Гороскоп
Авторский ГОРОСКОП на месяц содержит описание расположения Солнца, Луны и планет среди созвездий и по нему дает рекомендации для всех знаков зодиака, а также для каждого знака индивидуально. Гороскоп составлен профессиональным астрологом по индивидуальной методике.

Гороскоп на:

Гороскоп на месяц составлен для каждого знака зодиака индивидуально. Для просмотра гороскопа кликните на иконку нужного знака ниже.


Гороскоп на лютий 2017 Близнюки

Гороскоп на лютий 2017 БлизнюкиБлизнюки (21 травня - 21 червня)

 
Гороскоп на лютий 2017 року вказує, що у Близнюків відбудуться зміни, викликані змінами внутрішнього світу. Тому причину вашого успіху або біди шукайте у собі. Багато чого буде залежати від вибору ідеї та цілі. Якщо ви вибрали правильну ідею, то Бог нагородить вас - дасть вам достатньо розуму, щоб ви чітко знаходили потрібне рішення та досягли поставленої мети. Якщо ви вибрали неправильну ідею, то Бог покарає вас - позбавить розуму, щоб ви не змогли досягти мети. Тому одні Близнюки доб'ються успіху, інші ні. Якщо ви досягнете успіху, то постарайтеся розширити коло свого спілкування, співробітництва. Якщо ви зазнаєте крах, то постарайтеся знайти тих людей, які пояснять ваші помилки і підкажуть, як їх виправити та вийти з біди. Але якщо ваша увага затримається тільки на особистих рішеннях, то ви не зможете аналізувати події, які відбуваються навколо вас, правильно оцінювати свої можливості та перспективу розвитку. Це може привести вас до серйозних прорахунків і помилок, помилкових цілей, в гонитві за якими ви можете опинитися на краю прірви, в колі небезпечних людей. Тому не концентруйте свою увагу на власних переживаннях, інтересах, стежте уважно за своїм оточенням, інформацією, станом документів. Затемнення 11 лютого 2017 року вплине на ваші стосунки з іншими людьми, може їх зруйнувати. Вам небезпечно часто міняти погляди та пріоритети, бо ваші партнери можуть відразу перетворитися в ідейних супротивників і ворогів. До затемнення 26 лютого 2017 у вашій роботі, діяльності виникнуть складні обставини через ваші ідеї. Щоб подолати труднощі, необхідно заздалегідь встановити відносини з однодумцями, які допоможуть розвинути ідеї в правильному напрямку.
 
 

Гороскоп шлюбу

           
Якщо ви будете безтурботні, то можете зруйнувати своє щастя та втратити справжню любов. Тому остерігайтеся таємних любовних зв'язків, непередбачених зустрічей і незнайомих компаній. Довіряйте своєму обранцеві, діліться з ним своїми ідеями, зробіть його своїм однодумцем. Це не тільки зміцнить ваші сімейні відносини, а й відродить почуття та любов.
 
 

Гороскоп здоров'я

           
Бережіть від переохолодження спину, легені та горло. Для вас небезпечно піднімати будь-яке важке, бо можливі травми рук і плечового поясу. У цей період ви будете дуже недовірливими та вразливими. Тому бережіться пристріту та засудження суспільства, оскільки це буде травмувати вашу психіку, викликати страхи та фобії, коливання кров'яного тиску та погіршення зору.
 
 
автор: Довбня Наталія Андріївна
спеціально для dna.com.ua