Тлумачення снів

Тлумачення снів на червень 2018

Тлумачення снів на червень 2018

 
4 червні 2018 року Початок Петрового пост, під час якого будуть проводитися народні колективні обряди, спрямовані на знищення негативних думок, недоліків характеру та негативної енергії у навколишньому середовищі.
 
Все це буде впливати на душі людей і посилати їм на допомогу віщі сни. Тому у червні бажано звертати увагу на сни й їхнє тлумачення. Тлумачення снів за місячним календарем на червень 2018 допоможе вам у цьому.
 
Отримані протягом дня враження впливають на стан людської психіки та сни.
 
За допомогою снів людська душа дає підказки людській свідомості, вказує на хід її думок, які породжують різні бажання.
 
Якщо думки людини правильні, то їй сняться хороші сни.
 
Якщо думки людини неправильні, то їй сняться неприємні сни та навіть кошмари.
 
Положення Місяця, Сонця та інших планет, а також дні тижня та православні свята допомагають людині зрозуміти сенс отриманих снів.
 
Сни в наведеному місячному календарі слід враховувати від сходу сонця в даний день до сходу сонця наступного дня.
 
 

Сни по числах

  
П'ятниця, 1 червня. Місяць у Козерозі. 17 день Місяця. Місяць проходить на одній довготі з Сатурном о 4:20 (київ. час). Сни показують, якими будуть результати від ідеї, що залишиться та що зникне, зруйнується.  
 
Субота, 2 червня. Місяць у Козерозі. 18 день Місяця. Місяць у апогеї (Чорний Місяць) проходить на довжині Плутона. Сни віщі містичні показують на чому застрягла свідомість, у чому помилка, яка потягне униз людську душу.
 
Неділя, 3 червня. Місяць у Водолії. 19 день Місяця. Місяць проходить на одній довготі з Марсом. Святого Костянтина та Олени. Сни підказують вихід із складного становища, хто або що заважає рухатись до поставленої цілі.
 
Понеділок, 4 червня. Місяць у Водолії. 20 день Місяця. Початок Петрового посту. Сни розкривають допущені помилки, та як їх виправити.
 
Вівторок, 5 червня. Місяць у Водолії. 21 день Місяця. Сни показують протиріччя, які необхідно усунути, щоб проявляти рішучість та впевненість у своїх діях.
 
Середа, 6 червня. Місяць у Рибах. 22 день Місяця. Меркурій у верхньому з'єднанні зі Сонцем. Місяць проходить на одній довжині з Нептуном о 22 (київ. час). Сни віщі містичні, показують те, що вже відбулось та що залишиться від ваших зусиль та сподівань.
 
Четвер, 7 червня. Місяць у Рибах. 23 день Місяця. Сни показують у якому середовищі ви опинилися, та що або хто загрожує вашому щастю, добробуту та навіть життю.
 
П'ятниця, 8 червня. Місяць у Овні. 24 день Місяця. Сни містять глибокий сенс, вказують на несприятливий вплив середовища, через що народилися задуми, яким не судилося здійснитися або які залишать після себе порожнечу в душі.
 
Субота, 9 червня. Місяць у Овні. 25 день Місяця. Сни показують помилки, невірно вибраний напрямок, оманливу ідею, брак досвіду та однодумців.
 
Неділя, 10 червня. Місяць у Тельці. 26 день Місяця. Місяць пройде на одній довготі з Ураном. Сни показують які зміни відволікли вас від розвитку вашого таланту, призначення та щасливої долі.
 
Понеділок, 11 червня. Місяць у Тельці. 27 день Місяця. Сни показують на якому місці ви перебуваєте та чи відповідає воно вашим здібностям та напрацюванням, чи ні.
 
Вівторок, 12 червня. Місяць у Тельці. 28 день Місяця. Сни містичні, показують стан вашої душі.
 
Середа, 13 червня. Місяць у Близнюках. 29 день Місяця. Молодик 22:44 (київ. час). Сни попереджають про загрозу, яка виникне через укладену угоду та знайомство.
 
Четвер, 14 червня. Місяць у Близнюках. 1 день Місяця. Місяць пройде на одній довготі з Меркурієм. Сни показують близьку перспективу та проблеми у відносинах в колективі чи бізнесі з партнерами.
 
П'ятниця, 15 червня. Місяць у Раку. 2 день Місяця. Сни попереджають про помилки у стосунках з близькими, рідними та коханою людиною.
 

автор: Довбня Наталія Андріївна
спеціально для dna.com.ua