Гороскоп
Авторский ГОРОСКОП на месяц содержит описание расположения Солнца, Луны и планет среди созвездий и по нему дает рекомендации для всех знаков зодиака, а также для каждого знака индивидуально. Гороскоп составлен профессиональным астрологом по индивидуальной методике.

Гороскоп на:

Гороскоп на месяц составлен для каждого знака зодиака индивидуально. Для просмотра гороскопа кликните на иконку нужного знака ниже.


Гороскоп на січень 2017 Риби

Гороскоп на січень 2017 Риби

Риби (20 лютого - 20 березня)

 
У січні по вашому знаку рухатимуться - Венера, Марс та Нептун, що буде наділяти вас енергією, силою та стимулювати до активних дій, розвитку талантів.
 
Вам, Риби, бажано знайти нові ідеї, щоб внести зміни в своє життя та діяльність.
 
Необхідно разом з новими цілями підібрати відповідні способи їх досягнення, що допоможе відкрити нові можливості та пристосуватися до нових умов й обставин.
 
Разом з тим, не слід залишати рідну домівку, йти від батьків або відмовлятися від сімейних традицій і батьківської допомоги.
 
Навколишнє середовище може впливати на вашу, Риби, поведінку та мислення. Намагайтеся не піддаватися чужому впливу, зберігайте свою індивідуальність і неповторність.
 
Знайдіть собі друзів, з якими могли б обмінюватися думкою, які могли б вас розуміти.
 

Шлюб і сім'я

У січні ваша діяльність буде забирати у вас багато сил і часу. Вам бракуватиме часу, щоб приділяти належну увагу особистому щастю. Це може негативно вплинути на відносини з коханою людиною. Тому необхідно працювати тільки відповідно до графіка і не затримуватися на роботі. Риби, намагайтеся налагодити дружні відносини з родичами коханої людини. Це зробить ваше середовище проживання приємним та комфортним, бо до вас будуть відноситись відповідним чином.       
 
 

Здоров'я

У цей час необхідно добре харчуватися і достатньо висипатися, тепло вдягатись. Бо у цей період у вас, Риби, буде підвищена чутливість до холоду. Тому не вживайте холодні напої, бо можете застудити горло. Остерігайтеся вогню, електрики, тому не працюйте з вогненебезпечними та легко займистими речовинами, не чиніть електропроводку. При ходьбі не поспішайте, бо можете травмувати ноги.
 
 
автор: Довбня Наталія Андріївна
спеціально для dna.com.ua