Гороскоп на неделю

Гороскоп
Авторский ГОРОСКОП на неделю содержит описание расположения Солнца, Луны и планет среди созвездий и по нему дает рекомендации для всех знаков зодиака, а также для каждого знака индивидуально. Гороскоп составлен профессиональным астрологом по индивидуальной методике.

Гороскоп на:


Понедельник, 24 июля
Понеділок, 24 липня Сонце у Леві. Місяць у Леві. 1 день Місяця. Сприятливо: для складання колективних планів, ділових зустрічей, нарад, переговорів, фінансових операцій, урочистих заходів, побачення, лікування серцево-судинної системи, масажу спини, лікування та видалення зубів, покупки і ремонту дорогоцінних прикрас. Несприятливо: для прийняття остаточних рішень, зборів, підписання договору, залишати роботу, діяльність, колектив, сім'ю, відправлятись у далеку поїздку, влаштовування на роботу та навчання, оперувати серцево-судинну систему, піднімати тяжкості.

Вторник, 25 июля
Вівторок, 25 липня Сонце у Леві. Місяць у Леві. 2 день Місяця. Покриття Місяцем планети Меркурія о 12:00 (київ. час). Сприятливо: для уточнення інформації, фінансових операцій, урочистих заходів, побачення, лікування серцево-судинної системи, масажу спини, лікування та видалення зубів, покупки і ремонту дорогоцінних прикрас. Несприятливо: для початку або завершення будь-якої справи, нарад, переговорів, підписання договору, зборів, залишати роботу, діяльність, колектив, сім'ю, відправлятись у далеку поїздку, влаштовування на роботу та навчання, оперувати серцево-судинну систему, піднімати тяжкості.

Среда, 26 июля
Середа, 26 липня Сонце у Леві. Місяць у Діві. 3 день Місяця. Сприятливо: для початку справи, ділових зустрічей, переговорів, нарад, зборів, підписання договору, влаштовуватись на роботу, навчання, фінансових операцій, виставок, ремонту приміщень, зміни дизайну, урочистих заходів, побачення, лікування шлунково-кишкового тракту, нервової системи, зубів. Несприятливо: для з'ясування відносин, йти з дому, залишати сім'ю, оперувати ШКТ.

Четверг, 27 июля
Четвер, 27 липня Сонце у Леві. Місяць у Діві. 4 день Місяця. З'єднання Марса із Сонцем о 4:00 (київ. час). Сприятливо: для початку справи, внесення змін, виправлення помилки, ділових зустрічей, переговорів, нарад, зборів, підписання договору, влаштовуватись на роботу, навчання, фінансових операцій, виставок, ремонту приміщень, зміни дизайну, урочистих заходів, побачення, лікування шлунково-кишкового тракту, нервової системи, зубів. Несприятливо: для з'ясування відносин, розриву зобов'язань, договору, йти з дому, залишати сім'ю, оперувати ШКТ.

Пятница, 28 июля
П'ятниця, 28 липня Сонце у Леві. Місяць у Терезах. 5 день Місяця. Сприятливо: для початку справи, складання колективного плану, ділових зустрічей, нарад, звіту, аналізу роботи, переговорів, підписання договору, влаштовуватись на роботу, навчання, фінансових операцій, урочистих заходів, побачення, виставок, концертів, презентацій, покупки подарунків, постільних речей, посуду, фіранок на вікна, лікування і промивання нирок, лікування та видалення зубів. Несприятливо: для з'ясування відносин, розриву зобов'язань, договору, розлучатися з коханою людиною, сім'єю, оперувати нирки, кишечник.

Суббота, 29 июля
Субота, 29 липня Сонце у Леві. Місяць у Терезах. 6 день Місяця. Місяць проходить на одній довготі з Юпітером о 1:35 (київ. час). Сприятливо: для початку справи, складання колективного плану, ділових зустрічей, нарад, зборів, переговорів, підписання договору, влаштовуватись на роботу, навчання, фінансових операцій, урочистих заходів, побачення, виставок, концертів, презентацій, покупки подарунків, постільних речей, посуду, фіранок на вікна, лікування і промивання нирок, лікування та видалення зубів. Несприятливо: для з'ясування відносин, розриву зобов'язань, договору, розлучатися з коханою людиною, сім'єю, оперувати нирки, кишечник.

Воскресенье, 30 июля
Неділя, 30 липня Сонце у Леві. Місяць у Скорпіоні. 7 день Місяця. Перша чверть о 18:26 (київ. час). Сприятливо: для відвідування храму, родичів, друзів, відпочинку, фінансових операцій, ділових зустрічей, підписання договору, виправлення помилок, благодійних та урочистих заходів, побачення, перевірки системи захисту, сигналізації, замків, лікування сечостатевої системи, зубів. Несприятливо: для з'ясування відносин, розриву зобов'язань, договору, розлучатися з коханою людиною, сім'єю, оперувати сечостатеву систему, залишати без захисту та охорони рухоме та нерухоме майно.