Тлумачення снів

 

Тлумачення снів

 

Березень 2017

 
У березні відбувається різка зміна природи - природа оживає після зимової сплячки. День збільшується, а ніч зменшується.
 
Перша зелень, квіти приносять у життя людей нові фарби й емоції, які піднімають настрій, вселяють надії на кращі зміни. Люди прагнуть покинути будинки та більше часу проводити на природі.
 
Отримані протягом дня враження позначаються на стані людської психіки та снах.
 
Великий піст нагадують людям про потребу їх душ у духовній їжі.
 
За допомогою снів людська душа дає підказки людській свідомості, вказує на хід її думок, які породжують різні бажання.
 
Якщо думки людини правильні, то їй сняться хороші сни.
 
Якщо думки людини неправильні, то їй сняться неприємні сни та навіть кошмари.
 
Положення Місяця, Сонця та інших планет, а також дні тижня та православні свята допомагають людині зрозуміти сенс отриманих снів.
 
Сни в наведеному місячному календарі слід враховувати від сходу сонця в даний день до сходу сонця наступного дня. 

 

 

Сни по числам

  
1 березня, середа. Місяць в Овні. 3 день Місяця. Місяць проходить 10° південніше Венери о 5:00 (київ. час), 3° південніше Урана о 21:00 (київ. час), 4° південніше Марса о 24:00 (київ. час). Сни віщі, на близьке майбутнє, розкривають приховані здібності та можливості, перешкоди та помилки у виборі напрямку.
 
2 березня, четвер. Нептун у сполученні з Сонцем о 5:00 (київ. час), Місяць в Овні. 4 день Місяця. Венера переходить від прямого руху до реверсного о 17 (київ. час). Сни нагадують про забуті обіцянки, невиконану роботу, неувагу до близької людини та партнера.
 
3 березня, п'ятниця. Місяць у Тельці. 5 день Місяця. Сни зосереджують увагу на внутрішньому світі, бажаннях, дають оцінку положення у сім'ї, колективі та суспільстві.
 
4 березня, субота. Місяць у Тельці. 6 день Місяця. Сни показують суть оточуючих вас людей, хто ворог, а хто товариш.
 
5 березня, неділя. Місяць у Близнюках. 7 день Місяця. Перша чверть о 13:35 (київ. час). Покриття Альдебарану Місяцем о 5:00 (київ. час). Сни попереджають про помилковий вибір під впливом небезпечної людини, який буде загрожувати статку та навіть життю.
 
6 березня, понеділок. Місяць у Близнюках. 8 день Місяця. Місяць в опозиції до Сатурна. Сни показують втрати в результаті помилкового вибору та зв'язку з небезпечною людиною або структурою.
 
7 березня, вівторок. Місяць у Раку. 9 день Місяця. Меркурій у верхньому сполученні з Сонцем о 3:00 (київ. час). Сни вказують від чого або кого треба позбавитись, щоб переломити ситуацію у кращий бік.
 
8 березня, середа. Місяць у Раку. 10 день Місяця. Сни розкривають приховані здібності та можливості, які необхідно розвинути.
 
9 березня, четвер. Місяць у Леві. 11 день Місяця. Обретіння. Сни розкривають бажання та почуття приховані у глибині серця.
 
10 березня, п'ятниця. Місяць у Леві. 12 день Місяця. Сни показують в якому стані знаходиться особисте життя та відносини з коханою людиною.
 
11 березня, субота. Місяць у Діві. 13 день Місяця. Сни вказують на помилки та невірно вибрані пріоритети, від яких треба неодмінно позбутися.
 
12 березня, неділя. Місяць у Діві. 14 день Місяця. Повний місяць о 16:55 (київ. час). Сни показують втрати, за якими не слід сумувати та намагатись їх відновити.
 
13 березня, понеділок. Місяць у Терезах. 15 день Місяця. Сни показують дійсність та розвиток майбутніх подій.
 
