Гороскоп здоров'я на травень 2018

Гороскоп здоров'я на травень 2018

Видимий рух сонця і планет у травні 2018 року буде впливати на стан здоров'я, при чому кожна планета буде впливати на кожний людський організм по різному, що може викликати різні його порушення.
 
Щоб зберегти здоров'я, бажано приділяти увагу впливу планет. Для допомоги в цьому пропонуємо вашій увазі Гороскоп здоров'я 
на травень 2018. 
 
 

Рух Сонця


Сонце до 20 травня буде рухатися по знаку Тельця. З цього моменту обмін речовин почне знижуватися, у деяких людей він може різко знизитися.
 
Тому цим людям необхідно перейти на дієту, знизити калорійність їжі, більше вживати фруктів і овочів, багатих на вітаміни, йод.
 
Повільність обміну речовин не сприятиме швидкому одужанню, хвороба тягнутиметься мляво та часто переходитиме у хронічний стан.
 
Особливо часто в цей період виникають такі захворювання, як гепатит, діабет, інфаркт, захворювання суглобів, поліартрит.
 
Для прискорення обміну речовин необхідно значно збільшити фізичні навантаження, часто приймати водні процедури з різного роду масажем для посилення кровообігу.
 
 
З 21 травня Сонце увійде в знак Близнюків, що збільшить обмін речовин.
 
Швидке збільшення обміну речовин знизить насиченість крові киснем. Тому у деяких людей може виникнути запаморочення, непритомність, висипи та нагноєння.
 
У цей час зросте надмірна чутливість нервової системи, що збільшить на неї навантаження, викличе недовірливість, перепади настрою.
 
Для профілактики необхідно багато гуляти на свіжому повітрі, вживати натуральну їжу багату фосфором і кальцієм.
 
Бажано обмежити прийом консервованої їжі.


Рух Меркурія


Меркурій до 13 травня буде рухатися по знаку Овна, що впливатиме на зір, дихальні шляхи, психіку та центральну нервову систему. Хвороби будуть в більшій мірі пов'язані з психічним станом.
 
Проходження Меркурія по Овну може викликати невралгію обличчя, порушення зору, координації руху кінцівок, депресію та нервову напругу.
 
У цей час потрібно остерігатися наслідків вірусних захворювань, які можуть викликати запалення головного мозку, мозкових оболонок, через що може виникнути менінгіт, енцефаліт.
 
Також можливе порушення роботи нирок.
 
З'єднання Меркурія та Урана 13 травня 2018 року о 23:00 за київським часом може вплинути на здоров'я та створити небезпечні ситуації через значний вплив на психіку.
 
З 14 по 29 травня Меркурій буде рухатися по Тельцю, що може впливати на процес мислення, і як наслідок з'являтиметься задума, неуважність, заїкання, втрата голосу та слуху.
 
Може порушуватися робота залоз внутрішньої секреції - щитовидної залози, паращитовидної залози, слиновиділення, сльозовиділення, запалення шийних лімфатичних вузлів, розлад сечостатевої системи.
 
З 30 травня Меркурій почне рухатися по знаку Близнюків, що може викликати невралгію кінцівок, міжреберну невралгію, спазми гортані, відкладення солей, подагру.
 
Бажано в цей час обмежити прийом соління, гострої та копченої їжі.


Рух Венери


До 19 травня Венера буде рухатися по Близнюкам, що може вплинути на роботу легенів, стан нігтів і волосся, судин головного мозку.
 
Можуть виникнути захворювання очей, ожиріння, набряки, порушення кров'яного тиску, атеросклероз, з'явитися бородавки.
 
З 20 травня Венера почне рухатися по знаку Рака, що вплине на роботу органів травлення, особливо печінки. Це може викликати виразку, пухлину, опущення шлунку.
 
У цей час можуть виникнути - мастопатія, порушення менструального циклу. Тому матерям, які годують груддю, і вагітним жінкам необхідно всі свої дії планувати.
 
Крім того, рух Венери може вплинути на дотик, дещо притупити його. В результаті людина може втрачати інтуїцію, почуття страху, розбірливість у їжі, поведінці і т. і.
 
У результаті людина може допустити багато дурниць і помилок, які позначаться на здоров'ї.
 
Наприклад, недбале ставлення до харчування, інтимних стосунків, фізичним вправам викличе загальну слабкість організму, млявість, погане засвоєння їжі і гормональні порушення.
 
