Тлумачення снів

Тлумачення снів на січень 2018

Тлумачення снів на січень 2018

 
У січні Земля змінює свій рух - поступово знижує швидкість, в результаті в північній півкулі збільшується день і зменшується ніч. Ці зміни дають поштовх, імпульс, який пожвавлює земну природу, що перебуває в зимовій сплячці.
 
Очевидно, зміна руху Землі позначається й на її інформаційному полі. Тому народна традиція в січні місяці встановила різні види ворожіння напередодні свят - Різдва Ісуса Христа, Старого Нового Року, Водохреща.
 
Хоча частина ворожінь пов'язана зі снами, але в січні крім гідний людям часто знятися віщі, містичні сни, що розкривають перспективу, майбутні події. Тлумачення снів за місячним календарем на січень 2018 допоможе вам в цьому.
 
За допомогою снів людська душа дає підказки людській свідомості, вказує на хід думок, які викликають різні бажання.
 
Якщо думки людини правильні, то їй сняться хороші сни.
 
Якщо думки людини неправильні, то їй сняться неприємні сни та навіть кошмари.
 
Положення Місяця, Сонця та інших планет, а також дні тижня та релігійні свята допомагають людині зрозуміти значення отриманих снів.
 
Сни в наведеному місячному календарі слід враховувати від сходу сонця в даний день до сходу сонця наступного дня.
 
Як користуватися даними календарем? Наприклад, в ніч з 5 на 6 січня вам наснився актор, гра акторів або інші дії акторів. Ви берете з сонника значення актор і дивитесь в календарі на значення сну на 5 січня. Тлумачення - вашою помилкою є те, що ви маєте стосунки з лукавою людиною, яка вміло маніпулює вашими почуттями.
 
Ще один приклад. В ніч з 25 на 26 січня вам наснивсь автомобіль. Ви берете з сонника значення автомобіля та дивитесь в календарі на значення сну на 25 січня. Тлумачення - зміни в житті будуть успішними, якщо ви проявите активність та врахуєте усі попередження.
 
Якщо напередодні Різдва - з 6 на 7 січня - вам приснилося, що ви добре одягнені та перебуваєте в оточенні жінок, значить, ви займаєтеся серйозною справою та маєте перспективні ідеї.
 
 

Сни по числах

 
1 січня понеділок. Місяць у Близнюках. 14 день Місяця. Сни несуть корисні поради та застереження, розповідають про доленосні зміни у житті. Сон можна розповідати тільки близькій людині.
 
2 січня вівторок. Місяць у Раку. 15 день Місяця. Повний місяць о 4:24 (київ. час). Сни містичні, попереджають про слабкість душі, показують, що зруйнується та що залишиться.
 
3 січня середа. Місяць у Раку. 16 день Місяця. Сни показують доленосні зміни, які зруйнують перешкоди на вашому шляху або навпаки їх зведуть, повернуть вашу долю в іншому напрямку.
 
4 січня четвер. Місяць у Леві. 17 день Місяця. Сни показують несподівані зміни, які можуть призвести до виникнення небезпечних ситуацію, втрату близьких людей або навпаки - встановлення справедливості, посилення авторитету та визнання заслуг.
 
5 січня п'ятниця. Місяць у Леві. 18 день Місяця. Сни розкривають ваші стосунки з коханою людиною, та що або хто заважає особистому щастю.
 
6 січня субота. Місяць у Діві. 19 день Місяця. Святвечір. Багата кутя. Сни віщі розкривають ваші можливості, здібності, показують, на що ви здатні та що необхідно виправити.
 
7 січня неділя. Місяць у Діві. 20 день Місяця. Православне Різдво. З'єднуються Марс із Юпітер та Сонце із Венерою. Сни віщі показують далеку перспективу, яку можуть зламати необдумані рішення.
 
8 січня понеділок. Місяць у Терезах. 21 день Місяця. Сни віщі, містичні, розкривають таємниці, причину біди в особистому щасті, вказують на помилки.
 
9 січня вівторок. Місяць у Терезах. 22 день Місяця. Остання чверть 0:25 (київ. час). Сонце, Венера з'єднуються із Плутоном. Сни віщі містичні покажуть далеку перспективу, в чому знаходиться ваше щастя, що або хто негативно впливає на ваше навчання або діяльність, від чого вам треба позбутися.
 
10 січня середа. Місяць у Скорпіоні. 23 день Місяця. Сни попереджають про небезпеку, напад, загрозу життю та особистому щастю. Сни вказують на друзів, на яких можна покластися в скрутну хвилину, і які допоможуть досягти мети.
 
11 січня четвер. Місяць у Скорпіоні. 24 день Місяця. Місяць проходить на одній довготі з Марсом і Юпітером. Сни показують реальний стан справ і ваші можливості, щоб ви не зваблювалися фантазіями та могли тверезо оцінювати життєву ситуацію.
 
