2017 Рік Півня

2017 Рік Півня28 січня 2017 року о 2 годині 8 хвилині за київським часом настане рік Червоного Вогненного Півня і триватиме до 15 лютого 2018 року 23:05 за київським часом.
 
Рік Вогненного Півня проявляє свою найбільшу силу влітку, в південному напрямку й опівдні.
 
Найуразливішим для хвороб органом цього року буде - серце та серцево-судинна система, спина та легені.
 
Гостру їжу в цьому році краще замінити на страви з зернових, бобових і свинини.
 
Колір, який буде приносити удачу в цьому році, - вогненно-червоний.
 
Талісман року - Павич або китайський міфічний птах Фен-хуан.
 
Куратор року - планета Марс, яка пройде в 2017 році по десяти знаках - Рибам, Овну, Тельцю, Близнюкам, Раку, Льву, Діві, Терезам, Скорпіону та Стрільцю.
 
Природа вогню спрямована на те, щоб збуджувати, розбуджувати, піднімати, змінюватися, вирішувати, доводити до логічного кінця. Такий першоелемент як вогонь виявляє динамічність, пристрасть, енергію, агресивність і лідерство.
 
Вогонь примножує таланти й енергію будь-якого знаку, підштовхує до активних рішучих і спонтанних дій, які не завжди ретельно продумані. Разом з тим, цей рік найбільше проявляє вольових і цілеспрямованих людей, готових і здатних перемагати в конкурентній боротьбі.
 
У цьому 2017 року потрібно остерігатися перевтоми та надмірностей. Тому бажано всі дії планувати, ретельно аналізувати і наперед розраховувати.
 
За східним календарем, 2017 рік Півня є десятим роком в дванадцятирічному астрологічному циклі, що символізує осінь (вересень).
 
Стихія вогню управляє влітку, тому щоб домогтися гарних результатів восени, необхідно з червня почати втілювати в життя необхідні ідеї. Щоб восени можна було зробити висновки на основі отриманих результатів, і спланувати подальші дії, необхідно до літа все ретельно спланувати.
 
У Рік Вогненного Півня повинні відбутися такі зміни, які врівноважать надлишок янської (руйнівною) енергії 2016 року. Це повинно привести всі процеси, що почалися в 2016 році, до рівноваги та гармонії. Недаремно поведінка та спів Півня є наглядним прикладом природного годинника, який рівномірно розділяє плин часу.
 
Тому в Рік Півня необхідно все в житті спланувати так, щоб події відбувались у певній послідовності і створювали лад.  
 
Тому в 2017 році до осені необхідно втілити в життя ідеї, що виникли в 2016 році, усунути напругу, розбіжність і несправедливість у відносинах. Після чого можна буде провести зміни, реформи і створювати нові ідеї, властиві Року Півня. До цього моменту не слід поспішати з пошуком нових ідей. Бо тільки отримані результати від втіленних ідей 2016 року допоможуть знайти необхідні та правильні нові ідеї.
 
Янська енергія стихії Вогню знайшла опору для свого прояви влітку 2016 року в активних рішучих діях, які були до цього добре сплановані (при чому це можуть бути і хороші і погані ідеї). Лише отримані результати від таких ідеї зможуть розвинутися в 2017 році, інші ідеї зустрінуть опір, перешкоди і в підсумку загинуть.
 
Тим більше, не слід відроджувати вже загиблі ідеї 2016 року та повертати їх до життя. Бо 2016 рік був високосним революційним роком, який змінив ситуацію в хорошу чи погану сторону. Але ця революція не продовжиться в 2017 році.
 
У рік Півня не можна продовжувати революцію, війну або руйнівну боротьбу - все це не дасть позитивних результатів і може почати епоху руйнувань. У рік Півня необхідно займатися творенням, втіленням нових ідей в життя, їх систематизацією.
 
Той, хто проявить практичність, обережність, пильність і працьовитість, зможе домогтися великих результатів, успіху та популярності.
 
 
 
автор: Довбня Наталія Андріївна
спеціально для dna.com.ua