ТРАВНИК
 А   Б   В   Г   Д   Е   Ж   З   І    Ї 
 К   Л   М   Н   О   П   Р   С   Т   У 
 Ф   Х   Ц   Ч   Ш   Щ   Ю   Я 

Дереза китайська

Дереза китайськаДереза китайська

 
повій звичайний, лиція, дереза берберів, дереза варварська, дереза європейська, дереза звичайна, ягоди Годжі, китайські вовчі ягоди, тибетський барбарис, ягоди ніндзя;
дереза обыкновенная
 
Lycium barbarum -
чагарник родини пасльонових, заввишки 1-3 м, з прутоподібними, спочатку прямостоячими, пізніше похиленими гілками. Листя від вузьких еліптичних до довгасто-ланцетних, на коротких черешках, найбільш широкі в середній частині, на верхівці вони загострені, у наземній частині клиноподібно-звужені. Квітки лілово-пурпурні або рідше коричневі, близько 2 см в діаметрі, одинокі або зібрані по 2-5 в пазухах листя, з приємним запахом. Чашка двогуба, верхня губа 2-зубчата, нижня – 3-зубчата. Віночок зросло-пелюстковий, його трубка вузька, воронкоподібна, відгин колесоподібний, 5-лопатевий. Лопаті віночка з темно-фіолетовими лініями. Тичинки сильно виступають з трубки віночка. Стовпчик довгий, ниткоподібний, рильце голівчасте. Плід – довгаста, червона або оранжева, багато сім'яна ягода.
 
Поширення. Існує близько 90 видів цієї рослини. У Середній Європі дереза віддає перевагу сонячним місцям, що добре прогріваються. Гілки дерези, що похилились, з численними квітками застосовують як декоративні рослини. Та вона може сильно розростатися і витісняти інші рослини. На півдні Європи поширений інший, теплолюбний вид - дереза європейська (Lycium europaeum), що походить з Малої Азії та розповсюдився ширше в середні віки.
 
Дереза китайськаВ культуру введений китайський, тибетський та південно європейський види з рясним плодоношенням.
 
Китайська дереза або Ягоди Годжі - диво багаторічної роботи китайських селекціонерів. Кущі більш розлогі, сильнорослі. Ягоди подовжені, до 3 см, з хрусткою солодкою м'якоттю, легким пасльоновим присмаком. Переваги - ягоди можна швидко й якісно висушити, а також вживати у свіжому вигляді, оскільки шкірка та насіння при вживанні не відчуваються.
 
Для культивування добре придатні чорноземи та суглинкові ґрунти. Розмножується поділом куща. Для отримання врожаю ягід необхідно висаджувати не менше двох кущів, бо рослина має перехресне обпилення. Недоліки цього виду - вступ у плодоношення на другий, третій, іноді четвертий рік після посадки. У західних областях України значна частина врожаю не визріває. Погано вкорінюються черешки.
 
У китайській медицині здавна використовуються цілющі властивості дерези китайської – це і є знамениті на весь світ ягоди Годжі. 
 
Заготівля та зберігання. В медицині знайшли своє застосування плоди, кора та листя дерези китайської. Ягоди після достигання ретельно сушать в декілька етапів з перервою. Листя збирають навесні та сушать. Корені збирають восени, коли опадає листя, сушать.
 
Хімічний склад. В ягодах Дерези китайської міститься 0,5 % аскорбінової кислоти, 0,1 % бетаїну, Вітамін А, Вітамін В1, В2, ГАМК, нікотинова кислота, тетратерпени - зеаксантин і фізалеїн, стероїди - соласодин, β-ситостерол, полісахариди, p-кумаринова кислота, скополетин, амінокислоти и білки.
Рослина в деякій мірі отруйна, токсичність обумовлена наявністю алкалоїдів - соласодину та інших.
 
Дереза китайськаФармакологічні властивості та використання. Вовча китайська ягода (ягода Годжі, дереза китайська) може використовуватися для зміцнення організму, покращення зору та продовження життя. 
 
