Гороскоп
Авторский ГОРОСКОП на месяц содержит описание расположения Солнца, Луны и планет среди созвездий и по нему дает рекомендации для всех знаков зодиака, а также для каждого знака индивидуально. Гороскоп составлен профессиональным астрологом по индивидуальной методике.

Гороскоп на:

Гороскоп на месяц составлен для каждого знака зодиака индивидуально. Для просмотра гороскопа кликните на иконку нужного знака ниже.


Гороскоп на січень 2017 Водолій

Гороскоп на січень 2017 ВодолійВодолій (21 січня - 19 лютого)

 
У січні ви можете не помітити події, які руйнуватимуть ваші стосунки, сім'ю та діяльність. Бо ви не звертаєте увагу на свій світогляд та риси характеру.
 
Щоб не втратити свої надбання, вам, Водолії, потрібно змінити свій характер, погляди та систему цінностей. Чим швидше ви це зробите, тим швидше стабілізуєте ситуацію, збережете відносини та діяльність, позбавитеся від проблем.
 
При цьому не намагайтеся вирішити проблему розривом відносин, звільненням або вчинком, який підкреслював би ваше негативне ставлення до будь-яких обмежень вашої незалежності.
 
Потреба в змінах може робити вас неспокійними, поспішними та не передбачуваними. Для того щоб задовольнити свою потребу в змінах, почніть ці зміни з себе, усуньте непорозуміння та розбіжності з колегами, вислухайте їх точку зору, розгляньте їх доводи й інтереси. Це допоможе вам відновити дружбу та довіру.
 
Декому з Водоліїв потрібно буде знайти захоплення, щоб розширити свій світогляд.
 

Шлюб і сім'я

У січні будь-які обмеження особистої свободи викликатимуть у вас роздратування. Тому ви можете, не замислюючись, розірвати відносини з коханою людиною, загострити сімейні відносини. Вам необхідно контролювати свої емоції та слідувати духовним принципам. Часті суперечки, категоричні заяви, небажання зважати на думку коханої людини, може негативно вплинути на відносини, особисте життя. Щоб не допустити цього, цінуйте любов більше, ніж перевагу в суперечці.
 
 

Здоров'я

У січні сильні емоції можуть викликати приплив крові до голови, що закінчиться гемологічним інсультом. Особливо небезпечно, якщо на цьому грунті виникнуть істеричні та епілептичні припадки, лишай на голові. Для профілактики пийте заспокійливі чаї, займайтеся зимовими видами спорту, гуляйте на свіжому повітрі.
 
 
автор: Довбня Наталія Андріївна
специально для dna.com.ua