14 березня, вівторок. Місяць у Терезах. 16 день Місяця. Місяць проходить 2° північніше Юпітера о 24:00 (київ. час). Явдохи. Сни віщі, пророкують подальшу долю, у чому буде знаходитись щастя.
 
15 березня, середа. Місяць у Терезах. 17 день Місяця. Сни показують, що заважає досягненню мети та успіху.
 
16 березня, четвер. Місяць у Скорпіоні. 18 день Місяця. Сни попереджають про небезпеку від таємних ворогів, втрату доходу, матеріального статку та здоров'я.
 
17 березня, п'ятниця. Місяць у Скорпіоні. 19 день Місяця. Сни показують причини та яким чином можна подолати небезпеку, втрату та хвороби.
 
18 березня, субота. Місяць у Стрільці. 20 день Місяця. Місяць в апогеї (Чорний Місяць) о 19:00 (київ. час). Конона. Сни розкривають недоліки, помилки, через які опинитесь у стані ворогів, можуть здійснитися до кінця дня.
 
19 березня, неділя. Місяць у Стрільці. 21 день Місяця. Сни попереджають про небезпеку та ворогів, можуть здійснитися до обіду.
 
20 березня, понеділок. Весняне рівнодення о 12:24 (київ. час). Місяць у Стрільці. 22 день Місяця. Остання чверть о 18:00 (київ. час). Місяць проходить 3° північніше Сатурна о 13:00 (київ. час). Сни показують втрати та їх причину, які спричинять доленосні зміни.
 
21 березня, вівторок. Місяць у Козерозі. 23 день Місяця. Сни розкривають можливості, через що можна втратити рівновагу та положення.
 
22 березня, середа. Місяць у Козерозі. 24 день Місяця. Місяць проходить на одній довготі з Плутоном. Сорок Святих. Сни віщі містичні, попереджують про небезпеку здоров'ю та життю.
 
23 березня, четвер. Місяць у Водолії. 25 день Місяця. Сни розкривають протиріччя характеру та вибору ідеї, мети та зроблених справ.
 
24 березня, п'ятниця. Місяць у Водолії. 26 день Місяця. Сни розкривають дійсний стан відносин з коханою та близькою людиною.
 
25 березня, субота. Місяць у Водолії. 27 день Місяця. Венера у нижньому сполученні з Сонцем о 12:00 (київ. час). Сни показують які почуття та бажання становлять небезпеку для душі.
 
26 березня, неділя. Місяць у Рибах. 28 день Місяця. Місяць проходить на одній довготі з Нептуном. Меркурій з'єднується з Ураном. Сни віщі містичні, показують зміну долі, що відбудуться через зміни у колективі, суспільстві та світі.
 
27 березня, понеділок. Місяць у Рибах. 29 день Місяця. Місяць проходить на одній довготі з Венерою. Сни розкривають приховані бажання, які непомітно впливають на хід думок та прийняття рішень.
 
28 березня, вівторок. Місяць в Овні. 1 день Місяця. Молодик о 5:58 (київ. час). Сни розкривають талант, який необхідно розвинути, щоб мати перспективу.
 
29 березня, середа. Місяць в Овні. 2 день Місяця. Місяць проходить 3° південніше Урана о 7:00 (київ. час) і 6° південніше Меркурія о 14:00 (київ. час). Сни розкривають можливості, якими бажано скористатись, щоб розвинути талант та втілити у життя задуми.
 
30 березня, четвер. Місяць у Тельці. 3 день Місяця. Місяць проходить 5° південніше Марса о 18:00 (київ. час). Теплого Олекси. Сни віщі, показують яке місце відведене вам згідно поставленої мети.
 
31 березня, п'ятниця. Місяць у Тельці. 4 день Місяця. Сни розкривають суть стосунків із коханою людиною, друзями, колегами та партнерами.

 
автор: Довбня Наталія Андріїна
спеціально для dna.com.ua