Гороскоп
Авторский ГОРОСКОП на месяц содержит описание расположения Солнца, Луны и планет среди созвездий и по нему дает рекомендации для всех знаков зодиака, а также для каждого знака индивидуально. Гороскоп составлен профессиональным астрологом по индивидуальной методике.

Гороскоп на:

Гороскоп на месяц составлен для каждого знака зодиака индивидуально. Для просмотра гороскопа кликните на иконку нужного знака ниже.


Гороскоп на січень 2017 Рак

Гороскоп на січень 2017 РакРаки (22 червня - 22 липня)

Січень сприятиме Ракам у зміцненні відносин, укладенні вигідної угоди, що стане поворотним пунктом у їхньому житті.
 
Співпраця та партнерські стосунки створять Ракам більші можливості, за рахунок яких вони зможуть відразу й остаточно подолати труднощі.
 
Але для таких великих змін, Ракам необхідно також змінити власні погляди, систему цінностей, коло спілкування та рід діяльності. Бо для них настане важкий період, коли доведеться багато працювати не тільки за себе, а й за інших.
 
Справитися з труднощами ви зможете завдяки перегляду своїх пріоритетів, принципів і цілей, що допоможе вам плідно співпрацювати з іншими.
 
Вам необхідно побороти своє бажання залишатись незалежним, сам на сам зі своїми проблемами, дотримуючись вислову: "моя хата з краю, нічого не знаю". Якщо ви зможете цього досягти, то опинитеся у гущі подій.
 
В січні ваші позитивні якості та здібності гідно оцінять інші.
 
 

Шлюб та сім'я

У січні Ракам бажано переглянути свої відносини з коханою людиною, виправити допущені помилки, щоб відновити духовний зв'язок, гармонію та любов. Тому не зосереджуйтесь на особистих відчуттях та бажаннях, бо це лише викличе самозакоханість. Й ви не будите помічати переживання та проблеми близької вам людини, що руйнуватиме почуття та взаємність.
 
                       

Здоров'я

У січні Ракам необхідно дотримуватись режиму дня, стежити за якістю харчування, вчасно харчуватись, достатньо відпочивати, відсипатись. Бо великі навантаження забиратимуть багато сил. В цей період вам слід уникати надмірностей, не приймати алкоголь у великих кількостях, не заводити таємні романтичні зв'язки. Бо це позначиться на роботі шлунку, кишечнику, серцево-судинної системи та може викликати гастрит, коліт, запори, стенокардію й інфаркт.
 
 
автор: Довбня Наталія Андріївна
спеціально для dna.com.ua