Гороскоп
Авторский ГОРОСКОП на месяц содержит описание расположения Солнца, Луны и планет среди созвездий и по нему дает рекомендации для всех знаков зодиака, а также для каждого знака индивидуально. Гороскоп составлен профессиональным астрологом по индивидуальной методике.

Гороскоп на:

Гороскоп на месяц составлен для каждого знака зодиака индивидуально. Для просмотра гороскопа кликните на иконку нужного знака ниже.


Гороскоп на січень 2017 Лев

Гороскоп на січень 2017 ЛевЛеви (23 липня - 23 серпня)

В січні місяці вам, Леви, необхідно закріпити зв'язки, налагодити дружні стосунки. Для цього вам слід виконати дані обіцянки, взяті зобов'язання, надати підтримку, завершити розпочату справу.
 
Після цього можна планувати нові види діяльності, відносини, угоди, зберігаючи при цьому старих друзів і партнерів.
 
У січні виникнуть складнощі в спілкуванні та неприємності через інших людей. Ви не зможете кинути своїх колег, партнерів або відмовитись від їх дружби. Тому ви пройдете разом з ними всі випробування, послані долею.
 
Вам потрібно відразу налаштуватися на боротьбу й опір, на пошук нових рішень і методів.
 
При цьому, Леви, якщо виникатимуть проблеми, консультуйтесь у професіоналів, не довіряйте порадам дилетантів і власним почуттям.
                        
 

Шлюб та сім'я

У січні вас можуть дратувати будь-які зобов'язання та обмеження. Ви можете обурюватися і сваритися з найменшого приводу. Це може привести до серйозних наслідків, розриву та втрати почуттів. Тому вам, Леви, для збереження сім'ї та почуттів, необхідно сміливо брати на себе зобов'язання та впевнено діяти при вирішенні проблем, бо це додасть впевненості в завтрашньому дні вашому партнеру, зробить його спокійним та терплячим.
 
                       

Здоров'я

У січні через сильні емоційні пориви у вас, Леви, може страждати система виділення, порушуватись робота нирок, кишечнику, психіка та сон. Можуть виникати галюцинації, істеричні та епілептичні припадки, судинні кризи. Бажано в цей час займатись фізичними вправами під наглядом тренера, відвідувати різні розважальні заходи разом з вірними друзями, що зніматиме психічну напругу. Вам слід уникати незнайомих компаній та місць, бо це становить певну загрозу для вашого здоров'я та життя.
 
 
автор: Довбня Наталія Андріївна
спеціально для dna.com.ua