Гороскоп
Авторский ГОРОСКОП на месяц содержит описание расположения Солнца, Луны и планет среди созвездий и по нему дает рекомендации для всех знаков зодиака, а также для каждого знака индивидуально. Гороскоп составлен профессиональным астрологом по индивидуальной методике.

Гороскоп на:

Гороскоп на месяц составлен для каждого знака зодиака индивидуально. Для просмотра гороскопа кликните на иконку нужного знака ниже.


Гороскоп на січень 2017 Овен

Гороскоп на січень 2017 ОвенОвни (21 березня - 20 квітня)

У січні місяці рух Урана за знаку Овна буде створювати підвищену активність, прилив сил. Ви будете налаштовані на активні дії, тому будь-яка затримка або заперечення можуть викликати у вас вибух емоцій й обурення.
 
Вам, Овни, необхідно на цей період мати чіткий план дій, який допоміг би досягти мети.
 
Цей період вдалий для спортсменів.
 
Ви також будете намагатися застосувати свої здібності та вміння в інших видах діяльності або на інших територіях.
 
Можливо, для цього вам потрібен посередник, який зміг би рекомендувати вас в потрібному колі. Вам краще підготуватись до майбутніх зустрічей і переговорів.
 
Зверніть увагу на свою зовнішність, мову й оточення. Якщо потрібно буде, змініть свій гардероб, свої пріоритети та своїх партнерів. Але перш ніж це зробити, "сім разів відміряйте".
 
 

Шлюб та сім'я

В цей період ви можете зашкодити своєму щастю легковажним, кокетливим ставленням до протилежної статі та бажанням більше говорити про свої почуття, ніж щось робити. Бо січень для вас є вдалим часом для оформлення своїх відносин, знайомства з родичами, укладення шлюбу, створення сім'ї у вигляді цивільного шлюбу. Хоча ви можете поквапитися зі шлюбом. Бо щасливим буде тільки той шлюб, який заснований на довгій підготовці, доброму знанні один одного та взаємному коханні. Якщо всього цього немає, то не поспішайте зі створенням сім'ї.

 

Здоров'я

У цей час у вас Овни може підвищитись обмін речовин, що викличе втрату ваги або безсоння. Нервове напруження може викликати втрату апетиту або навпаки його збільшення. Тому ретельно дотримуйтеся режиму дня, прийому їжі. Уникайте незапланованих заходів, швидкої ходьби, бо з вами може статися нещасний випадок. У січні для вас Овни небезпечне переохолодження голови, бо можуть виникнути запалення, які викличуть серйозні захворювання - ангіну, менінгіт, енцефаліт, кон'юнктивіт, невралгію, лишай та ін.
 
 
автор: Довбня Наталія Андріївна
спеціально для dna.com.ua