Треба взяти до уваги, що в українській народній медицині існує своя вовча ягода, яка відрізняється від китайської вовчої ягоди тим, що належить до іншої родини, а саме до родини тимелейових, а китайська вовча ягода - до родини пасльонових.  
 
Китайська вовча ягода солодка й має седативний ефект. Вона живить нирки та печінку, приносить користь легеням та покращує зір.
 
Традиційна китайська медицина використовує її, щоб лікувати захворювання печінки, нирок, імпотенцію, а також болі м'язів в попереку та колін, головні болі, запаморочення, розпливчастий зір, сльозоточивість, втому, кашель, спрагу та часте сім'явипорскування.
 
Є багато легенд, пов'язаних з китайською вовчої ягодою або ягодами Годжі. Наприклад, одна з них.
 
Відомий китайський лікар Лі Шічжень (1518-1593 р.), що жив у часи династії Мінь (1368-1644 р.), написав великий трактат про трави "Бень Цао ган му", який також відомий як «Перелік дерев і трав».
 
В цьому трактаті описується, як "У трав'яний лаві вао Шоу приготували еліксир, який сприяє отриманню довголіття. Кумедний босий чоловік на ім'я Жань передав формулу цього еліксиру літній людині в окрузі Ій Ши, який, дотримуючись рецепту, прожив понад сто років. Старий зміг пересуватися швидко, наче летів. Його сиве волосся знову почорніли, а старі зуби змінилися новими. Він був сильний і в спальні. Відвар приємний на смак і його можна часто вживати для усунення надмірно високої температури тіла або поліпшення зору ". Основою цього рецепту була китайська вовча ягода.
 

Дереза китайська

 
 
У ще одному стародавньому оповіданні говориться, що на початку династії Тан (618-907 р.) караван на Шовковому шляху зупинився для відпочинку й караванники помітили, як молода особа лає та б'є старого. Один торговець наблизився до них і запитав її: "З якої причини ви нападаєте на цього літнього чоловіка й ображаєте його?" 
Жінка відповіла: "Я виховую мого правнука. Це - не ваша справа". 
Всі були вражені її відповіддю. Подальші розпитування показали, що їй було більш ніж триста років! А старий зазнав покарання за те, що відмовлявся приймати відвар трави і почав старіти. 
Вражений чарами трави, торговець вклонився жінці з повагою і запитав: "Чи можу я бути таким сміливим, щоб запитати у пані, яку чарівну траву ви приймаєте?" 
Жінка відповіла: "У цієї трави п'ять назв. Потрібно приймати різні боки трави в кожен сезон. 
Навесні потрібно приймати її листя, які відомі, як «Сутність небесної трави».
Влітку потрібно приймати її квіти, які відомі, як «Трава довголіття».
Восени потрібно приймати її плоди, які відомі, як «Вовча ягода».
Взимку потрібно приймати кору її коріння, яка відома, як «Шкіра та кістки землі чи божественна річ».
Приймаючи ці чотири частини відповідно в чотири сезони, ви отримаєте життя настільки піднесене, як небо та земля ".
 