Тому необхідно уникати переїдання, несвіжої і погано приготовленої їжі. Деяким краще перейти на дієту.
 
Не можна піднімати тяжкості. Вагітним жінкам бажано дотримуватися постільного режиму.
 
Запахи теж впливатимуть на стан здоров'я, тому необхідно перенести ремонтні роботи із застосуванням фарбування.


Рух Марса


Марс до 16 травня буде рухатися по знаку Козерога, що може викликати запалення суглобів, зубів, шкіри. Це викличе такі хвороби як артрит, абсцес, фурункули, коросту, загострення псоріазу.
 
У цей період діти будуть вразливими до віспи та кору.
 
Необхідно берегтися травм, поранень та забоїв колін та хребта, особливо 5 травня.
 
С 17 травня Марс буде рухатися по знаку Водолія, що може викликати коронарний тромбоз серця, гомілки, розширення вен гомілки, переломи, забиття, травми та зараження крові.


Рух Юпітера


Юпітер увесь травень буде рухатися по знаку Скорпіон, що може виявити генетичні хвороби, вплинути на функцію статевих органів, викликати порушення та хвороби серця у літніх людей.
 
Можуть виникнути небезпечні хвороби - виразки та пухлини матки, порушення та атрофія передміхурової залози, водянка, мокнуча екзема.
 
9 травня відбудеться протистояння Сонця та Юпітера, що може проявити небезпечні хвороби. Тому бажано пройти медичний огляд, щоб завчасно їх лікувати. 


Рух Сатурна


Сатурн увесь травень буде рухатися по знаку Козерога, що позначиться в першу чергу на стані кісткової тканини, спинного мозку та зубах.
 
У результаті можуть виникнути - ішіас, подагра, запалення суглобів, переломи, запалення сідничного нерва, глухота, утворення каменів у жовчному міхурі та нирках.
 
На додачу може погіршитися психічний стан через прояви песимізму, меланхолії, страхів, фобій. Це позначиться на імунітеті, що виснажить організм і спричинить передчасне старіння.
 
Щоб запобігти такому розвитку подій, необхідно слідкувати за станом здоров'я, щоб вчасно лікувати хвороби та щоб вони не стали хронічними.  
 
Також необхідно підтримувати гарний настрій. Для цього бажано відвідувати колективні заходи, спортзали, народні гуляння. Надмірним песимістам краще у цей період відправитися у мандри у теплі краї, де багато сонця.


Рух Урана


До 15 травня Уран буде рухатися знаком Овна, що може пробудити людину від загальмованості, заціпеніння, задуму, звернути її увагу на те, що відбувається в суспільстві та в світі.
 
Але коли людина прийде до тями, дійсність може її розчарувати та викликати сум'яття, головні болі, мігрень, біль у шиї, захворювання головного мозку - менінгіт, паралічі лицьового, слухового і зорового нерва, невралгію трійчастого нерва.
 
Існує небезпека травм голови.
 
З 16 травня Уран буде рухатися знаком Тельця, що буде впливати на нервову систему, викликати ураження нервів гортані, голосових зв'язок (хрипота), параліч піднебіння (важко а іноді не можливо ковтати їжу). 
 
Рух Урану знаком Тельця впливатиме на роботу залоз внутрішньої секреції, що може порушити роботу щитовидної залози, статевих залоз, призвести до ожиріння та інше.
 
У цей період треба берегти шию від різних травм.


Рух Нептуна


Нептун буде рухатися по знаку Риб, що буде впливати на психіку людей, стан рідини та кислотно-лужну рівновагу організму.
 
Такий вплив Нептуна на психіку може викликати у людей схильність до навіювання, нав'язливих ідей, психозів, істеричності та депресії.
 
При таких станах небезпечно приймати алкоголь, бо це може привести до запою, який може закінчитися білою гарячкою та манією переслідування.
 
Порушення кислотно-лужної рівноваги організму викликатиме застійні процеси та набряки у нирках, печінці, підшлунковій залозі, селезінці, пухлини, водянки, отруєння, деформацію стопи, утворення бородавок і мозолів, відкладення солей.
 
Необхідно уважно та обережно поводитись при роботі з рідинами, бо можна обпаритись окропом або отруїтися випарами.


автор: астролог Довбня Наталія Андріївна
спеціально для dna.com.ua