Тлумачення снів

 

Тлумачення снів на липень 2018

 

Тлумачення снів на липень 2018

 
У липні буде відзначатися Івана Купала, апостолів Петра та Павла і закінчиться Петрів піст.
 
На Івана Купала будуть проводитися народні колективні обряди, спрямовані на знищення негативних сил і негативної енергії у навколишньому середовищі.
 
Все це буде впливати на душі людей і посилати їм на допомогу віщі містичні сни. Тому у липні бажано звертати увагу на сни та їх тлумачення. Сни за місячним календарем на липень 2018 допоможуть вам у цьому.
 
Отримані протягом дня враження відображаються на стані людської психіки та свідомості.
 
Великий піст нагадують людям про потребу їхньої душі у духовній "їжі".
 
За допомогою снів людська душа дає підказки людській свідомості, вказує на хід її думок, які породжують різні бажання.
 
Якщо думки людини правильні, то їй сняться хороші сни.
 
Якщо думки людини неправильні, то їй сняться неприємні сни та навіть кошмари.
 
Положення Місяця, Сонця та інших планет, а також дні тижня та православні свята допомагають людині зрозуміти сенс отриманих снів.
 
Сни в наведеному місячному календарі слід враховувати від сходу сонця в даний день до сходу сонця наступного дня.
 
Як користуватися даними календарем? Наприклад, у ніч з 6 на 7 липня вам наснився ворон. Ви берете із сонника значення ворона і дивитесь у календарі на значення сну на 6 липня. Тлумачення - Якщо вам наснився ворон, то це означає, що ви у своїх думках і діях ухилилися з правильного шляху, через що вас очікують біди та втрата іміджу. Якщо вам приснилося кілька воронів, то це означає, що всю вашу сім'ю очікують біди.
 
Ще один приклад. У ніч з 6 на 7 липня вам приснилася могила або очі, або сам диявол. Ви берете із сонника значення могили, очей, диявола та дивитесь у календарі на значення сну на 6 липня. Тлумачення - могила, очі, диявол означають, що у вашому оточенні перебуває нечиста сила та небезпечна людина, пов'язана з чаклунством та магією.
 
 

Сни по числах

  
Неділя, 1 липня. Місяць у Водолії. 18 день Місяця. Місяць проходить на одній довготі з Марсом. Сни показують наскільки вами зроблений правильний вибір та які протиріччя вашого світогляду заважають вам робити правильні дії, висновки та рухатись уперед.
 
Понеділок, 2 липня. Місяць у Водолії. 19 день Місяця. Сни віщі, показують невидимі перешкоди, які залишилися у спадок з минулого, і способи їх усунення.
 
Вівторок, 3 липня. Місяць у Рибах. 20 день Місяця. Сни вказують на наслідки від неправильного рішення, помилково взятого на себе зобов'язання, і що потрібно змінити, щоб пристосуватися до життя.
 
Середа, 4 липня. Місяць у Рибах. 21 день Місяця. Місяць проходить на одній довготі з Нептуном. Сни віщі, показують наскільки сильна ваша віра у Бога, та наскільки сприятливими для успіху були зміни у вашому житті.
 
Четвер, 5 липня. Місяць у Рибах. 22 день Місяця. Сни показують справжню сутність людей, які вас оточують.
 
П'ятниця, 6 липня. Місяць у Овні. 23 день Місяця. Остання четверть о 10:52 (київ. час). Сни передбачають зміни, які визначать наскільки ви успішна та щаслива людина.
 
Субота, 7 липня. Місяць у Овні. 24 день Місяця. Місяць проходить на одній довготі з Ураном. Івана Купала. Сни віщі містичні показують наскільки розвинуті ваші здібності та таланти, та чого необхідно позбутись, щоб їх розвинути.
 
Неділя, 8 липня. Місяць у Тельці. 25 день Місяця. Сни показують ваше положення у сім'ї, колективі та суспільстві, чому ви хворієте та втрачаєте щастя та добробут.
 
Понеділок, 9 липня. Місяць у Тельці. 26 день Місяця. Сни показують відповідність поставленої цілі вашим можливостям, сфери діяльності та обов'язків, покладених на вас.
 
Вівторок, 10 липня. Місяць у Близнюках. 27 день Місяця. Покриття Місяцем зірки Альдебаран (альфа Тельця, вісь катастроф). Сни віщі, показують ваше оточення, наскільки воно сприятливе для вашого майбутнього та безпеки вашої душі.
 
Середа, 11 липня. Місяць у Близнюках. 28 день Місяця. Юпітер змінює напрямок руху. Сни показують наскільки ви щасливі, чого не вистачає для особистого щастя та відношення до вас вашого (вашої) обранця та партнера.
 
Четвер, 12 липня. Місяць у Раку. 29 день Місяця. Апостолів Петра та Павла. Сни віщі показують наскільки ви мудра людина, чи можете ви захистити своє становище, сім'ю та оселю від впливу негативних сил, чи ні.
 
