Тлумачення снів

Тлумачення снів на листопад 2017

Тлумачення снів на листопад
 2017 

 
У листопаді відбуваються різкі зміни у природі, земля готується до зими, негативні сили сковуються земною природою в надрах землі. Архангел Михаїл збирає 21 листопада собор Воїнства Небесного для боротьби зі злом.
 
Ці події будуть змінювати обставини у суспільстві, впливати на душі та долі людей, посилати їм на допомогу віщі сни. Тому у листопаді бажано звертати увагу на сни й їх тлумачення. Сни за місячним календарем на листопад 2017 допоможуть вам у цьому.
 
За допомогою снів людська душа дає підказки людській свідомості, вказує на хід його думок, які породжують різні бажання.
  
Якщо думки людини правильні, то йому знятися хороші сни.
  
Якщо думки людини неправильні, то йому знятися неприємні сни і навіть кошмари.
  
Положення Місяця, Сонця та інших планет, а також дні тижня і православні свята допомагають людині зрозуміти сенс отриманих снів.
  
Сни у наведеному місячному календарі слід враховувати від сходу сонця в даний день до сходу сонця наступного дня.
  
Як користуватися даними календарем? Наприклад, в ніч на 21 листопада вам наснився містичний сон, в якому ви бачили могилу, очі диявола. Ви берете з сонника значення могили, очей диявола і дивитесь у календарі на значення сну на 21 листопада. Тлумачення - показують оцінку обраної вами мети і перші кроки на шляху її реалізації. Можуть снитися померлі родичі, близькі люди, які дають вам пораду або показують у який бік рухається ваше життя.
 
 

Сни по числах

 
1 листопада, середа. Місяць у Овні. 13 день Місяця. Сни розказують про ідеї та наміри, які не збулись, та причини, які цьому завадили.
 
2 листопада, четвер. Місяць у Овні. 14 день Місяця. Сни показують перспективу та ваші можливості.
 
3 листопада, п'ятниця. Місяць у Овні. 15 день Місяця. Місяць проходить на одній довготі з Ураном. Сни показують неймовірні ідеї, які ви зможете реалізувати завдяки своїм ще не розкритим здібностям, та зміни, які необхідно провести у вашому світогляді.
 

автор: Довбня Наталія Андріївна
спеціально для dna.com.ua