Близнюки 2017

Близнюки 2017
Успіх Року Вогненного Півня 2017 буде залежати від того наскільки успішно складуться ваші відносини, чи будуть виконуватись укладені угоди та договори. Успіх буде супроводжувати вас протягом року, від чого у вас може запаморочитись голова, притупитись пильність, обережність, відчуття реальності, самокритична оцінка своїх можливостей.
 
Проблеми можуть виникнути через ваші помилкові рішення та вчинки, через що ви можете припусти помилки, втрати, руйнування та розрив відношень. У вас може виникнути кармічне захворювання, яке непомітно буде руйнувати ваш організм.
 
У вашому оточенні можуть виявитись спокусники, які почнуть відводити вашу увагу від цінної ідеї, бо захочуть скористатись вашим успіхом. Вони будуть вам в вуха нашіптувати солодкі обіцянки, змальовувати барвисті картини майбутнього, та навіть давати (кому в борг без відсотків, а кому як інвестиції) на реалізацію ідеї великі гроші, щоб звабити ваше серце та вкрасти вашу душу. Найнебезпечніше, якщо цими людьми виявляться ваші родичі чи близькі вам люди, про яких ви навіть не наважитесь погано подумати.


автор: Довбня Наталія Андріївна
спеціально для dna.com.ua