Затемнення 11 лютого 2017

Напівтіньове місячне затемнення 11 лютого 2017

Астрономічні показники напівтіньового місячного затемнення 11 лютого 2017

 
11 лютого 2017 року в суботу о 2:44 за київським часом відбудеться напівтіньове місячне затемнення
 
Це затемнення належить 114 Саросу.
 
 
Основні фази напівтіньового місячного затемнення
Початок - 22:32 UT і 0:32 (київ. Час);
Максимум - 0:44 UT і 2:44 (київ. Час);
Кінець - 2:56 UT і 4:56 (київ. Час);
Тривалість - 4:19.

 
 

Дивитись затемнення

 
Місячне затемнення можна буде спостерігати в Північній і Південній Америці, Європі та Азії.
 

Напівтіньове місячне затемнення 11 лютого 2017


 
Напівтіньове затемнення Місяця можна буде спостерігати в Росії по всій території країни, крім Далекого Сходу, Сахаліну і Курильських островів, Камчатки та Чукотки.
 
Місячне затемнення можна буде спостерігати в Україні.
 
 
Джерело 1
Джерело 2
Джерело 3
Джерело 4 
 
 

Астрологічні показники напівтіньового місячне затемнення 11 лютого 2017

 
Затемнення Місяця відбудеться в 22°28' знака Лева, поблизу правого ока Лева. Таким чином затемнення пройде в сузір'ї Лева та знаку Лева.
 

Напівтіньове місячне затемнення 11 лютого 2017

 

Це затемнення буде нести фатальні зміни, які можуть суттєво змінити ситуацію у світі й окремій країні.
 
Затемнення сконцентрує всі негативні чинники, що порушують справедливість у світі, державі, суспільстві, колективі та сім'ї, щоб потім їх разом усіх зруйнувати.
 
Така концентрація негативних чинників сильно вплине на здоров'я людей - нервову та серцево-судинну систему. Постраждають від цього впливу лідери тих колективів, держав і міжнародних організацій, де не будуть вживатися заходи, що руйнують несправедливість.
 
Зруйнуються також "порожні" організації, як лопається мильна бульбашка.
 
Крім того, руйнування звільнять творчий потенціал, завдяки чому виникнуть нові ідеї здатні змінити дійсність на краще.
 
Затемнення 11 лютого 2017 може породити найсильніші природні аномалії та катастрофи.
 
 

Вплив затемнення 11 лютого 2017 на знаки Зодіаку

 
Овен
Затемнення 11 лютого 2017 року принесе вам фатальні зміни, які з деяких Овнів знімуть непосильний тягар, а на інших навпаки його покладуть.
 
Телець
Затемнення 11 лютого 2017 може зруйнувати думку про вас, привернути небезпечну увагу до вашого бізнесу та творчості. Щоб уникнути цього впливу, поводьтеся скромно, не показуйте іншим свою незавершену роботу, не посвячуйте в свої плани незнайомих людей.
 
Близнюки
Затемнення 11 лютого 2017 вплине на ваші стосунки з іншими людьми, може їх зруйнувати. Вам небезпечно часто міняти погляди та пріоритети, бо ваші партнери можуть відразу перетворитися в ідейних супротивників і ворогів.
 
Рак
Затемнення 11 лютого 2017 може зруйнувати вашу діяльність, здоров'я, якщо ви стали залежними від своїх ницих бажань і зв'язалися з аферистами. Ваша необов'язковість і легковажність спровокує втрату успіху, авторитету та популярності.
 
Лев
Затемнення 11 лютого 2017 відбудеться у вашому знаку, в оці Льва. Успіх може закрутити вам голову і замість впровадження нових планів ви почнете демонструвати свою перевагу, що не дозволить успішно завершити розпочате.
 
Діва
Затемнення 11 лютого 2017 перевірить вашу практичність, наскільки твердо ви стоїте на ногах. Тому перш ніж за щось братися, розрахуйте свої сили та оцініть можливості. Вам небезпечно повторювати помилки в цьому місяці, бо їх не можна буде виправити.
 
Терези
Затемнення 11 лютого 2017 перевірить вашу здатність боротися з негативним впливом, знаходити золоту серединку між матеріальним і духовним. Отримані результати покажуть, чи можете ви протистояти злу і підтримувати добро.
 
Скорпіон
Затемнення 11 лютого 2017 вказує, що на вас буде вчинено негативний вплив (можливо, навіть магічний), який буде загрожувати вашій волі, здоров'ю та навіть життю. Щоб впоратися з цим руйнівним впливом, необхідно першому завдати нищівного удару по злу.
 
Стрілець
Затемнення 11 лютого 2017 створить велике загострення пристрастей, що викличе надмірну образливість, мстивість, в результаті чого зруйнуються близькі стосунки та перспектива.
 
Козеріг
Затемнення 11 лютого 2017 може внести хаос у вашу діяльність, що не дозволить реалізувати творчий потенціал, оцінити дійсність, знайти ідеї здатні провести зміни у кращу сторону. Справитися зможе той, хто все розрахує, спланує й організовує.
 
Водолій
Затемнення 11 лютого 2017 створить несподівані зміни, які зруйнують ті починання, які пов'язані з помилковою ідеєю.
 
Риби
Затемнення 11 лютого 2017 зруйнує усе непрофесійне та безглуздо зроблене. Бо вам не вистачає досвіду та практичності, тому слід уникати поспішних висновків і вчинків. Успіху досягне той, хто отримає пораду та прийме її до уваги.

 

 

 


автор: Довбня Наталія Андріївна
специально для dna.com.ua