 Є також і сучасні підтвердження ефекту китайської вовчої ягоди або ягід Годжі. У п'ятдесятих роках китайська журнал "Domestic and Foreign magazine" повідомив про історію Лей Ціньюн з провінції Сичуані, який помер у віці 250 років в 1930 році. Пояснюючи причину свого довголіття, Лі сказав: "Мені було 139 років, коли я зустрів мого Майстра. До цього я міг ходити і робити силові вправи, як ніби я практикував китайські бойові мистецтва. Як наслідок, деякі люди думали, що я міг би бути божеством або досвідченим фехтувальником. 
У той час я думав, що це було дійсно забавно. Я думаю, причина того, що я дожив до такого віку і все ще постійно здоровий, в тому, що нічого не дратувало мене з тих пір, як мені було 40 років. Через це моє серце дуже спокійне, мирне та божественно умиротворене. Саме тому я не хворію, завжди здоровий та щасливий. У віці 50 років, коли я вийшов на гору, щоб зібрати трави, я зустрів літню людину, що живе на горі, яка стоїть окремо, він здавався надприродним. Він робив великі кроки, коли ступав об землю та ніби ширяв у повітрі. Незалежно від того, як сильно я намагався, я не міг не відставати від нього. 
Пізніше я зустрів його знову. Я став на коліна перед ним і запитав його таємницю. Він дав мені трохи диких плодів і сказав: «Моя єдина таємниця полягає в тому, що я тільки їм ці плоди». Я взяв плоди і виявив, що це були китайські вовчі ягоди. З тих пір я споживав три Цян (лікарська міра ваги, один Цян дорівнює 1/7 грама) китайських вовчих ягід щодня. З тих пір я став здоровим і моторним. Я можу пройти сто чи (чи дорівнює 576 метрам) і не відчувати себе стомленим. Я став більш сильним і стійким, ніж звичайна людина".
 
Ягоди Годжі продовжують бути популярними та шанованими в Китаї. У 1983 році Міністерство охорони здоров'я Китаю затвердив ягоди Годжі в якості офіційного гомеопатичного засобу.
 

Важливі фітохімічні властивості ягід Годжі:

 
1. Відмінною характеристикою ягід Годжі є наявність великої кількості полісахаридів. Завдяки цьому:
 - Підтримується і зберігається здоров'я кишечнику; 
 - Знижується рН і, як наслідок, знижується ризик захворювання раком товстої кишки;
 - Підвищується мінеральне поглинання; 
 - Стабілізується рівень глюкози в крові; 
 - Стимулюється імунна система; 
 - Здійснюється антиоксидантний захист.

 
2. Зеаксантин - антиоксидант з сімейства каротиноїдів - група натуральних жиророзчинних пігментів, які містяться в рослинах і відіграють ключову роль в нашій імунній системі. Зеаксантин міститься в достатку в ягодах Годжі. Zeaxanthin є потужним захисником зору - уповільнює старіння кришталика, тим самим запобігаючи формування катаракти.
 
3. Бета-каротин, що міститься в ягодах Годжі, це каротиноїд, який є пігментом в оранжево-червоних продуктах таких як гарбуз, морква, лосось. Це важлива складова необхідна для синтезу вітаміну А (жиророзчинна поживна речовина й антиоксидант, який необхідний для нормального росту ) - покращує зір, структуру клітин, зміцнює кістки і зуби, оздоровлює шкіру. Відсоток бета-каротину в ягодах Годжі є одним з найвищих для їстівних рослин.
 
Більшість наукових досліджень ягід Годжі за останні 30 років прийшли з Китаю.
 

Корисні властивості ягід Годжі для здоров'я людини 

 
Дереза китайськаЯгоди Годжі підтримують серцево-судинну систему
 
У книзі Discovery of the Ultimate Superfood автори наукового трактату по ягодам Годжі приводять список з 67 медичних досліджень, що показують яким чином ягоди Годжі підтримують здоровим серце. У цих роботах показано, що речовини, які входять до хімічного складу ягід Годжі, є сильними інгібіторами перекісного окислення ліпідів (що є головним фактором серцево-судинних захворювань).
 
 
Ягоди Годжі знижують рівень глюкози та ліпідів в живих організмах
 
Після трьох тижнів дієти доповненої ягодами Годжі, лабораторні тварини з не інсулінозалежним діабетом 2-го ступеню показали значне зниження ваги, холестерину, три гліцеридів та інсуліну, що привело дослідників до висновку, що ягоди Годжі можуть бути корисними в поліпшенні резистентності до інсуліну.
 
 
Ягоди Годжі підвищують імунітет
 
У 1988 році була опублікована доповідь державної науково-технічної комісії Китаю. Дослідники виявили, що після вживання 50 г ягід Годжі у добровольців відзначалося збільшення лейкоцитів у крові і 75-відсоткове збільшення антитіл (імуноглобуліну LGA). У більш пізньому дослідженні на тваринах, ягоди Годжі стимулювали виробництво інтерлейкіну-2, гормоноподібної речовини, стимулюючої ріст клітин крові, які захищають від ракових клітин і мікробного вторгнення.
 