12 січня п'ятниця. Місяць у Скорпіоні. 25 день Місяця. Сни містичні, вказують на небезпечні для життя та щастя бажання, причини негативного впливу на вашу душу та свідомість.
 
13 січня субота. Місяць у Стрільці. 26 день Місяця. Щедрий Вечір. З'єднуються Меркурій та Сатурн. Сни віщі показують вихід із складної ситуації, попереджають про небезпеку, зміни через несподівані обставин, майбутній успіх або втрати.
 
14 січня неділя. Місяць у Стрільці. 27 день Місяця. Старий Новий рік. Сни віщі розкривають стан вашої душі, пророкують для одних втрати, скорочення та руйнування перешкод на шляху до мети або особистого щастя, для інших навпаки - руйнування перспективи.
 
15 січня понеділок. Місяць у Козерозі. 28 день Місяця. Місяць проходить на одній довготі з Меркурієм, Сатурном. Місяць в апогеї (Чорний Місяць). Сни віщі, містичні, розкривають ваш талант і ваші можливості, якими ви повинні вміло скористатися. Та при цьому не йдіть на компроміс із своєю совістю, бо загубите не тільки свій талант, але й душу.
 
16 січня вівторок. Місяць у Козерозі. 29 день Місяця. Місяць проходить на одній довготі з Плутоном. Сни містичні показують стан душі, причини ваших хвороб та прорахунків, справжнє ставлення до вас коханої людини.
 
17 січня середа. Місяць у Козерозі. 30 день Місяця. Молодик 4:17 (київ. час). Місяць проходить на одній довготі з Венерою. Сни показують ваші приховані бажання, які ві поступово усвідомите й забажаєте втілити в життя.
 
18 січня четвер. Місяць у Водолії. 1 день Місяця. Водохресний Святвечір. Сни віщі  попереджають про помилки та прорахунки через поспішні висновки, передчасні дії та протиріччя у стосунках.
 
19 січня п'ятниця. Місяць у Водолії. 2 день Місяця. Водохрещення, Богоявлення. Місяць проходить на одній довготі з Юпітером. Сни віщі, містичні, пророкують майбутній успіх, на шляху до якого встануть перешкоди, прихована небезпека, таємні вороги та небезпечні структури.
 
20 січня субота. Місяць у Рибах. 3 день Місяця. Місяць проходить на одній довготі із Нептуном. Сни показують зміни, які стануть доленосними та впливатимуть на великий проміжок часу.
 
21 січня неділя. Місяць у Рибах. 4 день Місяця. Сни показують у чому або у кому знаходиться ваше щастя та успіх, що треба зробити, щоб його закріпити.
 
22 січня понеділок. Місяць у Рибах. 5 день Місяця. Сни сповіщають про майбутні події, як складеться особисте щастя, попереджають про небезпеку, нещасний випадок, несподівані зміни.
 
23 січня вівторок. Місяць в Овні. 6 день Місяця. Сни сповіщають про зміни, помилки, втрату перспективи через невірно обрану мету чи партнера. Сни показують ваші здібності та можливості, яких ви не помічаєте та не цінуєте.
 
24 січня середа. Місяць в Овні. 7 день Місяця. Місяць проходить на одній довготі з Юпітером. Сни віщі, показують ваші можливості та успіх, якого ви можете досягти, якщо вчасно почнете діяти та наперед прорахуєте усі небажані перепони, звернете пильну увагу на своїх ворогів.
 
25 січня четвер. Місяць у Тельці. 8 день Місяця. Перша чверть 0:21 (київ. час). Меркурій з'єднується з Плутоном. Сни показують, що треба робити для процвітання, росту та розвитку навчання, діяльності та творчості та що буде губити все це.  
26 січня п'ятниця. Місяць у Тельці. 9 день Місяця. Сни віщі, містичні, показують майбутню перспективу та хто заважає досягти успіху.
 
27 січня субота. Місяць у Близнюках. 10 день Місяця. Сни несуть корисні поради та застереження, розповідають про доленосні зміни у житті. Сон може збутися до кінця дня.
 
28 січня неділя. Місяць у Близнюках. 11 день Місяця. Сни показують, як треба діяти, з ким мати справу та на кого можна покластися, попереджають про небезпеку при неправильному виборі.
 
29 січня понеділок. Місяць у Раку. 12 день Місяця. Сни віщі про далеку перспективу для всієї родини, дочок та синів.
 
30 січня вівторок. Місяць у Раку. 13 день Місяця. Сни містичні, попереджають про негативний вплив на душу, показують, що повинно зруйнуватись і залишитись у минулому.
 
31 січня середа. Місяць у Леві. 14 день Місяця. Повний місяць(15:27), місячне затемнення. Сни віщі містичні розкривають приховані таємниці, негативний вплив на душу та долю. Щоб захистити душу під час сну, необхідно молитись перед сном. У деяких може бути безсоння, через те, що душа буде боятися спати.
 

автор: Довбня Наталія Андріївна
спеціально для dna.com.ua