Гороскоп здоров'я на червень 2021

Гороскоп здоров'я на червень 2020Видимий рух сонця та планет у червні 2021 року буде впливати на стан здоров'я, при чому кожна планета буде впливати на кожний людський організм по різному, що може викликати різні його порушення.
 
Щоб зберегти здоров'я, бажано приділяти увагу впливу планет. Для допомоги в цьому пропонуємо вашій увазі Гороскоп здоров'я на червень 2021.

Рух Солнця


До 21 червня Сонце буде рухатись знаком Близнюків, що прискорить обмін речовин.
 
Збільшення швидкості обміну речовин знизить насиченість крові киснем. Тому у деяких людей може виникати запаморочення, непритомність, висипи та нагноєння.
 
У цей час виникне надмірна чутливість нервової системи, що збільшить на неї навантаження, зросте недовірливість, перепади настрою.
 
Для профілактики необхідно багато гуляти на свіжому повітрі, вживати натуральну їжу багату фосфором і кальцієм.
 
Бажано обмежити прийом консервованої їжі.
 
З 22 червня Сонце увійде у знак Рака, що вплине на лімфатичну систему, стан рідини, її склад і виведення.
 
Для підтримки здоров'я необхідно стежити за обміном речовин, порушення якого може змінити хімічний склад рідини в організмі і викликати набряки, водянки, мокнучий діатез, хвороби сечовивідних шляхів.
 
У цей період часто виникають інфекційні захворювання, що вражають травлення, лімфатичну систему.
 
Коли Сонце йде знаком Рака не можна довго спати у повний місяць і щоб місячне світло падало на сплячу людину.
 
Людям, що страждають відкладенням солей, захворюваннями нирок, шлунку, бажано перейти на дієтичне харчування. Для гарного обміну речовин організму необхідний фтор і кальцій.
 
Це сприятливий час для початку занять фізичними і дихальними вправами, психотренінгом.


Рух Меркурія


Увесь червень Меркурій буде рухатися по знаку Близнюків, що може викликати невралгію кінцівок, міжреберну невралгію, спазми гортані, відкладення солей, подагру, а також хвороби легенів та бронхів.
                  
Існує небезпека задухи та болі в стегнах через нервові напади.
 
Бажано в цей час обмежити прийом соління, гострої та копченої їжі.


Рух Венери

 
Венера 1 та 2 червня рухатиметься по Близнюкам, що може вплинути на роботу легенів, стан нігтів і волосся, судини головного мозку.
 
Можуть виникнути захворювання очей, ожиріння, набряки, порушення кров'яного тиску, атеросклероз, з'явитися бородавки.
 
З 3 по 27 червня Венера почне рухатися знаком Рака, що вплине на роботу органів травлення, особливо печінки. Це може викликати виразку, пухлину, опущення шлунку.
 
В цей час можуть виникнути - мастопатія, порушення менструального циклу. Тому матерям, які годують груддю, і вагітним жінкам необхідно всі свої дії планувати.
 
Крім того, рух Венери може вплинути на відчуття, зменшити чутливість на дотик. У результаті людина може втратити інтуїцію, почуття страху і розбірливість в їжі, поведінці і т. п., через що наробити дурниць і помилок.
 
Недбале ставлення до харчування, інтимних стосунків, фізичним вправам викличе загальну слабкість організму, млявість, погане засвоєння їжі і гормональні порушення.
 
Тому необхідно уникати переїдання, несвіжої і погано приготовленої їжі. Деяким краще перейти на дієту.
 
Вагітним жінкам не можна піднімати тяжкості, бажано дотримуватися постільного режиму через загрозу викидня.
 
Запахи теж впливатимуть на стан здоров'я, тому необхідно перенести ремонтні роботи із застосуванням фарбування або покинути житло на час ремонту.
 
З 28 червня Венера рухатиметься знаком Лева, що викликає підвищену збудливість, ненаситність, нестриманість. Це негативно вплине на роботу серцево-судинної системи.
 
Можуть виникати - непритомність, порушення кровообігу, захворювання серця та біль у спині. 
 

Рух Марса

 
Марс до 11 червня буде рухатися знаком Рака, що може викликати запалення шлунку, розвиток пухлини та виразки шлунку, запалення жовчного міхура з гострими болями, швидкий розвиток маститу та сепсису.
 
У цей період існуватиме загроза викидня та родової гарячки, збільшення лімфатичних вузлів та грудних залоз у чоловіків.
 
З 12 червня Марс буде рухатися знаком Лева, що може викликати порушення роботи серцево-судинної системи - гіпертрофію серця, розширення серця та аорти, аритмію, перикардит, задишку, запаморочення, стенокардію - та гостре запалення м'язів спини.


Рух Юпітера

 
Юпітер увесь червень рухатиметься знаком Риб, що впливатиме на якість крові. У цей період необхідно періодично очищати кров, щоб не виникали набряки, пухлини. Декому краще перейти на дієту, з їжі виключити або обмежити вживання грибів, ягід, ліків, алкоголю та наркотиків.
 
 

Рух Сатурна

 
Сатурн увесь червень буде рухатися ретроградно знаком Водолія, що може викликати судоми та спазми м'язів гомілки. Як наслідок - погана циркуляція крові у кінцівках призведе до порушення роботи серцево-судинної системи, слабкості зв'язок та хвороб очей.
 
У цей період корисно проводити масаж та фізичні вправи для покращення кровообігу кінцівок та очей.


Рух Урана


Уран, рухаючись знаком Тельця, буде впливати на нервову систему, викликати ураження нервів гортані, голосових зв'язок (хрипота), параліч піднебіння (важко а іноді неможливо ковтати їжу).  
 
Рух Урану знаком Тельця впливатиме на роботу залоз внутрішньої секреції, що може порушити роботу щитовидної залози, статевих залоз, призвести до ожиріння та інше.
 
У цей період треба берегти шию від різних травм.


Рух Нептуна


Нептун буде рухатися по знаку Риб, що буде впливати на психіку людей, стан рідини та кислотно-лужну рівновагу організму.
 
Такий вплив Нептуна на психіку може викликати у людей схильність до навіювання, нав'язливих ідей, психозів, істеричності та депресії.
 
При таких станах небезпечно приймати алкоголь, бо це може призвести до запою, який може закінчитися білою гарячкою та манією переслідування.
 
Порушення кислотно-лужної рівноваги організму викликатиме застійні процеси та набряки у нирках, печінці, підшлунковій залозі, селезінці, пухлини, водянки, отруєння, деформацію стопи, утворення бородавок і мозолів, відкладення солей.
 
Необхідно уважно та обережно поводитись при роботі з рідинами, бо можна обшпаритись окропом або отруїтися випарами.


автор: Довбня Наталія Андріївна
спеціально для dna.com.ua