Гороскоп
Авторский ГОРОСКОП на месяц содержит описание расположения Солнца, Луны и планет среди созвездий и по нему дает рекомендации для всех знаков зодиака, а также для каждого знака индивидуально. Гороскоп составлен профессиональным астрологом по индивидуальной методике.

Гороскоп на:

Гороскоп на месяц составлен для каждого знака зодиака индивидуально. Для просмотра гороскопа кликните на иконку нужного знака ниже.


Гороскоп на січень 2017 Скорпіон

Гороскоп на січень 2017 СкорпіонСкорпіони (23 жовтня - 22 листопада)

 
Чорний Місяць рухається останніми градусам вашого знаку, випробовуючи вашу духовність, перевіряючи вашу совість і принциповість.
 
Ви можете про це не здогадуватись й не помічати. Та отримані результати все скажуть про ваш внутрішній стан.
 
Якщо ви легко спілкуєтесь з іншими людьми, плідно співпрацюєте з колективом, майстерно обходите перешкоди та примиряєте протилежні погляди, протиріччя, то на вас Чорний Місяць згубно не діє й не завдає втрат.
 
Ви чудово відчуваєте "пульс часу", легко пристосовуєтесь до змін, нових тенденцій, вчасно змінюєте свої пріоритети, що робить вас успішними та щасливими.
 
Якщо ви досягли успіху, то його слід закріпити. Для цього старайтеся свій авторитет й отриманий результат направити на підтримку та розвиток ідеї, яка близька вам по духу та поглядам.
 
При цьому не робіть гучних заяв, не давайте обіцянок. Краще докладіть усіх зусиль на виконання поставленого завдання. Хваліться тільки отриманими результатами.
 
Якщо у вас будуть втрати, то це означає, що у вашому житті порушена гармонія - мало духовності та відсутня принциповість у діях. Тому доля забере у вас надлишки матеріальних благ.
 
 

Шлюб та сім'я

Зміна поглядів може вплинути на відносини з коханою людиною, в сім'ї. Не поспішайте з висновками, проявіть терпіння, дайте можливість близьким звикнути до ваших нових поглядів. Придивіться до свого оточення. Можливо, серед ваших знайомих є люди, які хочуть зруйнувати ваші стосунки з коханою людиною. Тому перевіряйте будь-які чутки. Робіть висновки тільки по фактам, не кидайтеся гучними словами.
 
 

Здоров'я

У січні місяці не перевантажуйте печінку жирною, копченою та гострою їжею, великою кількістю алкоголю. Для кращого травлення перейдіть на дієту та приймайте жовчогінні трави та препарати. Скорпіони, будьте обережні при ходьбі, бо в цей період можете травмувати ноги. Тому протягом місяця дотримуйтесь режиму дня, щоб нікуди не поспішати та вчасно харчуватись.
 
 
автор: Довбня Наталія Андріївна
специально для dna.com.ua