Тлумачення снів

Тлумачення снів

Січень 2017

 
У січні Земля змінює свій рух - поступово знижує швидкість, в результаті в північній півкулі збільшується день і зменшується ніч. Ці зміни дають поштовх, імпульс, який пожвавлює земну природу, що перебуває в зимовій сплячці.
 
Очевидно, зміна руху Землі позначається й на її інформаційному полі. Тому народна традиція в січні місяці встановила різні види ворожіння напередодні свят - Різдва Ісуса Христа, Старого Нового Року, Водохреща.
 
Хоча частина ворожінь пов'язана зі снами, але в січні крім гідний людям часто знятися віщі, містичні сни, що розкривають перспективу, майбутні події. Сни за місячним календарем на січень 2016 допоможуть вам в цьому.
 
За допомогою снів людська душа дає підказки людській свідомості, вказує на хід думок, які викликають різні бажання.
 
Якщо думки людини правильні, то їй сняться хороші сни.
 
Якщо думки людини неправильні, то їй сняться неприємні сни та навіть кошмари.
 
Положення Місяця, Сонця та інших планет, а також дні тижня та релігійні свята допомагають людині зрозуміти значення отриманих снів.
 
Сни в наведеному місячному календарі слід враховувати від сходу сонця в даний день до сходу сонця наступного дня.
 
Як користуватися даними календарем? Наприклад, в ніч з 3 на 4 січня вам наснився актор, гра акторів або інші дії акторів. Ви берете з сонника значення актор і дивитесь в календарі на значення сну на 3 січня. Тлумачення - вашою помилкою є те, що ви оточили себе удаваними, лукавими людьми, які інтригами створять вам перешкоди і викличуть втрати. При чому, втрати можуть бути зовсім не матеріальними, а іншого роду, наприклад, втрата посади, авторитету, коханої людини, дітей та ін.
 
Ще один приклад. В ніч з 10 на 11 січня вам наснивсь автомобіль. Ви берете з сонника значення автомобіля та дивитесь в календарі на значення сну на 10 січня. Тлумачення - ваші дії будуть успішними, якщо ви врахуєте всі застереження отриманні у ві сні.
 
Якщо напередодні Різдва - з 6 на 7 січня - вам приснилося, що ви добре одягнені та перебуваєте в оточенні жінок, значить, ви займаєтеся серйозною справою та маєте перспективні ідеї. 

 

 

Сни по числам

 
1 січня неділя. Місяць у Водолії. 3 день Місяця. З'єднуються Марс і Нептун о 8:55 (київ. час). Сни показують реальний стан справ і душі, протиріччя, які вас мучать і не дозволяють рухатися вперед. Сни дають пораду, що необхідно змінити.
 
2 січня понеділок. Місяць у Водолії. 4 день Місяця. Місяць проходить на одній довготі з Венерою о 10:00 (київ. час). Сни розкривають моменти вашого життя, на які ви не звертали увагу, вказують на вихід з ситуації, що склалася, та показують майбутні події.
 
3 січня вівторок. Місяць у Рибах. 5 день Місяця. Покриття Нептуна Місяцем о 6:00 (київ. час). Покриття Марса Місяцем о 9:00 (київ. час). Сни показують майбутні помилки, перешкоди та руйнування, що або хто негативно впливає на ваше навчання або діяльність.
 
4 січня середа. Місяць у Рибах. 6 день Місяця. Сни сповіщають про майбутні події, як складеться особисте щастя, попереджають про небезпеку, нещасний випадок, несподівані зміни.
 
5 січня четвер. Місяць в Овні. 7 день Місяця. Перша чверть 21:49 (київ. час). Сни сповіщають про зміни, помилки, втрату перспективи через невірно обрану мету чи партнера. Сни показують ваші здібності та можливості, яких ви не помічаєте та не цінуєте.
 
6 січня п'ятниця. Місяць в Овні. 8 день Місяця. Місяць проходить на одній довготі з Ураном о 6:00 (київ. час). Святвечір. Багата кутя. Сни віщі, показують ваші можливості та обставини, приховані від вашого бачення перепони, ваших ворогів, вимагають хорошого тлумачення.
 
7 січня субота. Місяць у Тельці. 9 день Місяця. Сонце з'єднується з Плутоном. Православне Різдво. Сни віщі, містичні, показують майбутню перспективу та хто вам заважає досягти успіху.
 
8 січня неділя. Місяць у Тельці. 10 день Місяця. Сни віщі, показують те, що втілиться в життя, якими будуть ваші досягнення.
 
9 січня понеділок. Місяць у Близнюках. 11 день Місяця. Покриття Альдебарану Місяцем о 16:00 (київ. час). Сни несуть корисні поради та застереження, розповідають про доленосні зміни у житті. Сон можна розповідати тільки близькій людині.
 
10 січня вівторок. Місяць у Близнюках. 12 день Місяця. Сни показують, як треба діяти, з ким мати справу та на кого можна покластися, попереджають про небезпеку при виборі потрібного рішення, у деяких людей будуть віщі сни.
 
