Гороскоп
Авторский ГОРОСКОП на месяц содержит описание расположения Солнца, Луны и планет среди созвездий и по нему дает рекомендации для всех знаков зодиака, а также для каждого знака индивидуально. Гороскоп составлен профессиональным астрологом по индивидуальной методике.

Гороскоп на:

Гороскоп на месяц составлен для каждого знака зодиака индивидуально. Для просмотра гороскопа кликните на иконку нужного знака ниже.


Гороскоп на лютий 2017 Овен

Гороскоп на лютий 2017 ОвенОвни (21 березня - 20 квітня)

Марс весь лютий буде рухатися по вашому знаку. Своїми діями ви можете або поліпшити своє фінансове становище, або погіршити. Рух Марса буде переповнювати вас енергією, силою, бажанням досягти успіхів. Разом з тим цей рух породжує нерозсудливість, бажання довести свою правоту, через що виникає багато сварок, перешкод, фатальні зміни, що несуть біди, труднощі. Це може викликати або посилити депресивний стан, втрату інтересу до життя. Щоб впорається з власними недоліками необхідно проявити силу волі, непохитність, безстрашність, вчасно врахувати зауваження, пораду та зразу (в цьому місяці) відмовитися від неправильного рішення. Також стримуйте свою імпульсивність, бажання вирішити одним махом, не «тисніть" на своїх колег і партнерів. Затемнення 11 лютого 2017 року принесе вам фатальні зміни, які з деяких Овнів знімуть непосильний тягар, а на інших навпаки покладуть.Затемнення 26 лютого 2017 року деяким Овнам принесе славу, визнання таланту, праці, іншим - фатум, загрозу життю, втрату іміджу. Гороскоп на лютий вказує, що в цьому місяці Овнам необхідно в усіх питаннях проявляти професіоналізм і залучати необхідних фахівців. У вас буде багато зустрічей, від яких буде залежати успіх вашого життя, тому вам необхідно приділити увагу своєму зовнішньому вигляду, іміджу, офісу, робочому місцю, щоб відповідати сучасним тенденціям. До кінця лютого біля вас Овни може з'явитися новий партнер, спонсор, друг, який приверне вас до громадської діяльності.
 
 

Гороскоп шлюбу

           
Ви будете відчувати перепади настрою. Ваші почуття будуть рвучкими і не постійними. Тому в цьому місяці не слід приймати важливих рішень. Бажано почекати, коли ваші почуття зміцніють і стануть стійкими. Намагайтеся залагодити сімейні проблеми за допомогою поступок, компромісу. Вибачте близьким і рідним образи та слабкості. Це допоможе вам налагодити хороші відносини. Але при цьому будьте обережні, коли захочете їм допомогти. Бо з необережності можете взяти на себе важкий тягар зобов'язань, від яких згодом будете страждати. 


Гороскоп здоров'я

           
Вам слід берегти горло та голову від переохолодження, протягів. Надлишок почуттів потрібно витрачати на інших. Це допоможе розвантажити серце та не зосереджувати увагу на власних проблемах, що зніме нервову напругу. Щоб впоратися з перепадами енергії, необхідно дотримуватися режиму дня, вчасно харчуватися та досить відпочивати. Інакше через перевтому ви втратите апетит, вагу та сон. Пам'ятайте, ваше здоров'я знаходиться у ваших руках і від вас залежить, чи зможете ви його зберегти.
 
 
автор: Довбня Наталія Андріївна
спеціально для dna.com.ua