку може викликати у людей схильність до навіювання, нав'язливих ідей, психозів, істеричності та депресії.
 
При таких станах небезпечно приймати алкоголь, бо це може привести до запою, який може закінчитися білою гарячкою та манією переслідування.
 
Порушення кислотно-лужної рівноваги організму викликатиме застійні процеси та набряки у нирках, печінці, підшлунковій залозі, селезінці, пухлини, водянки, отруєння, деформацію стопи, утворення бородавок і мозолів, відкладення солей.
 
Необхідно уважно та обережно поводитись при роботі з рідинами, бо можна обпаритись окропом або отруїтися випарами.


автор: астролог Довбня Наталія Андріївна
спеціально для dna.com.ua