Тлумачення снів

Тлумачення снів на квітень 2018

Тлумачення снів на квітень 2018

 
У квітні відбувається різка зміна природи - природа оживає після зимової сплячки. День збільшується, а ніч зменшується.
 
Перша зелень, квіти приносять у життя людей нові фарби й емоції, які піднімають настрій, вселяють надії на кращі зміни. Люди прагнуть покинути будинки та більше часу проводити на природі.
 
У цьому місяці ми будемо святкувати Вербну Неділю, Воскресіння Господнє, Пасху та Радоницю, Проводи.
 
Отримані протягом дня враження відображаються на стані людської психіки та снах.
 
За допомогою снів людська душа дає підказки людській свідомості, вказує на хід її думок, які породжують різні бажання.
 
Якщо думки людини правильні, то їй сняться хороші сни.
 
Якщо думки людини неправильні, то їй сняться неприємні сни та навіть кошмари.
 
Положення Місяця, Сонця та інших планет, а також дні тижня та православні свята допомагають людині зрозуміти сенс отриманих снів.
 
Сни в наведеному місячному календарі слід враховувати від сходу сонця в даний день до сходу сонця наступного дня.
 
 

Сни по числах

  
Неділя, 1 квітня, Місяць у Терезах. 15 день Місяця. Меркурій у нижньому з'єднанні із Сонцем (між Землею та Сонцем). Вербна Неділя. Сни віщі, попереджають про несподівані зміни, які приберуть або зведуть перешкоди, що позначиться на можливостях.
 
Понеділок, 2 квітня, Місяць у Скорпіоні. 16 день Місяця. Марс з'єднується із Сатурном о 15:50 (київ. час) в 94° від Сонця (західна елонгація, видно майже за 3 години до сходу Сонця). Страсний Понеділок. Сни віщі, попереджають про несподівану небезпеку та втрати, які виникнуть через людей з вашого оточення.
 
Вівторок, 3 квітня, Місяць у Скорпіоні. 17 день Місяця. Місяць проходить на одній довготі з Юпітером. Страсний Вівторок. Сни віщі, показують недоліки вашого світогляду та доленосні зміни.
 
Середа, 4 квітня, Місяць у Скорпіоні. 18 день Місяця. Страсна Середа. Сни віщі, показують те, що у вашому житті залишиться незмінним.
 
Четвер, 5 квітня, Місяць у Стрільці. 19 день Місяця. Місяць проходить на одній довготі з Антарес (вісь катастроф). Страсний Чистий Четвер. Сни віщі містичні, попереджають про втрати, за якими не слід сумувати, наближення до вас ворогів та негативний вплив оточення.
 
П'ятниця, 6 квітня, Місяць у Стрільці. 20 день Місяця. Страсна П'ятниця. Сни віщі, показують ворогів та друзів, дають пораду, з ким слід товаришувати та чим займатись у цей період життя.
 
Субота, 7 квітня, Місяць у Козерозі. 21 день Місяця. Місяць проходить на одній довготі з Марсом та Сатурном. Благовіщення. Сходження Благодатного Вогню. Сни віщі містичні, показують, що у вашому житті хороше, а що погане.
 
Неділя, 8 квітня, Місяць у Козерозі. 22 день Місяця. Остання чверть 10:18 (київ. час). Місяць в апогеї (Чорний Місяць) о 7:00 (київ. час). Місяць проходить на одній довготі з Плутоном. Світле Христове Воскресіння, Пасха. Собор Архангела Гавриїла. Сни віщі містичні, розкривають доленосні події, які з вами відбулися й матимуть продовження.
 
Понеділок, 9 квітня, Місяць у Козерозі. 23 день Місяця. Поливальний Понеділок. Сни віщі містичні, показують, що зруйнувалося у вашому житті через негативні тенденції й відроджувати його не варто.
 
Вівторок, 10 квітня, Місяць у Водолії. 24 день Місяця. Сни розповідають про помилки, через які відбулися доленосні подій, що зменшило ваші можливості та прибутки.
 
Середа, 11 квітня, Місяць у Водолії. 25 день Місяця. Сни вказують на втрати, непорозуміння та загрозу, яка виникла через протиріччя та помилкові цінності, ідеї та пріоритети.
 
Четвер, 12 квітня, Місяць у Рибах. 26 день Місяця. Сни показують у чому знаходиться загроза вашому щастю, благополуччю, здоров'ю та вихід з небезпечного становища.
 
