Тлумачення снів

Тлумачення снів

Червень 2017

 

У червні 2017 року будуть святкуватися великі православні свята - 3 червня Троїцька Батьківська Субота, 4 червня Трійця, 5 червня День Святого Духа.
 
12 червня Початок Петрового пост, під час якого будуть проводитися народні колективні обряди, спрямовані на знищення негативних думок, недоліків характеру та негативної енергії у навколишньому середовищі.
 
Все це буде впливати на душі людей і посилати їм на допомогу віщі сни. Тому у червні бажано звертати увагу на сни й їхнє тлумачення. Тлумачення снів за місячним календарем на червень 2017 допоможе вам у цьому.
 
Отримані протягом дня враження впливають на стан людської психіки та сни.
 
Великий піст нагадують людям про потребу їх душ у духовній їжі.
 
За допомогою снів людська душа дає підказки людській свідомості, вказує на хід її думок, які породжують різні бажання.
 
Якщо думки людини правильні, то їй сняться хороші сни.
 
Якщо думки людини неправильні, то їй сняться неприємні сни та навіть кошмари.
 
Положення Місяця, Сонця та інших планет, а також дні тижня та православні свята допомагають людині зрозуміти сенс отриманих снів.
 
Сни в наведеному місячному календарі слід враховувати від сходу сонця в даний день до сходу сонця наступного дня.
 
 

Сни по числам

  
Четвер, 1 червня. Місяць у Діві. 7 день Місяця. Перша чверть 15:44 (київ. час). Сни розкривають у чому перебуває творчий потенціал, натхнення - в любові, дітях, роботі.
 
П'ятниця, 2 червня. Місяць у Діві. 8 день Місяця. Сни розкривають можливості, якими слід скористатися, щоб розвинути свої здібності та пристосуватися до прийдешніх змін.
 
Субота, 3 червня. Місяць у Терезах. 9 день Місяця. З'єднання Венера-Уран відбудеться у 8:09 (київ. час) в 46° від Сонця (західна елонгація, Вранішня Зоря). Троїцька Батьківська Субота. Сни віщі містичні показують майбутні досягнення або проблеми та хвороби.
 
Неділя, 4 червня. Місяць у Терезах. 10 день Місяця. Місяць проходить на одній довжині з Юпітером о 4:15 (київ. час). Трійця. Сни віщі показують щастя та долю.
 
Понеділок, 5 червня. Місяць у Терезах. 11 день Місяця. День Святого Духа. Сни віщі показують стан душі та чого вона найбільше бажає, у сні можна побачити свою душу.
 
Вівторок, 6 червня. Місяць у Скорпіоні. 12 день Місяця. Сни віщі містичні про ваше оточення, хто вам товариш, а хто ворог, від кого треба захищатись, а з ким треба розлучитись.
 
Середа, 7 червня. Місяць у Скорпіоні. 13 день Місяця. Сни показують чого не треба робити, щоб не втратити товаришів та перспективу, та з ким не треба співпрацювати та товаришувати, щоб не втрапити у халепу.
 
Четвер, 8 червня. Місяць у Стрільці. 14 день Місяця. Сни показують чого ви позбудетесь, який тягар зніметься з вашої душі та які перешкоди зникнуть з вашого шляху до успіху.
 
П'ятниця, 9 червня. Місяць у Стрільці. 15 день Місяця. Повний місяць 16:12 (київ. час). Місяць у апогеї (Чорний Місяць) о 4:00 (київ. час). Сни віщі містичні показують яка небезпека на вас чекає та який ворог причаївся серед ваших знайомих.
 
Субота, 10 червня. Місяць у Стрільці. 16 день Місяця. Місяць проходить на одній довжині із Сатурном о 4:20 (київ. час). Сни віщі містичні попереджають про загрозу життю та вашому добробуту, можуть здійснитись протягом дня.

 
автор: Довбня Наталія Андріїна
спеціально для dna.com.ua