Тлумачення снів

Тлумачення снів

Лютий 2017

 
Згідно українського фольклору, в лютому місяці в природі бореться дві природні сили - зима і літо. Тому погода не передбачувана, то сніг і заметілі, то сонце і навіть перший грім.
 
Земля знижує швидкість свого руху, в результаті в північній півкулі збільшується день і зменшується ніч.
 
Ці зміни дають поштовх, імпульс для пожвавлення дрімає в зимовій сплячці земної природи північної півкулі.
 
В людині це пробуджує бажання змін, прагнення до розширення можливостей і розвитку талантів, що породжує у нього нові ідеї.
 
Сни за місячним календарем на лютий 2017 допоможуть вам розтлумачити їх.
 
За допомогою снів людська душа дає підказки людській свідомості, вказує на хід думок, які викликають різні бажання.
 
Якщо думки людини правильні, то їй сняться хороші сни.
 
Якщо думки людини неправильні, то їй сняться неприємні сни та навіть кошмари.
 
Положення Місяця, Сонця та інших планет, а також дні тижня та релігійні свята допомагають людині зрозуміти значення отриманих снів.
 
Сни в наведеному місячному календарі слід враховувати від сходу сонця в даний день до сходу сонця наступного дня.

Як користуватися даними календарем? Наприклад, в ніч з 2 на 3 лютого вам приснилася річка. Ви берете з сонника значення річки та дивітьсь у календарі на значення сну на 2 лютого. Тлумачення - розвиток майбутніх подій, проблеми та їх вирішення будуть пов'язані з вашими талантами та можливостями, на які вкаже сон.
 
Ще один приклад. В ніч з 9 на 10 лютого вам насниться померлий родич. Ви берете з сонника значення сну про померлого родича та дивитесь у календарі на значення сну на 9 лютого. Тлумачення - померлий родич це нагадування про якийсь невиконаний борг, обіцянку, ваші недоліки характеру, через які у вас виникне втрата здоров'я, щастя й удачі. 

 

 

Сни по числам

 
1 лютого середа. Місяць в Овні, 5 день Місяця. Місяць проходить на одній довготі з Марсом о 5:00 (київ. час). Сни показують розвиток майбутніх подій на місяць, проблеми та їх вирішення.
 
2 лютого четвер. Місяць в Овні, 6 день Місяця. Місяць проходить на одній довготі з Ураном о 13:00 (київ. час). Сни про перспективу у справах, навчанні, творчості та особистому житті, показують ваші таланти та можливості.
 
3 лютого п'ятниця. Місяць у Тельці, 7 день Місяця. Сни вказують на недоліки характеру, через які ваші починання зазнають провалу, справжнє відношення до вас вашого оточення.
 
4 лютого субота. Місяць у Тельці, 8 день Місяця. Перша чверть 6:21 (київ. час). Сни показують які необхідні зміни, щоб досягти мети й успіху, на що можна покластись, щоб закріпити положення.
 
5 лютого неділя. Місяць у Близнюках, 9 день Місяця. Покриття Місяцем зірки Альдебаран, альфи Тельця о 23:56 (київ. час). Сни розкривають перешкоди, які виникнуть через невірну оцінку ситуації та оточуючих людей, таємних ворогів та негативний вплив.
 
6 лютого понеділок. Місяць у Близнюках, 10 день Місяця. Сни попереджають про небезпеку, непоправну помилку через фатальний зв'язок з небезпечною людиною або організацією.
 
7 лютого вівторок. Місяць у Близнюках, 11 день Місяця. Сни дають підказку, що треба зробити, щоб усунути перешкоду, розірвати зв'язок з небезпечною для вас людиною або організацією.
 
8 лютого середа. Місяць у Раку, 12 день Місяця. Сни показують ключові моменти розвитку майбутніх подій, якими можливостями ви можете скористатись, щоб досягти успіху.
 
9 лютого четвер. Місяць у Раку, 13 день Місяця. Сни показують таємних ворогів і власні недоліки, через які відбудуться неприємності, втрати, хвороби та біди.
 
10 лютого п'ятниця. Місяць у Леві, 14 день Місяця. Сни показують, що вас буде дратувати та заважати налагодити стосунки з колегами та партнерами.
 
