Тлумачення снів

Тлумачення снів у липні

Тлумачення снів на
серпень 2017 

 
У серпні будуть відзначатися великі православні свята - Ілії Пророка, Пантелеймона Цілителя, Маковея, Великий Спас і Спас на полотні, Успіння Богородиці. Під час свят будуть проводитися народні колективні обряди.
 
Все це буде впливати на душі людей і посилати їм на допомогу віщі сни. Тому в серпні бажано звертати увагу на сни та їх тлумачення. Тлумачення снів за місячним календарем на серпень 2017 допоможе вам у цьому.
 
За допомогою снів людська душа дає підказки людській свідомості, вказує на хід її думок, які породжують різні бажання.
 
За допомогою снів людська душа дає підказки людській свідомості, вказує на хід її думок, які породжують різні бажання.
 
Якщо думки людини правильні, то їй сняться хороші сни.
 
Якщо думки людини неправильні, то їй сняться неприємні сни та навіть кошмари.
 
Положення Місяця, Сонця та інших планет, а також дні тижня та православні свята допомагають людині зрозуміти сенс отриманих снів.
 
Сни в наведеному місячному календарі слід враховувати від сходу сонця в даний день до сходу сонця наступного дня.
 
Як користуватися даними календарем? Наприклад, у ніч з 14 на 15 серпня (до схід Сонця) вам наснився павич. Ви берете з сонника значення павича та дивитесь у календарі на значення сну на 14 серпня. Якщо сон приснився після сходу Сонця, то дивитесь у календарі на значення сну на 15 серпня.
 
Тлумачення - Якщо вам наснився павич з красивим хвостом, то це означає, що ваші ідеї схиляють вас до красивого заможного життя без духовних цінностей. Якщо вам приснилося кілька павичів, то це означає, що ваші ідеї схиляють не тільки вас одного, але усю вашу сім'ю до красивого заможного життя без духовних цінностей. Тобто, бездуховність є вашою помилкою.
 

 

 

Сни по числам

  
Вівторок, 1 серпня. Місяць у Скорпіоні. 9 день Місяця. Сни попереджають про небезпеку, втрати через сварку, заздрість та чари.
 
Середа,  2 серпня. Місяць у Стрільці. 10 день Місяця. Місяць у апогеї (Чорний Місяць) на одній довготі з Антарес (вісь катастроф) о 21:00 (київ. час). Пророка Ілії. Сни віщі, містичні про руйнування долі або негативних обставин, перешкод.
 
Четвер, 3 серпня. Місяць у Стрільці. 11 день Місяця. Місяць проходить на одній довготі із Сатурном. Сни віщі про майбутні плани, перспективи, які можна буде досягти, виконавши певні перестороги.
 
П'ятниця, 4 серпня. Місяць у Козерозі. 12 день Місяця. Марії Магдалини. Сни сповіщають про особисте щастя, відносини з коханою людиною та її ставлення до вас.
 
Субота, 5 серпня.Місяць у Козерозі. 13 день Місяця. Місяць проходить на одній довготі із Плутоном. Сни віщі, містичні про втрати, руйнування та боротьбу з негативом
 
Неділя, 6 серпня. Місяць у Козерозі. 14 день Місяця. Сни показують, що залишиться у житті після втрат та руйнування, попереджають про напад та небезпеку життю.
 
Понеділок, 7 серпня. Місяць у Водолії. 15 день Місяця. Повний Місяць о 21:14 (київ. час). Часткове тіньове місячне затемнення. Сни містичні про негатив у вашій свідомості та чого боїться ваша душа.  
 
Вівторок, 8 серпня. Місяць у Водолії. 16 день Місяця. Сни показують, що зруйнується, зміниться у вашому житті.
 
Середа,  9 серпня. Місяць у Рибах. 17 день Місяця. Сни показують негативні тенденції у вашому оточені, хто вам товариш, а хто ворог.
 
Четвер, 10 серпня. Місяць у Рибах. 18 день Місяця. Місяць покриє планету Нептун о 2:00 (за київ. часом). Сни показують з ким ви залишитесь і з ким розійдетеся, розлучитеся.
 
П'ятниця, 11 серпня. Місяць в Овні. 19 день Місяця. Сни показують шлях виходу із скрутного становища, в якому ви опинитесь через свою недосвідченість та некомпетентність.
 
Субота, 12 серпня. Місяць в Овні. 20 день Місяця. Сни попереджають про небезпеку, аварію, нещасний випадок, здійсняться протягом дня.
 
