Проходження Меркурія по диску Сонця 2019

Проходження Меркурія по диску Сонця 2019У 2019 році проходження Меркурія по диску Сонця відбудеться 11 листопада і розпочнеться о 12:35 по Гринвічу або 14:35 за київським часом і триватиме до 18:04 по Гринвічу або 20:04 за київським часом.
 
Меркурій рухатиметься майже в екваторіальній зоні протягом 5 год. 29 хв. Його буде видно, як маленьку чорну цятку, що переміщується з вліво на право по диску Сонця.
 
Це явище відбувається, коли Меркурій рухається між Землею та Сонцем і відбувається воно достатньо рідко, у середньому 13 разів на 100 років та ще й тільки у травні та листопаді.
 
Травневе проходження повторюється з періодичністю 13 чи 33 роки, а листопадове проходження - 7, 13 та 33 роки.
 

Проходження Меркурія по диску Сонця 2019

 
З огляду на великій проміжок часу увесь процес проходження Меркурія буде видно лише в районі Атлантики та на частині Американського континенту.
 

Проходження Меркурія по диску Сонця 2019


У східній Європі, великій частині Скандинавії і на Близькому Сході можна буде побачити тільки початок проходження.
 
Початок і середину проходження можна буде спостерігати в західній та центральній Європі, на африканському континенті (крім самих західних районів), бо Сонце зайде до його закінчення.
 

Проходження Меркурія по диску Сонця 2019

 
Жителі більшої частини Північної Америки (крім східної частини), а також Нової Зеландії, Полінезії зможуть побачити середину і закінчення проходження.
 
Повний транзит зможуть спостерігати в східній частині Північної Америки, Південній Америці, Антарктиді, південній частині острова Гренландії і на крайньому заході Африки.
 
Не зможуть повністю побачити проходження жителі Уралу, Сибіру, центральної та східної ​​Азії, Далекого Сходу, Індонезії, Австралії, більшої частини Аляски та Гренландії.
 
У нас в Україні можна буде спостерігати проходження Меркурій по диску Сонця від початку проходження протягом 1 годину 40 хвилин. Чим південніше та західніше буде знаходитися пункт спостереження, тим довше буде тривалість видимості.
 
 
Проходження Меркурія по диску Сонця відбудеться у сузір'ї Терезів, на довготі щаблі, на якій підвішені чашки терезів.
 

Проходження Меркурія по диску Сонця 2019

 
Планета Меркурій сильно впливає на мислення, свідомість, логічні висновки, від яких залежить життя людини, країни та народу. Це означає, що усім необхідно зробити вибір. Для правильного вибору слід провести аналіз власного життя і придивитися у якій бік воно відхилилося - у матеріальний чи духовний. Щоб зробити життя щасливим треба вирівняти надмірне відхилення, гармонійно поєднати матеріальне з духовним.
 
Тобто необхідно кожному звернути увагу на свій світогляд та свідомість. Якщо свідомість людини заповнена вірою в Бога, позитивними думками, мораллю та найкращими людськими почуттями, то це не зруйнує її добробут, а навпаки його збільшить і кармічні хвороби її не торкнуться. Тому нам усім треба змінитись у кращий бік.
 

Проходження Меркурія по диску Сонця 2019

Для України проходження Меркурія по диску Сонця позначиться на її міжнародному авторитеті, бо впливатиме на міжнародні події, кардинально змінюючи позиції головних політичних гравців.
 
 
Джерело 1 
 
 
 
автор: Довбня Наталія Андріївна
спеціально для dna.com.ua