11 січня середа. Місяць у Раку. 13 день Місяця. Сни містичні, попереджають про слабкість душі, показують, що повинно зруйнуватись і залишитись у минулому.
 
12 січня четвер. Місяць у Раку. 14 день Місяця. Повний місяць о 13:35 (київ. Час). З'єднуються Венера та Нептун о 23:50 (київ. час). Сни про доленосні зміни, які зруйнують перешкоди на вашому шляху або навпаки їх зведуть, повернуть вашу долю в іншому напрямку.
 
13 січня п'ятниця. Місяць у Леві. 15 день Місяця. Щедрий Вечір. Сни віщі, пророкують несподівані зміни, які можуть призвести до виникнення небезпечних ситуацію, втрату близьких людей або навпаки - встановлення справедливості, посилення авторитету та визнання заслуг.
 
14 січня субота. Місяць у Леві. 16 день Місяця. Старий Новий рік. Сни віщі, розкривають ваше призначення, талант і майбутні події.
 
15 січня неділя. Місяць у Діві. 17 день Місяця. Сни розкривають ваші можливості та здібності, показують, на що ви здатні.
 
16 січня понеділок. Місяць у Діві. 18 день Місяця. Сни показують далеку перспективу, яку можуть зламати необдумані рішення.
 
17 січня вівторок. Місяць у Діві. 19 день Місяця. Сни показують реальну ситуацію, ваші можливості та мету, до якої вам варто рухатися, та дії, які можуть виправити помилки.
 
18 січня середа. Місяць у Терезах. 20 день Місяця. Водохресний Святвечір. Сни віщі, містичні, розкривають минулі таємниці, вказують на причину біди в особистому щасті.
 
19 січня четвер. Місяць у Терезах. 21 день Місяця. Місяць проходить на одній довготі з Юпітером о 9:00 (київ. час). Водохрещення, Богоявлення. Сни віщі, покажуть далеку перспективу, в чому знаходиться ваше щастя, що або хто негативно впливає на ваше навчання або діяльність, від чого вам треба позбутися.
 
20 січня п'ятниця. Місяць у Скорпіоні. 22 день Місяця. Остання чверть 0:15 (київ. час). Сни віщі, містичні, попереджають про небезпеку, напад, загрозу життю та особистому щастю. Сни вказують на друзів, на яких можна покластися в скрутну хвилину, і які допоможуть досягти мети.
 
21 січня субота. Місяць у Скорпіоні. 23 день Місяця. Сни показують реальний стан справ і ваші можливості, щоб не зваблювати свій розум фантазіями та тверезо оцінювати життєву ситуацію.
 
22 січня неділя. Місяць у Скорпіоні. 24 день Місяця. Місяць в апогеї (Чорний Місяць) о 02:14 (київ. час). Сни містичні, вказують на небезпечні для життя та щастя бажання, причини негативного впливу на вашу душу та свідомість.
 
23 січня понеділок. Місяць у Стрільці. 25 день Місяця. Сни показують вихід з важкої ситуації, попереджають про небезпеку, зміни через несподівані обставин, майбутній успіх.
 
24 січня вівторок. Місяць у Стрільці. 26 день Місяця. Місяць проходить на одній довготі з Сатурном о 13:00 (київ. час). Сни пророкують втрати, скорочення та руйнування. Для одних це принесе полегшення, бо зруйнуються перешкоди та небезпеки на шляху до мети або особистого щастя, для інших навпаки - зруйнується перспектива.
 
25 січня середа. Місяць у Козерозі. 27 день Місяця. Сни показують стан вашої душі, розповідають про втрату стабільності, авторитету, що обмежить ваші можливості та зведе нанівець ваші зусилля.
 
26 січня четвер. Місяць у Козерозі. 28 день Місяця. Місяць проходить на одній довготі з Меркурієм і Плутоном. Сни віщі, містичні, розкривають ваш талант і ваші можливості, якими ви повинні вміло скористатися.
 
27 січня п'ятниця. Місяць у Козерозі. 29 день Місяця. Сни показують причини ваших хвороб та прорахунків, справжнє ставлення до вас коханої людини.
 
28 січня субота. Місяць у Водолії. 1 день Місяця. Молодик 2:08 (київ. час). Сни попереджають про помилки та прорахунки через поспішні висновки, передчасні дії та протиріччя у стосунках.
 
29 січня неділя. Місяць у Водолії. 2 день Місяця. З'єднання Меркурія та Плутона. Марс увійшов у знак Овен. Сни віщі, містичні, пророкують майбутні перешкоди, показують приховану небезпеку через таємних ворогів та структури.
 
30 січня понеділок. Місяць в Рибах. 3 день Місяця. Покриття Нептуна Місяцем о 13:00 (київ. час). Сни показують зміни, які стануть доленосними на великий проміжок часу.
 
31 січня вівторок. Місяць в Рибах. 4 день Місяця. Місяць проходить на одній довготі з Венерою о 20:00 (київ. час). Сни показують в чому або кому знаходиться ваше щастя та успіх, що треба зробити, щоб його закріпити.

 
автор: Довбня Наталія Андріїна
спеціально для dna.com.ua