П'ятниця, 13 квітня, Місяць у Рибах. 27 день Місяця. Місяць проходить на одній довготі з Нептуном. Сни віщі містичні, у яких сняться минулі події, померлі родичі та інші мерці, попереджаючи від чого необхідно позбутись, нагадують про забуту проблему чи обіцянку, яку слід виконати.
 
Субота, 14 квітня, Місяць в Овні. 28 день Місяця. Місяць проходить на одній довготі з Меркурієм. Меркурій змінює ретроградний рух на прямий рух. Сни віщі містичні про те, чого найбільше боїться ваша душа, що необхідно змінити для її безпеки, здійсняться протягом дня.
 
Неділя, 15 квітня, Місяць в Овні. 29 день Місяця. Антипасха, Проводи. Сни віщі містичні показують реальний стан речей та розплату за ваші помилки, здійсняться до обіду.
 
Понеділок, 16 квітня, Місяць в Овні. 1 день Місяця. Молодик 4:58 (київ. час). Місяць проходить на одній довготі з Ураном. Сни віщі про майбутнє щастя та мрії, здійснення яких залежатиме від того, зможете ви розвинути свої таланти чи ні.
 
Вівторок, 17 квітня, Місяць у Тельці. 2 день Місяця. Місяць проходить на одній довготі з Венерою. Проводи, Радониця, Поминки. Сни віщі містичні про вашу долю, здоров'я, сім'ю, у яких можуть снитись померлі родичі.
 
Середа, 18 квітня, Місяць у Тельці. 3 день Місяця. Сатурн починає рухатись ретроградно. Уран з'єднується із Сонцем (за Сонцем). Сни віщі показують глобальні зміни, які відбудуться з вами, вашою родиною, країною та світом.
 
Четвер, 19 квітня, Місяць у Близнюках. 4 день Місяця. Покриття Місяцем зірки Альдебаран (вісь катастроф). Марс проходить довжину місячного апогею (Чорного Місяця). Сни віщі містичні попереджають про помилки, хибні ідеї, які запустять фатум по знищенню усіх ваших досягнень.
 
П'ятниця, 20 квітня, Місяць у Близнюках. 5 день Місяця. Сни показують справжнє відношення до вас близьких людей, друзів, колег та партнерів.
 
Субота, 21 квітня, Місяць у Раку. 6 день Місяця. Сни показують, на які принципи вашого світогляду вам слід спертися, щоб захистити себе, свою сім'ю та діяльність.
 
Неділя, 22 квітня, Місяць у Раку. 7 день Місяця. Сни попереджають про небезпеку через помилкові рішення, здійсняться до обіду.
 
Понеділок, 23 квітня, Місяць у Леві. 8 день Місяця. Перша чверть 0:46 (київ. час). Сни показують бажання, які приховані у глибині вашого серця і які ви захочете втілити у життя.
 
Вівторок, 24 квітня, Місяць у Леві. 9 день Місяця. Сни показують перешкоди на вашому шляху та справжній стан сім'ї, колективу, до якого ви входите.
 
Середа, 25 квітня, Місяць у Діві. 10 день Місяця. Сни показують, що вас приведе до успіху та що заважатиме йти до нього.
 
Четвер, 26 квітня, Місяць у Діві. 11 день Місяця. Марс проходить на одній довжині з Плутоном. Сни віщі містичні показують у чому буде ваш успіх й у чому поразка.
 
П'ятниця, 27 квітня, Місяць у Терезах. 12 день Місяця. Сни показують справжній стан ваших особистих відносин з коханою близькою людиною.
 
Субота, 28 квітня, Місяць у Терезах. 13 день Місяця. Сни містичні показують руйнування, втрати, за якими не треба сумувати й навіть не намагатись їх зупинити.
 
Неділя, 29 квітня, Місяць у Терезах. 14 день Місяця. Ірини. Сни показують справжній стан речей, який ви можете навіть не бачити.
 
Понеділок, 30 квітня, Місяць у Скорпіоні. 15 день Місяця. Повний місяць 3:59 (київ. час). Місяць проходить на одній довготі з Юпітером. Зосима. Сни віщі містичні попереджають про непередбачені зміни, які не можна буде виправити, бо від вас нічого не залежатиме, до яких треба пристосуватись, щоб не втрати успіх, добробут та здоров'я.

 

автор: Довбня Наталія Андріївна
спеціально для dna.com.ua