П'ятниця, 13 липня. Місяць у Раку. 30 день Місяця. Молодик о 05:49 (київ. час). Часткове сонячне затемнення. Сни віщі містичні показують стан вашої душі, вказують на помилковий вибір, який затягне вас у коло небезпечних для вашої душі людей, від яких складно буде позбутися.
 
Субота, 14 липня. Місяць у Леві. 1 день Місяця. Сни показують реальну ситуацію, справжню сутність вашого оточення та вашу сутність.
 
Неділя, 15 липня. Місяць у Леві. 2 день Місяця. Місяць проходить на одній довготі з Меркурієм. Сни віщі, вказують на майбутню вашу долю та карму роду, яку вам необхідно виконати.
 
Понеділок, 16 липня. Місяць у Діві. 3 день Місяця. Місяць проходить на одній довготі з Венерою. Сни показують майбутні події, підказують яких знань вам не вистачає, яким досвідом ви повинні володіти, якими людьми потрібно себе оточити, щоб провести правильні зміни у житті й досягти успіху.
 
Вівторок, 17 липня. Місяць у Діві. 4 день Місяця. Сни показують перешкоди на вашому шляху, розкривають наскільки ви зумієте скористатися вашими можливостями та вмінням пристосуватися, щоб успішно почати та завершити розпочату справу та обійти перешкоди.
 
Середа, 18 липня. Місяць у Терезах. 5 день Місяця. Сни пророкують яким може бути ваш вибір, чим ви захочете пожертвувати - принципами, сім'єю, духовністю або амбіціями та матеріальним інтересом, і якими будуть наслідки цього вибору.
 
Четвер, 19 липня. Місяць у Терезах. 6 день Місяця. Перша чверть о 22:53 (київ. час). Сни показують майбутні зміни, розкривають у чому буде полягати ваш успіх, наскільки багатогранний ваш світогляд та яким ідеям бажано надати перевагу.
 
П'ятниця, 20 липня. Місяць у Скорпіоні. 7 день Місяця. Сни розкривають ваші майбутні перспективи, стратегічні цілі та чим треба "озброїтись", щоб їх не тільки досягти а ще й захистити.
 
Субота, 21 липня. Місяць у Скорпіоні. 8 день Місяця. Місяць проходить на одній довготі з Юпітером. Сни віщі показують майбутні події, вказують на ваші сильні сторони, таланти і з чим буде пов'язаний ваш успіх.
 
Неділя, 22 липня. Місяць у Скорпіоні. 9 день Місяця. Сни містичні, нагадують про родову карму, захист сім'ї, роду і особистий талант та що треба відкинути, змінити.
 
Понеділок, 23 липня. Місяць у Стрільці. 10 день Місяця. Сни показують майбутні події та що треба втримати для досягнення поставленої мети.
 
Вівторок, 24 липня. Місяць у Стрільці. 11 день Місяця. Сни попереджають про помилки, невірний вибір та втрачені можливості.
 
Середа, 25 липня. Місяць у Козерозі. 12 день Місяця. Місяць проходить на одній довготі зі Сатурном. Меркурій змінює напрямок руху. Сни віщі, попереджають про допущену фатальну помилку, яку необхідно виправити.
 
Четвер, 26 липня. Місяць у Козерозі. 13 день Місяця. Місяць проходить на одній довготі з Плутоном. Сни віщі містичні показують загрозу для вашої душі, через яку ви втратите можливості.
 
П'ятниця, 27 липня. Місяць у Козерозі. 14 день Місяця. Повний Місяць о 23:21 (київ. час). Повне місячне затемнення. Місяць у апогеї (Чорний Місяць) об 11:25 (київ. час). Місяць проходить на одній довготі з Марсом. Сни віщі містичні показують кардинальні зміни у вашому житті, які знищать негативні явища, стосунки з негативними людьми та здоров'я у деяких людей, через їхні недоліки та ганебні вчинки.  
 
Субота, 28 липня. Місяць у Водолії. 15 день Місяця. Сни показують наскільки вами зроблений правильний вибір та які протиріччя вашого світогляду заважають вам робити правильний вибір, та рухатись уперед.
 
Неділя, 29 липня. Місяць у Водолії. 16 день Місяця. Сни показують наскільки ви мудра людина, чи можете ви захистити своє становище, сім'ю та оселю від впливу негативних сил, чи ні.
 
Понеділок, 30 липня. Місяць у Рибах. 17 день Місяця. Сни показують наслідки від неправильного рішення, помилково взятого на себе зобов'язання, і що потрібно змінити, щоб виправити помилки та пристосуватися до життя.
 
Вівторок, 31 липня. Місяць у Рибах. 18 день Місяця. Місяць проходить на одній довготі з Нептуном. Сни віщі, показують наскільки сильна ваша віра у Бога, та наскільки сприятливими для успіху будуть зміни у вашому житті.
 

автор: Довбня Наталія Андріївна
спеціально для dna.com.ua