Тлумачення снів

Тлумачення снів

Тлумачення снів на
 жовтень 2017 

 
У жовтні відбуваються зміни у природі, земля готується до холодів, негативні сили сковуються земною природою в надрах землі. Тому 14 жовтня відзначається свято Покрови Пресвятої Богородиці, яким Вона покриває та захищає від усякого зла.
 
Ці зміни в природі будуть впливати на душі людей і посилати їм на допомогу віщі сни. Тому у жовтні бажано звертати увагу на сни та їхнє тлумачення. Допоможе вам у цьому Тлумачення снів за місячним календарем на жовтень 2017.
 
За допомогою снів людська душа дає підказки людській свідомості, вказує на хід її думок, які породжують різні бажання.
 
Якщо думки людини правильні, то їй сняться хороші сни.
 
Якщо думки людини неправильні, то їй сняться неприємні сни та навіть кошмари.
 
Положення Місяця, Сонця та інших планет, а також дні тижня та православні свята допомагають людині зрозуміти сенс отриманих снів.
 
Сни в наведеному місячному календарі слід враховувати від сходу сонця в даний день до сходу сонця наступного дня.
 
Як користуватися даними календарем? Наприклад, у ніч з 3 на 4 жовтня вам наснився улюблений актор або епізод з фільму або спектаклю. Або ваші близькі друзі наснилися в образі акторів. Ви берете із сонника значення актори і дивитеся призначення цього сну в наведеному нами тлумаченні сну на 3 жовтня.
 
Значення сну про акторів із сонника:
 
"Якщо уві сні ви бачите спектакль або фільм з грою акторів, то в житті ви побачите удавану штучну люб'язність у стосунках.
 
Якщо уві сні ви самі граєте на сцені, то в реальному житті ви прикидаєтесь іншою людиною чим ви є, будуєте штучні відносини з іншими людьми, які з часом розірвуться.
 
Якщо уві сні ви оточені акторами, то це означає, що у житті вас оточують нещирі люди, які прикидаються вашими друзями.
 
Якщо уві сні в ролі актора ви бачите конкретну людину, то це означає, що ця людина не щира з вами та прикидається іншою людиною, чим є насправді.
 
Бачити мертвого актора або акторку провіщає крах нереальних планів та зустрічей.
 
Бачити бродячих, злиденних акторів - знак можливого віроломства.
 
Для молодої жінки бачити уві сні, що вона заручена з актором і виходить за нього заміж, віщує, що її захоплення приведе до обману та каяття.
 
Для чоловіка бачити уві сні, що він розважається з акторкою, означає, що обман у його особистому житті принесе йому багато нещастя.
 
Бачити на сцені трагедію - попереджає Вас про якесь зло. Бачити уві сні неясні нечіткі ​​людські образи - теж знак невдач.
 
Таким чином тлумачення сну за календарем на 3 жовтня 2017 року таке:
 
"Сни вказують на якість ідеї - перспективна вона чи ні, хто із знайомих є надійним другом, а хто ні, хто любить, а хто ні".
 
Тлумачення - Якщо уві сні ви бачили гру акторів, в образах своїх близьких і знайомих, то це означає, що вони з вами не щирі й любов до вас удавана.
 
Якщо уві сні ви не бачили знайомих облич, а бачили тільки епізоди із фільмів і вистав, то, значить, ви повинні перевірити свою ідею на її реалістичність та усіх, хто пов'язаний з нею, на щирість та відповідність посаді.
 
 

Сни по числах

 
Неділя, 1 жовтня. Місяць у Водолії. 11 день Місяця. Сни показують протиріччя, через які виникнуть помилки та прорахунки.
 
Понеділок, 2 жовтня. Місяць у Водолії. 12 день Місяця. Сни показують перспективи на майбутнє та перешкоди у їх досягненні.
 
Вівторок, 3 жовтня. Місяць у Рибах. 13 день Місяця. Місяць покриє планету Нептун о 16:00 (за київ. часом). Сни показують справжню сутність людей, що вас оточують, та як вона проявиться. Негативні люди можуть знищити ваші ідеї та плани, тому з ними необхідно розлучитися.
 
Середа, 4 жовтня. Місяць у Рибах. 14 день Місяця. Сни показують ваших справжніх друзів, на яких ви можете покластись.
 
