Гороскоп
Авторский ГОРОСКОП на месяц содержит описание расположения Солнца, Луны и планет среди созвездий и по нему дает рекомендации для всех знаков зодиака, а также для каждого знака индивидуально. Гороскоп составлен профессиональным астрологом по индивидуальной методике.

Гороскоп на:

Гороскоп на месяц составлен для каждого знака зодиака индивидуально. Для просмотра гороскопа кликните на иконку нужного знака ниже.


Гороскоп на лютий 2017 Рак

Гороскоп на лютий 2017 РакРак (22 червня - 22 липня)

 
Гороскоп на лютий 2017 вказує, що вами буде рухати бажання досягти успіху, визнання, любові та виділитися. Місяць, проходячи по вашому знаку 8 лютого, стане в опозицію до Плутона, що має нагадати вам про невиконані справи та зобов'язання. Затемнення 11 лютого 2017може зруйнувати вашу діяльність, здоров'я, якщо ви у своїх рішеннях та діях керувались своїми ницими бажаннями та зв'язалися з аферистами. Ваша необов'язковість і легковажність спровокує втрату успіху, авторитету та популярності. Ви можете втратити любов близьких вам людей, навіть сім'ю. Якщо ви раніше відмовилися від зобов'язання або даного слова, то потрібно до нього повернутися та виконати його. Якщо ви ще не взяли на себе зобов'язання та не дали слова, на яке сподіваються інші, то настав час зробити це. Для того щоб закласти основу майбутньої перспективи, бажано відкрито заявити про взяті зобов'язання. Це допоможе зміцнити ваш імідж, приверне увагу до вашої діяльності та творчості, допоможе іншим оцінити ваші таланти. Ви зможете стати самостійними та незалежними, якщо впораєтеся з труднощами, великим обсягом роботи та взятими зобов'язаннями. Ті, хто злякається такого навантаження та відмовиться від зобов'язань, проявить недисциплінованість, може понести втрати. Їм не допоможе переїзд за кордон і зміна місця роботи. Затемнення 26 лютого 2017 постарається знищити ваших невидимих ​​ворогів, які прагнуть заволодіти вашим талантом і вашим іміджем. Якщо ви самі хочете провернути аферу, використовуючи свій талант, то будете покарані - позбудетеся таланту.
 
 

Гороскоп шлюбу

           
Проявляйте відкрито та сміливо свої почуття до коханої людини. Таким чином, ви зможете влаштувати своє особисте життя, усунути перешкоди на шляху до щастя та знайти взаєморозуміння. Деякі повернуться до своїх родин або коханої людини, якщо зрозуміють, що їхні почуття збереглися.
 
 

Гороскоп здоров'я

           
Суворо дотримуйтеся режиму дня та прийому їжі, це допоможе швидко відновлювати втрачені сили. Для відновлення втрачених сил вам необхідні: хороший відпочинок, посилене харчування, відновлювальна терапія, масаж і інші процедури. Приділіть увагу серцево-судинній системі, бо через хвилювання може порушитися її робота. Для профілактики приймайте заспокійливий чай на ніч.
 
 
автор: Довбня Наталія Андріївна
спеціально для dna.com.ua