Гороскоп
Авторский ГОРОСКОП на месяц содержит описание расположения Солнца, Луны и планет среди созвездий и по нему дает рекомендации для всех знаков зодиака, а также для каждого знака индивидуально. Гороскоп составлен профессиональным астрологом по индивидуальной методике.

Гороскоп на:

Гороскоп на месяц составлен для каждого знака зодиака индивидуально. Для просмотра гороскопа кликните на иконку нужного знака ниже.


Гороскоп на лютий 2017 Риби

Гороскоп на лютий 2017 Риби

Риби (20 лютого - 20 березня)

 
Гороскоп на лютий 2017 вказує, що Рибам спочатку місяця буде важко, емоційне напруження не дозволить логічно мислити. Тому вам складно буде робити правильні висновки та приймати адекватні рішення.Затемнення 11 лютого 2017 зруйнує усе непрофесійне та безглуздо зроблене. Бо вам не вистачає досвіду та практичності, тому слід уникати поспішних висновків і вчинків. Успіху досягне той, хто отримає пораду і прийме її до уваги. Зверніть увагу на власні недоліки. Ви можете жаліти себе і засуджувати інших. Але це не допоможе справі, а тільки призведе до конфліктів і розриву відносин з потрібними людьми. Якщо ви визнаєте власні помилки, то зможете їх виправити, знайдете вихід з важкої ситуації. Затемнення 26 лютого 2017 викличе втрату майна, доброго імені, коханої людини, сім'ї, якщо вами вибрано невірний шлях, ідея та засоби досягнення мети. Тому бажано добре пропрацювати ідеї та скласти план дій. При цьому уникайте переоцінки власної значущості та можливостей. Намагайтеся тверезо оцінити власні сили та можливості. І якщо ви побачите, що для реалізації наміченого плану ваших сил недостатньо, то залучіть інших людей, яким ви довіряєте та на кого можете покластися. Проведіть переговори, уточніть потрібну інформацію та складіть спільний план дій, який допоможе отримати потрібні результати. Постарайтеся чітко скоординувати дії між усіма учасниками проекту. В процесі роботи намагайтеся нікого не випускати з поля зору, можливо, комусь буде потрібно ваша допомога та підтримка. Такий контроль ситуації допоможе вам здійснювати намічений план у повному обсязі та в потрібний термін. Крім того, між усіма учасниками будуть підтримуватися добрі стосунки і взаєморозуміння.

 

Гороскоп шлюбу

           
Досягнувши мети, ви здійсните сприятливі зміни в особистому житті. Для цього з'ясуйте думки на майбутні плани у своєї половини. І своїми думками поділіться з близькими людьми. Це допоможе вам об'єднати зусилля та виробити спільну стратегію дій, що призведе до бажаних результатів. Якщо ви не погодите свої думки та дії, то не досягнете результатів, не зможете створити щастя. У ваших стосунках у цьому місяці наступить перелом. Ваші почуття зміцнить дружба, розуміння та любов. Тому деякі можуть зважитися на шлюб, переїзд до коханої людини.
 
 

Гороскоп здоров'я

           
Бережіть голову від переохолодження та протягів, оскільки може виникнути ряд захворювань: отит, кон'юнктивіт, гайморит, менінгіт та інші запальні захворювання. Не пийте холодні напої. Сильні переживання можуть відбитися на сні, викликати безсоння, кошмари. Доглядайте за ногами, робіть регулярно масаж ніг. Бо у вас може порушитися кровообіг у ногах, чутливість пальців ніг. Можуть виникати спазми та судоми у нижніх кінцівках. Крім того, може порушуватися процес мислення, виникати заціпеніння, особливо у важких ситуаціях.
 
 
автор: Довбня Наталія Андріївна
спеціально для dna.com.ua