Четвер, 5 жовтня. Місяць в Овні. 15 день Місяця. Повний Місяць о 21:43 (за київ. часом). Взаємне з'єднання Венери та Марса о 16:37 (за київ. часом) в 23° на захід від Сонця (західна елонгація), видиме перед сходом Сонця протягом декількох днів. Сни показують оману та брехню, що оплутали ваше серце та розум.
 
П'ятниця, 6 жовтня. Місяць в Овні. 16 день Місяця. Місяць проходить на одній довготі з Ураном о 22:00 (за київ. часом). Сни показують ваші таланти, які потребують не тільки розвитку але й захисту від небезпечних людей.
 
Субота, 7 жовтня. Місяць у Тельці. 17 день Місяця. Сни показують ваше становище та положення, яке ви займаєте у колективі відповідно вашому внутрішньому світу.
 
Неділя, 8 жовтня. Місяць у Тельці. 18 день Місяця. Сни попереджають про небезпеку, яка може зруйнувати усі розпочаті справи.
 
Понеділок, 9 жовтня. Меркурій у верхньому з'єднанні з Сонцем о 01:00 (за київ. часом). Місяць у Близнюках. 19 день Місяця. Покриття Місяцем зірки Альдебаран, альфи сузір'я  Тільця о 21:00 (за київ. часом). Сни показують, що зруйнується та як виправити ситуацію, хто зрадить та ошукає вас.
 
Вівторок, 10 жовтня. Місяць у Близнюках. 20 день Місяця. Сни показують два шляхи виходу із складної ситуації, в яку ви потрапили через невірний вибір партнера. Успішний шлях пов'язаний з великими труднощами та важкою працею, а невдалий шлях - з аферами та кримінальними угрупованнями.
 
Середа, 11 жовтня. Місяць у Раку. 21 день Місяця. Сни показують небезпеку, яка може зруйнувати добробут та сімейне щастя.
 
Четвер, 12 жовтня. Місяць у Раку. 22 день Місяця. Остання чверть о 15:27 (за київ. часом). Сни попереджають про зміни, які бажано провести, щоб досягти успіху.
 
П'ятниця, 13 жовтня. Місяць у Раку. 23 день Місяця. Сни містичні, показують втрати та незворотні зміни.
 
Субота, 14 жовтня. Місяць у Леві. 24 день Місяця. Покров Пресвятої Богородиці. Сни віщі, показують у чому або через кого, буде підтримка у розпочатій справі.
 
Неділя, 15 жовтня. Місяць у Леві. 25 день Місяця. Сни віщі, показують справжнє лице вашого оточення.
 
Понеділок, 16 жовтня. Місяць у Діві. 26 день Місяця. Сни показують знакові події минулого, які змінили життя.
 
Вівторок, 17 жовтня. Місяць у Діві. 27 день Місяця. Місяць проходить на одній довготі з Марсом о 14:00 (за київ. часом). Сни показують минулі помилки, які необхідно виправити  тепер.
 
Середа, 18 жовтня. Місяць у Терезах. 28 день Місяця. Місяць проходить на одній довготі з Венерою о 5:00 (за київ. часом). Меркурій з'єднується з Юпітером в 23° на схід від Сонця (східна елонгація), видиме після заходу Сонця. Сни показують, чого у житті вам не вистачає, щоб бути щасливими.
 
Четвер, 19 жовтня. Уран протистоїть Сонцю о 22:00 (за київ. часом). Місяць у Терезах. 29 день Місяця. Молодик о 22:14 (за київ. часом). Сни показують наскільки розвинуті ваші таланти та, що заважає їх розвинути.
 
П'ятниця, 20 жовтня. Місяць у Скорпіоні. 1 день Місяця. Місяць проходить по черзі на одній довготі з Юпітером та Меркурієм. Сни віщі, розкривають ваші можливості на шляху до успіху.
 
Субота, 21 жовтня. Місяць у Скорпіоні. 2 день Місяця. Сни віщі, попереджають про небезпеку, втрати, неприємності, які можуть статись до кінця дня.
 
Неділя, 22 жовтня. Місяць у Скорпіоні. 3 день Місяця. Сни віщі про далеке майбутнє.
 

автор: Довбня Наталія Андріївна
спеціально для dna.com.ua