Гороскоп
Авторский ГОРОСКОП на месяц содержит описание расположения Солнца, Луны и планет среди созвездий и по нему дает рекомендации для всех знаков зодиака, а также для каждого знака индивидуально. Гороскоп составлен профессиональным астрологом по индивидуальной методике.

Гороскоп на:

Гороскоп на месяц составлен для каждого знака зодиака индивидуально. Для просмотра гороскопа кликните на иконку нужного знака ниже.


Гороскоп на лютий 2017 Скорпіон

Гороскоп на лютий 2017 СкорпіонСкорпіон (23 жовтня - 22 листопада)

 
З 15 лютого Чорний Місяць покине ваш знак, що зніме негативний вплив на ваш розум і характер. Але до цього він намагається нанести вам удар. Затемнення 11 лютого 2017 вказує, що на вас буде здійснено негативний вплив (можливо, навіть магічний), що загрожує вашій свободі, здоров'ю та навіть життю. Щоб впоратися з цим руйнівним впливом, необхідно першому завдати нищівного удару по злу. Затемнення 26 лютого 2017 усуне негативний вплив на вас, внесе зміни у суспільство, що вплине на ваш світогляд, змінить ваші пріоритети та цінності. Це допоможе вам впоратися з подвійністю, коли думки, слова та справи розходяться, коли в своїх проблемах ви звинувачуєте інших але не себе. Якщо ви станете самокритичними, то перестанете займатись пошуком ворогів і бажати їм нашкодити та помститися. Так ви зможете запобігти карми, яка вам дісталась у спадок, і може проявитись у вигляді смертельного захворювання, аварії, нещасного випадку та втрати свободи. Такий поворот виведе вас з ладу, не дозволить здійснити задумане зло. Якщо ж ваші думки не будуть зайняті пошуком ворога, то вроджений хист і талант освітять вас далекосяжної ідеєю, яку в даний час багато хто не зрозуміє та навіть сприйме як ворожу. Нерозуміння вас людьми з оточення викличе у вас, Скорпіони, сильні переживання та розчарування. Щоб впоратися з цим, вам потрібно шукати однодумців, встановити з ними дружні стосунки. Ви зможете в потрібний момент попросити у них пораду, обмінятися своїми враженнями та думками. Проявляйте обережність, скромність, стриманість, уникайте зайвої реклами, незапланованих заходів, несподіваних зустрічей з незнайомими людьми. Скорпіони, вам необхідно заздалегідь продумувати та планувати кожен свій крок, перевірити стан свого здоров'я. Якщо потрібно буде почати лікування, то зробіть це одразу. Таким чином, ви зможете своєчасно усунути небезпечне захворювання.
 
 

Гороскоп шлюбу

           
Ви будете потребувати турботи й уваги. Для того щоб їх отримати, потрібно самим проявляти ті ж почуття до своїх близьких і коханих людей. Ваші близькі люди теж потребуватимуть турботи й уваги. Постарайтеся надати їм увагу та турботу, за що у відповідь ви отримаєте такі ж дії та хороші побажання. Саме взаємність принесе вам відчуття щастя та спокою. Після чого ніякі життєві бурі не зможуть згасити вогонь ваших сердець.
 
 

Гороскоп здоров'я

           
У лютому для вас небезпечні будь-які надмірності, бо можуть загостритися хронічні захворювання. Тому уникайте крайнощів, перевантажень, сильних нервових потрясінь, ведіть розмірений, спокійний спосіб життя. Слідкуйте за роботою печінки та жовчного міхура. Для зміцнення імунної системи, бажано своєчасно харчуватися, достатньо відпочивати та приймати вітаміни та біостимулятори.
 
 
автор: Довбня Наталія Андріївна
спеціально для dna.com.ua