Гороскоп
Авторский ГОРОСКОП на месяц содержит описание расположения Солнца, Луны и планет среди созвездий и по нему дает рекомендации для всех знаков зодиака, а также для каждого знака индивидуально. Гороскоп составлен профессиональным астрологом по индивидуальной методике.

Гороскоп на:

Гороскоп на месяц составлен для каждого знака зодиака индивидуально. Для просмотра гороскопа кликните на иконку нужного знака ниже.


Гороскоп на січень 2017 Стрілець

Гороскоп на січень 2017 СтрілецьСтрілець (23 листопада - 21 грудня)

 
Рух Сатурна по вашому знаку буде перевіряти ваші погляди, систему цінностей, силу волі та вибрані вами цілі.
 
Разом з тим, вас будуть переповнювати протиріччя, коли в товаристві своїх однодумців ви будете водночас компанійським та уїдливим, саркастичним, що може відштовхувати від вас людей.
 
Ви можете втрачати друзів та партнерів, що призведе до різкої зміни оточення, поглядів й активного пошуку нових партнерів.
 
Якщо ваші погляди помилкові, а система цінностей не досконала та бездуховна, то вам буде притаманна надмірна імпульсивність, необдуманість, фанатизм та непристосованість до реального життя.
 
Образне сприйняття подій заважатиме логічному аналізу, через що вам буде важко зробити правильний висновок та вибрати правильну ціль.
 
А відсутність сили волі зробить вас рабом своїх ницих бажань.
 
Якщо ви принципова людина, то у вас проявиться сильна інтуїція, що допоможе передбачити небезпечні події, катастрофи та виявити пастки.
 
В цьому разі ви теж будете розривати та втрачати стосунки, але не з друзями та однодумцями, а з вашими таємними ворогами та небезпечними людьми.
 
При цьому остерігайтеся, щоб по дружбі вас втягнули в небезпечні операції, використовували для прикриття незаконних дій.
 
Тому Стрільці проявляйте розсудливість та принциповість в своїх рішеннях. Це допоможе запобігти неприємностям.
 
 

Шлюб та сім'я

Ви будете вести громадське життя. Тому вам потрібен такий партнер, який зміг би вписатися у ваше товариство та розділити ваші погляди й інтереси. Ви будете перебувати в активному пошуку такої людини, навіть якщо у вас є кохана людина та сім'я. Та якщо партнерів й оточення можна змінити, то сім'ю та кохану людину - ні. Бо рух Сатурна по вашому знаку означає покарання за такі дії - доля зведе вас з небезпечною підступною людиною. Але це ви розгледите через багато років.
 
 

Здоров'я

У січні вам, Стрільці, потрібно стежити за артеріальним тиском, не перевтомлюватись, бо ви можете страждати від варикозного розширення вен і спазмів м'язів ніг. Бережіться переохолодження, порушення кровообігу та анемії. Робіть фізичні вправи, стежте за вагою тіла. Для профілактики необхідно посилити обмін речовин, регулярно харчуватися та висипатися.
 
 
автор: Довбня Наталія Андріївна
спеціально для dna.com.ua