Тлумачення снів

 

Тлумачення снів

 

Травень 2017

 

У травні природа буяє молодою зеленню, розцвітають пишним цвітом кущі та дерева, земля вкривається цвітучими травами. День збільшується, а ніч зменшується.
 
Пишна зелень, квіти приносять у життя людей нові фарби й емоції, які піднімають настрій, вселяють надії на кращі зміни. Люди прагнуть покинути будинки та більше часу проводити на природі.
 
Отримані протягом дня враження впливають на стан людської психіки та сни.
 
Великий піст нагадують людям про потребу їх душ у духовній їжі.
 
За допомогою снів людська душа дає підказки людській свідомості, вказує на хід її думок, які породжують різні бажання.
 
Якщо думки людини правильні, то їй сняться хороші сни.
 
Якщо думки людини неправильні, то їй сняться неприємні сни та навіть кошмари.
 
Положення Місяця, Сонця та інших планет, а також дні тижня та православні свята допомагають людині зрозуміти сенс отриманих снів.
 
Сни в наведеному місячному календарі слід враховувати від сходу сонця в даний день до сходу сонця наступного дня.
 

 

 

Сни по числам

  
Понеділок, 1 травня. Місяць у Раку. 5 день Місяця. Сни показують перспективну ідею, яку бажано втілити в життя.
 
Вівторок, 2 травня. Місяць у Раку. 6 день Місяця. Сни показують, якими методами та засобами слід користуватись до бажаної мети.
 
Середа, 3 травня. Місяць у Леві. 7 день Місяця. Перша четверть о 5:48 (київ. час). Сни показують, які зміни необхідно провести, щоб закріпити бажане положення у колективі та суспільстві.
 
Четвер, 4 травня. Місяць у Леві. 8 день Місяця. Сни показують, з ким ви пов'язали свою діяльність та життя та в якому оточенні опинились.
 
П'ятниця, 5 травня. Місяць у Діві. 9 день Місяця. Сни показують, чого слід позбутись, щоб не втратити щастя.
 
Субота, 6 травня. Місяць у Діві. 10 день Місяця. Юрія. Сни віщі, містичні, попереджують про небезпеку, розкривають причину хвороби. Можуть збутись протягом дня.
 
Неділя, 7 травня. Місяць у Терезах. 11 день Місяця. Сни містичні, показують зовнішній вплив на вашу душу, попереджають про небезпеку, збудуться до обіду.
 
Понеділок, 8 травня. Місяць у Терезах. 12 день Місяця. Місяць о 2 годині проходить на одній довготі з Юпітером.
 
Вівторок, 9 травня. Місяць у Терезах. 13 день Місяця. Сни містичні, про те що втрачено й ніколи не повернеться, що губить перспективу та сенс життя, від чого треба відмовитись та звільнитись.
 
Середа, 10 травня. Місяць у Скорпіоні. 14 день Місяця. Переплавна середа. Сни показують середину ваших втілених планів та ідей, по чому ви можете зробити висновки, наскільки були правильними ваші дії та яких результатів ви зможете досягти.
 
Четвер, 11 травня. Місяць у Скорпіоні. 15 день Місяця. Повний місяць о 0:43 (київ. час). Сни показують приховану небезпеку, пов'язану з вашим оточенням, особистими бажаннями та недоліками.  
 
П'ятниця, 12 травня. Місяць у Стрільці. 16 день Місяця. Місяць у апогеї (Чорний Місяць) о 23 год. Сни містичні, показують наскільки ви збились із вірного шляху та оманливі цілі, яких ви не досягнете.
 
Субота, 13 травня. Місяць у Стрільці. 17 день Місяця. Сни попереджають про небезпеку, аварії, трагічні випадки; сни можуть здійснитися протягом дня.
 
Неділя, 14 травня. Місяць у Стрільці. 18 день Місяця. Місяць о 2 годині проходить на одній довготі з Сатурном. Сни віщі, про помилки, за які прийде розплата, та досягнення, за які отримаєте нагороду.
 
Понеділок, 15 травня. Місяць у Козерозі. 19 день Місяця. Сни віщі, передбачають майбутні події та як позбутись перешкод, щоб вирішити складні питання.
 
Вівторок, 16 травня. Місяць у Козерозі. 20 день Місяця. Сни показують ваше реальне положення у житті, ваші нереалізовані таланти та можливості.
 
Середа, 17 травня. Місяць у Водолії. 21 день Місяця. Сни показують ваші внутрішні протиріччя, через які ви не можете рухатись уперед та отримати бажані результати.
 
Четвер, 18 травня. Місяць у Водолії. 22 день Місяця. Ярини або Ірини. Сни показують якими можуть бути ваші таланти, якщо ви скористаєтесь своїми можливостями.
 
П'ятниця, 19 травня. Місяць у Рибах. 23 день Місяця. Остання чверть 3:37 (київ. час). Сни передбачають зміни, які стануться у вашому середовищі, чи навіть країні.
 
Субота, 20 травня. Місяць у Рибах. 24 день Місяця. Сни попереджають про небезпеку з боку оточуючих вас людей, хто з них може бути вашим ворогом, або яка установа може вам становити загрозу.
 
Неділя, 21 травня. Місяць у Овні. 25 день Місяця. Сни показують причину, через яку ваші ідеї та плани не змогли втілитись у життя.
 
Понеділок, 22 травня. Місяць у Овні. 26 день Місяця. Миколая Чудотворця. Місяць о 17 годині проходить на одній довготі з Венерою. Сни віщі, показують чого прагне ваше серце та перешкоди на шляху їх реалізації, що виникли через раніше допущені помилки.
 
Вівторок, 23 травня. Місяць у Овні. 27 день Місяця. Симона Зілота. Сни показують причини ваших хвороб, як наслідок розчарування вашої душі.
 
Середа, 24 травня. Місяць у Тельці. 28 день Місяця. Сни показують ваше справжнє положення у сім'ї, колективі та суспільстві.
 
Четвер, 25 травня. Місяць у Тельці. 29 день Місяця. Новий місяць о 22:47 (київ. час). Вознесіння Господнє. Сни віщі, розповідають про перешкоди та небезпеки, що вас чекають у майбутньому.
 
П'ятниця, 26 травня. Місяць у Близнюках. 1 день Місяця. Сни попереджають про помилку у виборі головної справи та партнерів.
 
Субота, 27 травня. Місяць у Близнюках. 2 день Місяця. Сни показують протиріччя у ваших планах та стосунках з партнерами.
 
Неділя, 28 травня. Місяць у Раку. 3 день Місяця. Сни показують від чого слід відмовитись поки не пізно, та з ким розпрощатись.
 
Понеділок, 29 травня. Місяць у Раку. 4 день Місяця. Сни показують на які компроміси можна піти, щоб рухатись вперед, та на які не можна йти.
 
Вівторок, 30 травня. Місяць у Леві. 5 день Місяця. Сни попереджають про буду, яка вас чекає через байдужу реакцію на несправедливість по відношенню до інших.
 
Середа, 31 травня. Місяць у Леві. 6 день Місяця. Сни показують з чим та ким вам прийдеться боротись, щоб досягти потрібних результатів для родини, колективу або суспільства.

 
автор: Довбня Наталія Андріїна
спеціально для dna.com.ua