Гороскоп
Авторский ГОРОСКОП на месяц содержит описание расположения Солнца, Луны и планет среди созвездий и по нему дает рекомендации для всех знаков зодиака, а также для каждого знака индивидуально. Гороскоп составлен профессиональным астрологом по индивидуальной методике.

Гороскоп на:

Гороскоп на месяц составлен для каждого знака зодиака индивидуально. Для просмотра гороскопа кликните на иконку нужного знака ниже.


Гороскоп на лютий 2017 Стрілець

Гороскоп на лютий 2017 СтрілецьСтрілець (23 листопада - 21 грудня)

 
Сатурн, рухаючись по вашому знаку, буде випробовувати вас, Стрільці, на принциповість і непохитність поглядів. З 15 лютого до вашого знаку увійде Чорний Місяць, що віщує проблеми пов'язані з відносинами. Безпринципність і поверхневе ставлення до життя буде приводити до частої зміни поглядів, через що ваші друзі відразу перетворяться у ваших опонентів, а потім і на ворогів. Стрільцям слід також боротися з егоїзмом, враховувати інтереси інших людей і колективу, інакше можете постраждати від власного рішення. Положення Сатурна вказує, що Стрільці будуть покарані за неправильно обрану мету.Затемнення 11 лютого 2017 створить велике напруження пристрастей, що викличе образливість, мстивість, в результаті чого зруйнуються близькі стосунки та перспектива. Затемнення 26 лютого 2017 може зруйнувати стабільність, сім'ю, якщо система цінностей не допомагатиме дотримуватися постійної думки та поглядів. Через що важко буде знайти партнерів і утримати сім'ю. Стрільці зможуть досягти успіху завдяки своєму таланту та професіоналізму. Особливо успішними виявляться ідеї, які пов'язані з сімейними, колективними та суспільними інтересами. Стрільці, які не зможуть домогтися успіхів, опиняться у депресивному стані. Щоб вийти з цього стану, необхідно провести велику роботу над собою, розібратись у внутрішньому стані. Стрільцям небезпечно перебувати в полоні власних ідей, тому необхідно знайти однодумців, з якими можна розвинути ідеї в правильному напрямку.

 

Гороскоп шлюбу

           
Робота та справи можуть поглинути усі ваші думки. І ви забудете про сім'ю та кохану людину. А якщо і будете згадувати, то тільки якщо це вас буде стосуватися. Тому можете втратити взаєморозуміння та любов. Для того щоб цього не сталося, намагайтеся не допускати крайнощів і перегинів. Бійтеся в цей період з'ясовувати стосунки. Бо будь-яке ваше зауваження буде діяти подібно до отрути - отруювати ваші взаємні почуття, губити любов. Постарайтеся, відкрито визнати свої помилки та вибачитися за завдані вами образи та біль близьких вам людей.
 
 

Гороскоп здоров'я

           
Бережіться нещасних випадків на роботі, за кермом автомобіля. Проявляйте помірність у вживанні алкоголю, не перевантажуйте печінку занадто жирною та важкою їжею. Ваші захворювання можуть виникнути через поломки лімфатичної системи, яку слід лікувати народними методами.
 
 
автор: Довбня Наталія Андріївна
спеціально для dna.com.ua