Гороскоп
Авторский ГОРОСКОП на месяц содержит описание расположения Солнца, Луны и планет среди созвездий и по нему дает рекомендации для всех знаков зодиака, а также для каждого знака индивидуально. Гороскоп составлен профессиональным астрологом по индивидуальной методике.

Гороскоп на:

Гороскоп на месяц составлен для каждого знака зодиака индивидуально. Для просмотра гороскопа кликните на иконку нужного знака ниже.


Гороскоп на лютий 2017 Водолій

Гороскоп на лютий 2017 ВодолійВодолій (21 січня - 19 лютого)

 
Гороскоп на лютий 2017 вказує, що Водолії будуть відчувати душевні переживання, розчарування життям через нереалізовані плани, невиконані зобов'язання та допущені помилки. Затемнення 11 лютого 2017 створить несподівані зміни, які зруйнують ті починання, які пов'язані з помилковою ідеєю. Ви почнете пошук причин і винних у цих змінах і проблемах. Спочатку ви будете звинувачувати інших людей у своїх проблемах, а потім себе. Якщо ви вибрали хибну мету, невірний шлях, то життя змусить вас заплатити, віддати частину матеріального достатку, здоров'я та щастя. Життя перевірить вас на витримку та готовність змінити себе. Відсутність сили волі та безпринципність зробить вас заручником середовища. Хоча зовні буде здаватися, що ви себе почуває як риба у воді в будь-якому оточенні. Та без самовдосконалення ваш внутрішній світ буде деградувати, втрачати індивідуальність, стрижень.Затемнення 26 лютого 2017 усуне багато проблем у вашій роботі та навчанні, які вам створили інші люди. Але ті труднощі, які ви самі собі створили залишаться з вами. Щоб не допустити цього, ви повинні проявляти незалежність, відкрито висловлювати свою точку зору та вступати у диспут, суперечку. При цьому уникайте лукавства, наприклад, говорити одне, а думати та робити інше. Така подвійність ляже важким тягарем на вашу совість і з часом викличе психічний розлад. Для вас також є згубним егоїзм і користолюбство, через які вами опанують сильні бажання, здатні позбавити вас розуму. Щоб впоратися зі своїми почуттями, вам необхідно оновити свої погляди.

 

Гороскоп шлюбу

           
У вас можуть виникнути труднощі у спілкуванні з людьми протилежної статі. Крім того, існує небезпека - залучення до боротьби з суперником або суперницею через ревнощі. У такому випадку потрібно дозволити вашій обраниці або обранцю самим зробити вибір. Бажано розірвати інтимні стосунки з людиною, яка не бажає створювати з вами сім'ю. Уникайте таємних інтимних відносин, бо вони негативно вплинуть на ваше подружнє життя та здоров'я.
 
 

Гороскоп здоров'я

           
Через сильне психологічне напруження у вас може з'явитися безсоння, порушення роботи лімфатичної системи, ослаблення циркуляції лімфи. Це може привести до лімфастазу, тромбофлебіту, різних порушень мікроциркуляції крові в руках і ногах. Вилікувати ці захворювання можна за допомогою народної медицини. Ваше психічне здоров'я може страждати через якусь нав'язливу думку, від якої не можна буде позбутися медичними засобами. В цьому випадку вам може допомогти відвідування храму, спілкування зі священиком, психологом. Страждання від безсоння пройде після того, як ви позбудетеся цієї нав'язливої думки.
 
 
автор: Довбня Наталія Андріївна
спеціально для dna.com.ua