Гороскоп
Авторский ГОРОСКОП на месяц содержит описание расположения Солнца, Луны и планет среди созвездий и по нему дает рекомендации для всех знаков зодиака, а также для каждого знака индивидуально. Гороскоп составлен профессиональным астрологом по индивидуальной методике.

Гороскоп на:

Гороскоп на месяц составлен для каждого знака зодиака индивидуально. Для просмотра гороскопа кликните на иконку нужного знака ниже.


Гороскоп на січень 2017 Терези

Гороскоп на січень 2017 Терези

Терези (24 вересня - 22 жовтня)

 
В січні місяці Юпітер, рухаючись по вашому знаку, буде розширювати ваші можливості, сприятиме розвитку вашого таланту.
 
Тому вам, Терези, треба скористатись сприятливим періодом і наважитись на сміливі кроки - публічно виступити, продемонструвати свій талант, результати своєї творчості, наукові відкриття.
 
Успішними будуть закордонні поїздки та подорожі у далекі краї.
 
Якщо ви будете налаштовані на роботу, то не слід міняти будь-що у договорах та обов'язках. У цьому випадку потрібно зміцнювати ще більше відносини і налаштовуватися на співпрацю.
 
Якщо ж ви будете налаштовані на легке отримання бажаного, досягнення мети хитрістю й обман, то вас чекає розчарування, втрати та біди.
 
Успіх прийде до вас, Терези у тому випадку, якщо ви проявлятимете позитивні риси свого характеру. Це допоможе вам розкрити здібності та таланти, знайти однодумців які стануть вам вірними надійними друзями та партнерами.
 
Таким чином, ви зможете згуртувати та налаштувати інших на продуктивну творчу колективну роботу, внести у відносини красу та гармонію.
                        
 

Шлюб та сім'я

Життєві обставини та постійна завантаженість роботою заважатимуть вам належним чином проявляти почуття та належну турботу до коханої людини. Для збереження любові вам потрібні постійні відносини. Тому багато представників знаку Терезів захочуть створити сім'ю, укласти офіційний шлюб або цивільний шлюб. Це піде на користь і допоможе зберегти стабільні відносини й особисте щастя.
 
                       

Здоров'я

У січні Терези уникайте крайнощів, бо це підірве ваше здоров'я, знизить імунітет. Незаплановані поїздки, невідомі компанії та хаотичні інтимні зв'язки представляють для вас небезпеку. Бо можуть внести хаос у ваше життя, зруйнувати його ритм, створити небезпечні ситуації, аварії, бійки або зараження венеричним захворюванням. Щоб уникнути небезпеки, та зберегти здоров'я, необхідно на цей період скласти план своїх дій, розпорядок дня, раціон харчування й чітко їх дотримуватись.
 
 
автор: Довбня Наталія Андріївна
спеціально для dna.com.ua