Гороскоп здоров'я на травень 2019

Гороскоп здоров'я на травень 2018

Видимий рух сонця і планет у травні 2019 року буде впливати на стан здоров'я, при чому кожна планета буде впливати на кожний людський організм по різному, що може викликати різні його порушення.
 
Щоб зберегти здоров'я, бажано приділяти увагу впливу планет. Для допомоги в цьому пропонуємо вашій увазі Гороскоп здоров'я 
на травень 2019 року. 
 
 

Рух Сонця


Сонце до 21 травня буде рухатися по знаку Тельця. З цього моменту обмін речовин почне знижуватися, у деяких людей він може різко знизитися.
 
Тому цим людям необхідно перейти на дієту, знизити калорійність їжі, більше вживати фруктів і овочів, багатих на вітаміни, йод.
 
Повільність обміну речовин не сприятиме швидкому одужанню, хвороба тягнутиметься мляво та часто переходитиме у хронічний стан.
 
Особливо часто в цей період виникають такі захворювання, як гепатит, діабет, інфаркт, захворювання суглобів, поліартрит.
 
Для прискорення обміну речовин необхідно значно збільшити фізичні навантаження, часто приймати водні процедури з різного роду масажем для посилення кровообігу.
 
 
З 22 травня Сонце увійде в знак Близнюків, що збільшить обмін речовин.
 
Швидке збільшення обміну речовин знизить насиченість крові киснем. Тому у деяких людей може виникнути запаморочення, непритомність, висипи та нагноєння.
 
У цей час зросте надмірна чутливість нервової системи, що збільшить на неї навантаження, викличе недовірливість, перепади настрою.
 
Для профілактики необхідно багато гуляти на свіжому повітрі, вживати натуральну їжу багату фосфором і кальцієм.
 
Бажано обмежити прийом консервованої їжі.


Рух Меркурія


Меркурій до 6 травня буде рухатися по знаку Овна, що впливатиме на зір, дихальні шляхи, психіку та центральну нервову систему. Хвороби будуть в більшій мірі пов'язані з психічним станом.
 
Проходження Меркурія по Овну може викликати невралгію обличчя, порушення зору, координації руху кінцівок, депресію та нервову напругу.
 
У цей час потрібно остерігатися наслідків вірусних захворювань, які можуть викликати запалення головного мозку, мозкових оболонок, через що може виникнути менінгіт, енцефаліт.
 
Також можливе порушення роботи нирок.
 
З'єднання Меркурія та Урана 8 травня та 22 травня з'єднання Меркурія з Сонцем може вплинути на здоров'я та створити небезпечні ситуації через значний вплив на психіку. Тому  у ці дні не бажано виконувати дуже складні завдання, щоб не перевантажувати психіку та нервову систему.
 
З 7 по 21 травня Меркурій буде рухатися по Тельцю, що може впливати на процес мислення, з'являтися задума, неуважність, заїкання, втрата голосу та слуху.
 
Може порушуватися робота залоз внутрішньої секреції - щитовидної залози, паращитовидної залози, слиновиділення, сльозовиділення, запалення шийних лімфатичних вузлів, розлад сечостатевої системи.
 
З 22 травня Меркурій почне рухатися по знаку Близнюків, що може викликати невралгію кінцівок, міжреберну невралгію, спазми гортані, відкладення солей, подагру.
 
Бажано в цей час обмежити прийом соління, гостру та копчену їжу.


Рух Венери


До 15 травня Венера буде рухатися по знаку Овна, що може викликати підвищену мрійливість, галюцинації, білі сни, що буде знижувати працездатність.
 
Надмірне харчування, особливо вживання солодощів, тривалий денний сон може викликати головні болі, підвищення цукру в крові, різні висипи алергічного характеру.
 
Через малу рухливість можуть страждати нирки.
 
У цей час рекомендується займатися фізичними вправами, перейти на дієту, знизити вагу.
 
 
З 16 травня Венера почне рухатися по знаку Тельця, що буде впливати на лімфатичну систему.
 
Через погану роботу лімфатичної системи може знижуватися імунітет. Тому можуть виникнути простудні та інфекційні захворювання, особливо горла, носа та статевої системи.
 
