Гороскоп
Авторский ГОРОСКОП на месяц содержит описание расположения Солнца, Луны и планет среди созвездий и по нему дает рекомендации для всех знаков зодиака, а также для каждого знака индивидуально. Гороскоп составлен профессиональным астрологом по индивидуальной методике.

Гороскоп на:

Гороскоп на месяц составлен для каждого знака зодиака индивидуально. Для просмотра гороскопа кликните на иконку нужного знака ниже.


Гороскоп на січень 2017 Діва

Гороскоп на січень 2017 ДіваДіви (24 серпня - 23 вересня)

У січні вам Діви бажано зробити переоцінку ідей, цілей, методів й оточення. Бо все бездуховне та пусте буде в цьому році розхитуватись і знищуватись.
 
Тому Діви подивіться на своє життя та діяльність з боку. Якщо в ній ви побачите тільки матеріальні цілі, то постарайтеся внести в своє життя духовні цінності.
 
Січень - сприятливий час для реорганізації відносин з колегами, партнерами, підлеглими. Для збереження стабільних відносин необхідно врахувати побажання та можливості інших людей. Можливо, комусь потрібно надати допомогу, піти назустріч їх інтересів.
 
Якщо ви будете категоричні у відносинах з іншими людьми, враховувати лише особисту користь та бачити лише чужі помилки, то не зможете зав'язати дружні стосунки, знайти підтримку колективу та досягти бажаної мети.
 
 

Шлюб та сім'я

В січні ви можете страждати через те, що вас не розумітимуть, не вірно оцінюватимуть та не шануватимуть. Для щастя та любові вам необхідно розвивати в собі ідеал того, ким ви хочете бути. Це допоможе іншим правильно вас оцінювати. До коханої людини проявляйте доброту, терпимість Діви, не дозволяйте тверезому аналізу бачити навіть незначні недоліки свого обранця (обраниці). Бо це викличе розчарування та втрату інтересу, почуттів. Тому любіть серцем, а не головою.
 
 

Здоров'я

У січні бережіться переохолодження, не сидіть довго на холодному місці, бо можете застудити статеві органи, нирки, сечовий міхур. Зміцнюйте свій імунітет, бережіться конфліктів, під час яких вас можуть образити та принизити. Це може викликати емоційний розлад, з яким вам важко буде впоратись й який приведе до психічного виснаження. Ні в якому разі не вживайте алкоголь, бо це лише зробить вас нещасними, неспокійними та хворими. Для позитивного ставлення до життя та збереження енергії, Дівам необхідно регулярно гарно харчуватись, достатньо спати, відпочивати, приймати адаптогени та біостимулятори.
 
 
  автор: Довбня Наталія Андріївна
спеціально для dna.com.ua