 
Ягоди Годжі захищають від пошкоджень ДНК
 
Одним з найдивовижніших властивостей ягід Годжі є вміння захищати від пошкодження ДНК і відновлювати вже пошкоджені ДНК. На дослідах, проведених на тваринах, було показано, що речовини, що входять до складу ягід Годжі можуть цілком протидіяти процесам старіння. Недавнє дослідження в університеті Фудань в Шанхаї (Китай) показало, що коли були дані лабораторним тваринам з пошкодженим ДНК та інсулін-цукровим діабетом полісахариди, що входять до складу ягід Годжі, то в аналізах крові виявилося зниження рівня глюкози і збільшення сироваткового рівня супероксиддисмутази (СОД) - важливого антиоксиданту.
 
 
Ягоди Годжі підтримують здоров'я мозку
 
Лабораторні дослідження показали, що екстракт з ягід Годжі захищає нейрони мозку лабораторних тварин від токсичної дії бета-амілоїдних білків - винуватців хвороби Альцгеймера. Дослідники прийшли до висновку, що дослідження на анти - старіння фітотерапії ягодами Годжі можуть відкрити нову терапевтичне вікно для профілактики хвороби Альцгеймера.
 
 
Ягоди Годжі гальмують розвиток раку
 
79 пацієнтів з пізніми стадіями раку лікували LAK/IL-2 (ліки від раку) у поєднанні з ягодами Годжі. Початкові результати показали, що регресія раку була досягнута у пацієнтів із злоякісною меланомою, раком нирки, колоректальним раком, раком легень, раком носоглотки, і злоякісним гідротораксом.  У більш пізньому дослідженні в лабораторних умовах було виявлено, що ягоди Годжі інгібують ріст клітин лейкемії людини.
 
 
Ягоди Годжі захищають печінку
 
Ягоди Годжі є потужним гепатопротектором або захисником печінки. У деяких дослідженнях виявлено, що ягоди Годжі допомагають нейтралізувати токсичність чотирихлористого вуглецю в печінці.
 
 
Протипоказання ягід Годжі для приймаючих наркотики
 
Слід зазначити, що в дослідженні рослинних лікарських фармацевтичних препаратів, при прийомі ягід Годжі було виявлено збільшення антикоагуляційного ефекту у варфарину. Таким чином, людина на антикоагуляційній терапії слід використовувати ягоди Годжі тільки під наглядом лікаря.
 
Застосування.
Внутрішньо:
 
Рецепт 1. Добову дозу сухих ягід засипте в термос або чайничок і залийте 500 мл гарячої води (але не окропом). Протягом півгодини настоюйте, після чого приймайте по півсклянки 2-3 рази на день. Макуху, що залишається після зціджування настою, також можна їсти.
 
Рецепт 2. Заваріть повну столову ложку сухих ягід 400 мл води. Для зниження ваги приймайте напій разом з плодами за схемою: 200 мл натще і 200 мл перед вечерею. Даний спосіб має стати доповненням до рекомендованої дієти.
 
Рецепт 3. При заварюванні свого улюбленого чаю (зеленого, чорного) додайте 5-6 сухих ягід і насолоджуйтеся новим смаком традиційного напою.
 
Настоянка на ягодах Годжі - китайська перцівка. Приготувати її дуже просто. 50 г сухих ягід Годжі залийте ½ л горілки. В ідеалі потрібно взяти китайську горілку, але якщо такої під рукою немає, а в Китай ви вирушите не скоро, то підійде й будь-яка інша, але якісна 45-градусна. Настоювати напій потрібно тиждень. Приймати настоянку з ягід Годжі можна при симптомах застуди по 10 г 2 рази на день.
 
З ягодами Годжі можна готувати різноманітні страви, їх додають у каші, супи та випічки.
 
 
специально для dna.com.ua