Гороскоп
Авторский ГОРОСКОП на месяц содержит описание расположения Солнца, Луны и планет среди созвездий и по нему дает рекомендации для всех знаков зодиака, а также для каждого знака индивидуально. Гороскоп составлен профессиональным астрологом по индивидуальной методике.

Гороскоп на:

Гороскоп на месяц составлен для каждого знака зодиака индивидуально. Для просмотра гороскопа кликните на иконку нужного знака ниже.


Гороскоп на січень 2017 Козеріг

Гороскоп на січень 2017 КозерігКозероги (22 грудня - 20 січня)

 
Отримані за рік результати змусять вас зробити висновки та переоцінку життя. Бажано виправити допущені помилки, щоб можна було будувати майбутні плани. Це підніме ваш авторитет і заспокоїть самолюбство.
 
При складанні майбутніх планів, спершу розраховуйте на свої здібності та можливості. Залучити до співпраці краще однодумців. Тому в січні вам, Козероги, слід зайнятись пропагандою та рекламою своїх ідей.
 
Ті, хто відгукнеться на ваші ідеї, зможуть стати вашими колегами та партнерами. Згодом вони можуть стати вашими друзями. Та для цього вам необхідно приділяти увагу їх цінностям та проблемам, цікавиться їхнім життям, вчасно надати допомогу, що допоможе зміцнити відносини та налагодити дружбу.
 
Остерігайтеся усамітнюватися, замикатися на своїх інтересах і проблемах, бо можете втратити довіру та перспективу.
 
Козероги, не забувайте про своїх рідних та близьких людей, підтримуйте їх та піклуйтесь. Це зміцнить ваш рід та зробить вас щасливими.
 
В січні ви зможете проявити свої найкращі якості характеру та зайняти гідне становище в суспільстві та на роботі. До вашої думки будуть прислухатися.
 
 

Шлюб та сім'я

Козероги в цьому місяці бажано змінити погляд на шлюб. Це допоможе побачити власні помилки і шляхи пошуку компромісу, примирення. Не соромтеся виявляти свої почуття до коханої людини. Чим відвертіше ви будете їх проявляти, тим ближчими та ріднішими будете для коханої людини. Тому не соромтеся висловлювати свої почуття.
 
 

Здоров'я

У січні підвищена збудливість позбавлятиме вас сил, вплине на нервову систему, через що може виникнути порушення сну, втрата апетиту, проблеми з зубами, нігтями, кістковою системою та зниження імунітету. Якщо вчасно не зняти нервову напругу, то можуть з'явитися сверблячі висипи, ревматизм, розлади кишечнику та травлення. Зниження імунітету зробить вас вразливими до інфекцій, грибку та переохолодженню. Тому для профілактики приймайте заспокійливі препарати, лікарські чаї, настої трав та дотримуйтесь режиму дня та повноцінного харчування.
 
 
автор: Довбня Наталія Андріївна
спеціально для dna.com.ua