Гороскоп
Авторский ГОРОСКОП на месяц содержит описание расположения Солнца, Луны и планет среди созвездий и по нему дает рекомендации для всех знаков зодиака, а также для каждого знака индивидуально. Гороскоп составлен профессиональным астрологом по индивидуальной методике.

Гороскоп на:

Гороскоп на месяц составлен для каждого знака зодиака индивидуально. Для просмотра гороскопа кликните на иконку нужного знака ниже.


Гороскоп на лютий 2017 Козеріг

Гороскоп на лютий 2017 КозерігКозеріг (22 грудня - 20 січня)

 
Гороскоп на лютий 2017 вказує, що успіху досягнуть ті Козероги, які проявлять принциповість, зуміють все розрахувати, спланувати, врахувати інтереси та запити людей, які беруть участь у справі. Це дозволить міцно та надійно тримати ситуацію під контролем. Ті Козероги, які пустять все на самоплив, потраплять до рук хитрих людей, здатних використовувати їхній талант у своїх інтересах. Концентруючись на поставленій меті, ви можете не помітити, як втратите живе спілкування з друзями та колегами. Це буде погано відбиватися на вашій роботі, бо буде звужувати ваш погляд на події, що відбуваються. Щоб завершити розпочате та досягти мети, вам, Козероги, необхідно стежити за розвитком політичної ситуації у країні та світі, прислухатися до порад досвідчених людей і професіоналів своєї справи. Вам небезпечно у цьому місяці усамітнюватися, займатися тільки особистими питаннями. Через необізнаність у подіях, що відбуваються в колективі, суспільстві ви опинитеся між двох "вогнів", які можуть вас "обпалити". Щоб пишатися своїми досягненнями, необхідно націлюватися на ті цілі, які позитивно оцінюються у суспільстві. Вам потрібно берегти свій талант, тому розповідати про нього бажано надійним близьким людям. Затемнення 11 лютого 2017 може внести хаос у вашу діяльність, що не дозволить вам реалізувати творчий потенціал, оцінити дійсність, знайти ідеї здатні повернути зміни у кращий бік. Справитися зможе той, хто все розрахує, спланує й організовує. Затемнення 26 лютого 2017 усуне перешкоди у вашій творчості, підприємництві, відносинах з коханою людиною та дітьми, якщо ви навчилися захищатися від заздрісних і підступних людей.
 
 

Гороскоп шлюбу

           
Нові зустрічі, урочисті заходи будуть налаштовувати ваше серце до нових знайомств, романтичних пригод. Бійтеся заводити таємні інтимні стосунки, які нічим хорошим для вас не закінчаться. Тому на всі вечірки ходіть разом з коханою людиною, або супутником життя. Якщо ви розчаруєтеся у коханій людині, то дійте тактовно та великодушно, щоб не травмувати її. Бо ваша черствість може її погубити, про що ви будете шкодувати все життя. Якщо вами розчарується кохана людина, то ви самі не захочете залишитися з нею, бо не зможете перебувати у більш низькій якості.
 
 

Гороскоп здоров'я

           
Новизна відносин буде порушувати роботу вашого серця. Можуть з'явитися коливання артеріального тиску, а надмірності в їжі та прийомі алкоголю можуть викликати порушення у роботі печінки, шлунку. Щоб уникнути таких наслідків, проявляйте помірність, приймайте відповідні препарати: обволікальні, заспокійливі, жовчогінні. Рух Плутона по вашому знаку може впливати на стан крові, кров'яний тиск і зір. Тому можуть виникнути такі захворювання як поліартрит, запалення суглобів, шкірні хвороби, кон'юнктивіт. Для профілактики перейдіть на дієту, проведіть чистку крові народними методами, пройдіть медичний огляд.
 
 
автор: Довбня Наталія Андріївна
спеціально для dna.com.ua