Гороскоп
Авторский ГОРОСКОП на месяц содержит описание расположения Солнца, Луны и планет среди созвездий и по нему дает рекомендации для всех знаков зодиака, а также для каждого знака индивидуально. Гороскоп составлен профессиональным астрологом по индивидуальной методике.

Гороскоп на:

Гороскоп на месяц составлен для каждого знака зодиака индивидуально. Для просмотра гороскопа кликните на иконку нужного знака ниже.


Гороскоп на січень 2017 Телець

Гороскоп на січень 2017 ТелецьТелець (21 квітня - 20 травня)

Для вас, Тельці, наступає сприятливий період. У січні ви зможете внести зміни в своє життя завдяки отриманим результатам у навчанні або діяльності.
 
Змінюючи своє життя, вам слід думати про майбутні перспективи. Приділіть увагу своєму рівню освіти, професійній майстерності, популяризації своїх досягнень, ідей та поглядів.
 
Для підприємців - це сприятливий період для реклами та поширення своєї продукції, послуг та ін.
 
При цьому намагайтеся зберегти духовність, дружбу та хороші відносини з усіма людьми, які вас оточують. Не діліть людей на потрібних і не потрібних, корисних і даремних.
 
Надавайте допомогу іншим від серця та доброти, а не від особистої вигоди. Бо непомітно можете втратити авторитет і довіру.
 
 

Шлюб та сім'я

У цей період ви будете надто емоційними, легко змінювати настрій й перетворюватись то в лагідну, то в деспотичну людину. Це може завдавати шкоду вашим відносинам в сім'ї та з родичами. Тому намагайтесь вчасно просити пробачення та контролювати свої емоції й особливо гнів. Бо для гарного настрою та самопочуття вам необхідно налагодити хороші відносини з родичами, сусідами; придивитися до свого оточення. Можливо, з кимсь необхідно розлучитися заради особистого щастя. Не довіряйте неперевіреній інформації. 
 
 

Здоров'я

У цей період для збереження здоров'я, вам необхідно звертати увагу на роботу органів травлення. Краще перейти в цей час на дієту або збалансоване харчування. Не пийте холодні напої, бо можете застудити горло та легені, та заразитись грипом. Для профілактики вживайте в їжу цибулю, часник в невеликих кількостях. Уникайте тривалого перебування на повітрі та протягів. Регулярно приймайте гарячу рідку їжу. Для підтримання гарної фізичної форми бажано займатись спортом на відкритому повітрі.           
 
 
автор: Довбня Наталія Андріївна
спеціально для dna.com.ua