Гороскоп
Авторский ГОРОСКОП на месяц содержит описание расположения Солнца, Луны и планет среди созвездий и по нему дает рекомендации для всех знаков зодиака, а также для каждого знака индивидуально. Гороскоп составлен профессиональным астрологом по индивидуальной методике.

Гороскоп на:

Гороскоп на месяц составлен для каждого знака зодиака индивидуально. Для просмотра гороскопа кликните на иконку нужного знака ниже.


Гороскоп на січень 2017 Близнюки

Гороскоп на січень 2017 БлизнюкиБлизнюки (21 травня - 21 червня)

У січні місяці ви, Близнюки, зможете закласти фундамент для свого майбутнього.
 
В цей час ви будете перебувати весь час на виду, тому стежте за своїми висловлюваннями, зовнішнім виглядом.
 
При цьому, поводьтесь природно, не вдавайте себе тим, ким ви не являєтесь насправді, бо будете покарані долею.
 
Щастя зможете досягти завдяки милосердю до інших людей.
 
Успіх ваших планів і проектів буде залежить від того, який шлях ви обрали та з ким по ньому думаєте йти.
 
Якщо ви хочете власною працею досягти успіху та вибрали таких же супутників, то зможете реалізувати свої плани й досягти мети.
 
Якщо ж ви захочете досягти успіху хитрістю та обманом, і вибрали таких же супутників, то ваші плани зустрінуть багато перешкод і приведуть до плачевних наслідків.
 
 

Шлюб та сім'я

Хоча свої почуття ви будете вміло приховувати, та в душі ви залишитесь чуттєвими та вразливими. І якщо вас в цей час будуть постійно ображати та принижувати, то вашому терпінню настане кінець, і ви швидко охолонете до свого партнера. Щоб цього не сталося, приділяйте увагу своєму супутник життя або коханій людині, бо вона буде потребувати підтримки та співчуття. Якщо ви цього не помітите, і своєчасно не надасте підтримку, то втратите спокій від її докорів. В січні може розкритися ваш обман або обман вашого партнера, через що ваша відносини в сім'я або з коханою людиною розладнаються. Якщо ви не хочете, щоб це відбулось, то негайно відмовтесь від таємних зв'язків, а своєму партнеру пробачте зраду.           

 

Здоров'я

Таємні думки можуть руйнувати ваше психічне здоров'я. На цьому грунті можуть спершу з'явитися проблемі з тиском, серцево-судинною системою, а потім захворювання травного тракту, туберкульоз легенів, міжреберна невралгія. Можлива навіть втрата ваги, нічні кошмари. Для усунення цих порушень, вам, Близнюки, необхідно заспокоїти свою совість добрими намірами та благодійними вчинками, відвідуванням церкви та своїх батьків, родичів           
 
 
автор: Довбня Наталія Андріївна
спеціально для dna.com.ua