В цей час бажано відмовитися від охолоджених напоїв. Не можна сидіти на сирому прохолодному місці.
 
Щоб зміцнити імунну систему, необхідно розподілити рівномірно робоче навантаження, своєчасно відновлювати сили та висипатися. Недосипання буде знижувати імунітет.
 
З'єднання Венери та Урана 18 травня може вплинути на здоров'я та створити небезпечні ситуації через значний вплив на емоційний стан, що може позначитись на стані серцево-судинної системи та психіки. Тому у цей день не бажано виконувати дуже складні завдання, щоб не порушити емоційний стан.


Рух Марса


До 16 травня Марс буде рухатися по знаку Близнюків, що може викликати порушення обміну енергії. Через це порушення можуть виникати запалення легенів, бронхів, шкіри та стреси.
 
Стреси порушать гормональну рівновагу, створять підгрунтя для діабету та знизять імунітет, через що виникнуть інфекційні хвороби.
 
У цей період діти будуть вразливими до віспи та кору.
 
Необхідно берегтися травм, поранень та забоїв грудної клітини, рук та плечей.
 
С 17 травня Марс буде рухатися по знаку Рака, що може викликати запалення шлунку, розвиток пухлини та виразки шлунку, запалення жовчного міхура з гострими болями, швидкий розвиток маститу та сепсису.
 
У цей період існуватиме загроза викидня та родової гарячки, збільшення лімфатичних вузлів та грудних залоз у чоловіків.


Рух Юпітера


Юпітер увесь травень рухатиметься ретроградно знаком Стрільця, що впливатиме на роботу печінки, кровотворення. Можуть повторно виникнути хвороби та порушення здоров'я.
 
Збій у роботі печінки позначиться на роботі м'язів, складі крові, що викличе - ревматизм, подагру, ішіас, набряки ніг, тромбоз та емболію. 


Рух Сатурна


Сатурн увесь травень буде рухатися ретроградно по знаку Козерога, що позначиться в першу чергу на стані кісткової тканини, спинного мозку, зубах та загостряться хронічні хвороби.
 
У результаті можуть виникнути - ішіас, подагра, запалення суглобів, переломи, запалення сідничного нерва, глухота, утворення каменів у жовчному міхурі та нирках.
 
На додачу може погіршитися психічний стан через прояви песимізму, меланхолії, страхів, фобій. Це позначиться на імунітеті, що виснажить організм і спричинить передчасне старіння.
 
Щоб запобігти такому розвитку подій, необхідно слідкувати за станом здоров'я, щоб вчасно лікувати хвороби та щоб вони не стали хронічними.  
 
Також необхідно підтримувати гарний настрій. Для цього бажано відвідувати колективні заходи, спортзали, народні гуляння. Надмірним песимістам краще у цей період відправитися у мандри у теплі краї, де багато сонця.


Рух Урана


Увесь травень Уран буде рухатися знаком Тельця, що буде впливати на нервову систему, викликати ураження нервів гортані, голосових зв'язок (хрипота), параліч піднебіння (важко а іноді не можливо ковтати їжу). 
 
Рух Урану знаком Тельця впливатиме на роботу залоз внутрішньої секреції, що може порушити роботу щитовидної залози, статевих залоз, призвести до ожиріння та інше.
 
У цей період треба берегти шию від різних травм.


Рух Нептуна


Нептун буде рухатися по знаку Риб, що буде впливати на психіку людей, стан рідини та кислотно-лужну рівновагу організму.
 
Такий вплив Нептуна на психіку може викликати у людей схильність до навіювання, нав'язливих ідей, психозів, істеричності та депресії.
 
При таких станах небезпечно приймати алкоголь, бо це може привести до запою, який може закінчитися білою гарячкою та манією переслідування.
 
Порушення кислотно-лужної рівноваги організму викликатиме застійні процеси та набряки у нирках, печінці, підшлунковій залозі, селезінці, пухлини, водянки, отруєння, деформацію стопи, утворення бородавок і мозолів, відкладення солей.
 
Необхідно уважно та обережно поводитись при роботі з рідинами, бо можна обпаритись окропом або отруїтися випарами.


автор: астролог Довбня Наталія Андріївна
спеціально для dna.com.ua