11 лютого субота. Місяць у Леві, 15 день Місяця. Повний місяць 2:34 (київ. Час). Місячне затемнення. Сни віщі, містичні, показують бажання, які заховані у глибині вашого серця, та яким чином вони вплинуть на ваше подальше життя.
 
12 лютого неділя. Місяць у Діві, 16 день Місяця. Сни покажуть ваші недоліки, прорахунки, нерозбірливість у зв'язках, через що у вас виникнуть проблеми.
 
13 лютого понеділок. Місяць у Діві, 17 день Місяця. Сни покажуть наслідки ваших пристрастей й егоїстичних бажань.
 
14 лютого вівторок. Місяць у Терезах, 18 день Місяця. Сни показують справжній стан речей, можливості та те, про що ви не здогадуєтесь, чому не надаєте значення і що змінить ваше життя.
 
15 лютого середа. Місяць у Терезах, 19 день Місяця. Місяць проходить на одній довготі з Юпітером о 19:00 (київ. час). Стрітення. Сни віщі, показують вихід із складного положення, рішення проблеми, що треба змінити.
 
16 лютого четвер. Місяць у Терезах, 20 день Місяця. Сни показують наскільки успішними були ваші дії, що залишилось не доробленим, в якому становищі ви опинитеся, що потрібно зберегти та від чого відмовитись.
 
17 лютого п'ятниця. Місяць у Скорпіоні, 21 день Місяця. Сни показують справжнє ставлення до вас оточуючих вас людей, що допоможе побачити ваші прорахунки та помилки.
 
18 лютого субота. Місяць у Скорпіоні, 22 день Місяця. Остання чверть 21:34 (київ. час). Місяць в апогеї (Чорна Місяць) о 23:00 (київ. час). Сни віщі, містичні, показують ворогів, від яких необхідно знайти надійний захист. Необхідний захист під час сну (молитва перед сном), бо можуть снитись страхіття.
 
19 лютого неділя. Місяць у Стрільці, 23 день Місяця. Місяць проходить на одній довготі із зіркою Антарес, альфою Скорпіона о 17:00 (київ. Час). Масляна. Сни показують розвиток майбутніх подій, проблеми та їх вирішення.
 
20 лютого понеділок. Місяць у Стрільці, 24 день Місяця. Сни попереджають про небезпеку.
 
21 лютого вівторок. Місяць у Стрільці, 25 день Місяця. Місяць проходить на одній довготі з Сатурном о 2:00 (київ. час). Сни показують втрати та вихід зі скрутного становища.
 
22 лютого середа. Місяць у Козерозі, 26 день Місяця. Місяць проходить на одній довготі з Плутоном о 21:40 (київ. час). Сни містичні, розкривають таємниці, вказують на причини хвороб, допущені помилки.
 
23 лютого четвер. Місяць у Козерозі, 27 день Місяця. Сни розкривають стан душі, реальну ситуацію, прихованих ворогів або непомітних друзів.
 
24 лютого п'ятниця. Місяць у Водолії, 28 день Місяця. Сни показують у якому становищі знаходиться ваше особисте життя, що бажає ваша душа.
 
25 лютого субота. Місяць у Водолії, 29 день Місяця. Сни показують справжній стан душі, справ, допущені помилки та помилкові ідеї.
 
26 лютого неділя. Місяць в Рибах, 30 день Місяця. Місяць проходить на одній довготі з Меркурієм в 2:37 (київ. Час) і Нептуном о 23:55 (київ. Час). Молодик 16:59 (київ. Час). Сонячне затемнення. Прощена Неділя. Сни віщі містичні, попереджають про небезпеку через упертість, небажання слухати поради та розкривають майбутні можливості.
 
27 лютого понеділок. Місяць в Рибах, 1 день Місяця. З'єднання Марса з Ураном о 2:00 (київ. Час). Початок великого посту. Сни віщі містичні, показують здібності та можливості, попереджають про майбутні помилки, розкривають їх причину, що або хто негативно впливає на ваше навчання або діяльність.
 
28 лютого вівторок. Місяць в Овні, 2 день Місяця. Сни показують розвиток майбутніх подій, проблеми та їх вирішення.

 
автор: Довбня Наталія Андріїна
спеціально для dna.com.ua