Неділя, 13 серпня. Місяць в Овні. 21 день Місяця. Місяць проходить на одній довготі з Ураном об 11:00 (за київ. часом). Сни розкривають ваші приховані таланти та здібності, які вам потрібно розвивати.
 
Понеділок, 14 серпня. Місяць у Тельці. 22 день Місяця. Маковія. Перший Спас. Початок Успенського посту. Сни віщі показують у який бік йде розвиток вашої душі, що їй загрожує.
 
Вівторок, 15 серпня. Місяць у Тельці. 23 день Місяця. Остання чверть о 4:18 (київ. час). Сни показують ваше справжнє лице та положення, яке ви займаєте у сім'ї, колективі та суспільстві.
 
Середа,  16 серпня. Місяць у Близнюках. 24 день Місяця. Місяць покриє зірку Альдебаран (альфа сузір'я Тільця, вісь катастроф) о 10:00 (за київ. часом). Сни віщі, показують куди вас приведе ваша ціль та укладений договір про співпрацю.
 
Четвер, 17 серпня. Місяць у Близнюках. 25 день Місяця. Сни показують, з якими планами та ідеями доведеться розпрощатись, хто буде вашим партнером.
 
П'ятниця, 18 серпня. Місяць у Раку. 26 день Місяця. Сни показують ваші помилки та прорахунки, за що не слід братись  та з ким не можна співпрацювати.
 
Субота, 19 серпня. Місяць у Раку. 27 день Місяця. Місяць проходить на одній довготі з Венерою о 7:00 (за київ. часом). Великий Другий Спас. Сни віщі, показують небезпеку для вашої душі та яким чином можна захиститись від неї.
 
Неділя, 20 серпня. Місяць у Леві. 28 день Місяця. Сни показують стан душі, чого вона ще не досягла та які перспективи для її майбутнього.
 
Понеділок, 21 серпня. Місяць у Леві. 29 день Місяця. Молодик о 21:33 (київ. час). Повне сонячне затемнення. Сни віщі містичні показують, що в майбутньому зникне, розвалиться або кардинально зміниться у вашому житті.
 
Вівторок, 22 серпня. Місяць у Діві. 1 день Місяця. Місяць проходить на одній довготі з Меркурієм. Сатурн з'єднується з Чорним Місяцем. Сни віщі містичні про майбутню долю, дають оцінку вашого світогляду.
 
Середа,  23 серпня. Місяць у Діві. 2 день Місяця. Сни показують реальну картину вашого життя, яка не відповідає вашій уяві та сприйняттю.
 
Четвер, 24 серпня. Місяць у Терезах. 3 день Місяця. День Незалежності України. Сни показують ваші досягнення та переваги у розпочатій справі.
 
П'ятниця, 25 серпня. Місяць у Терезах. 4 день Місяця. Місяць проходить на одній довготі з Юпітером о 19:00 (за київ. часом). Сни дають пораду, як досягти впевненості та успіху у розпочатій справі.
 
Субота, 26 серпня. Місяць у Терезах. 5 день Місяця. Меркурій у нижньому з'єднанні з Сонцем о 23:40 (за київ. часом). Сни показують, що треба змінити щоб не повторювати старі помилки та не допускати нових.
 
Неділя, 27 серпня. Місяць у Скорпіоні. 6 день Місяця. Сни попереджають про небезпеку на воді, вживанні алкоголю, неякісної води, аварії, крадіжки майна.
 
Понеділок, 28 серпня. Місяць у Скорпіоні. 7 день Місяця. Успіння Богородиці. Сни віщі про сильні сторони вашого життя - вірних друзів, партнерів, коханої людини та родичів, правильний вибір ідеї.
 
Вівторок, 29 серпня. Місяць у Стрільці. 8 день Місяця. Перша чверть об 11:16 (за київ. часом). Третій Спас. Сни віщі про помилки, які викличуть хвороби та невдачі, та як не припуститися цих помилок.
 
Середа,  30 серпня. Місяць у Стрільці. 9 день Місяця. Місяць у апогеї (Чорний Місяць) й проходить на одній довготі з Сатурном о 18:00 (за київ. часом). Сни віщі містичні показують як слід боротися з негативом.
 
Четвер, 31 серпня. Місяць у Стрільці. 10 день Місяця. Сни показують, що може привести до успіху.
 

автор: Довбня Наталія Андріївна
спеціально для dna.com.ua