Календар стрижок на травень 2022

Календар стрижок на травень 2018
У травні 2022 року християни будуть святкувати 3 травня Проводи та 18 травня Переплавну середу. Крім того у травні багато інших свят та вихідних, до яких бажано підготувати свій зовнішній вигляд.
 
У травні настає тепло й відпадає потреба у теплому одязі та головному уборі. Для охайного вигляду треба подбати про стан волосся та стрижку.
...
читать далее


Календар стрижок на квітень 2022

Календар стрижок на квітень 2017У квітні 2022 року християни будуть святкувати великі православні свята - 7 квітня Благовіщення, 17 квітня Вербна Неділя, 24 квітня Паска, Великдень. Тому потрібно заздалегідь підготуватися і спланувати стрижку та догляд за волоссям і нігтями.
 
Щоб заздалегідь підготувати свій зовнішній вигляд, спланувати стрижку та догляд за волоссям і нігтями, ми пропонуємо вам Місячний календар стрижок на квітень 2022.
...
читать далее


Календар стрижок на березень 2022

Календар стрижок на березень 2019
У березні стає все тепліше й тепліше, й головні убори та рукавички все частіше доводиться знімати вдень. Для того щоб добре виглядати, необхідно заздалегідь підстригти волосся і привести в порядок нігті.
 
З 28 лютого по 6 березні 2022 року православні християни святкуватимуть Масляну  - проводи зими, потім з 7 березня розпочнеться Великий піст.
 
Щоб заздалегідь підготувати свій зовнішній вигляд, спланувати стрижку та догляд за волоссям і нігтями, ми пропонуємо вам Місячний календар стрижок на березень 2022....
читать далее


Календар стрижок на лютий 2022

Календар стрижок на лютий 2019У лютому місяці землю північної півкулі сковує мороз, часто вирують хуртовини й мало погожих сонячних днів. Така негода одночасно навіває людині поганий настрій та бажання діяти спротив усього, що псує настрій, що не дає стати успішним та щасливим.
 
Показово, християни 15 лютого святкують свято Стрітення, яке символізує зустріч та боротьбу зими та літа, добра та зла.
...
читать далее


Календар стрижок на січень 2022

Календар стрижок на січень 2019У січні буде багато новорічних свят у народних традиціях, для участі в яких необхідно гарно виглядати. Крім того, потрібно буде підготувати свій зовнішній вигляд до зустрічі Різдва, Старого Нового 2022 року та Водохреща....
читать далее


Календар стрижок на грудень 2021

Календар стрижок на грудень 2018
У грудні буде багато передноворічних свят, пов'язаних з народними традиціями, з масовими гуляннями, корпоративними та колективними заходами, для участі в яких необхідно мати гарний вигляд.
 
Крім того, потрібно буде підготувати свій зовнішній вигляд до зустрічі Нового 2022 року.
...
читать далее


Календар стрижок на листопад 2021

Календар стрижок на листопад 2019
У листопаді 2021 року ми будемо святкувати Дмитрову Батьківську Суботу (6 листопада), Собор Архангела Михаїла (21 листопада), Початок Різдвяного Посту (28 листопада). 
 
Листопад буде позначений діловою та суспільною активністю, інтенсивним навчанням. Щоб добре себе зарекомендувати, необхідно мати гарний вигляд.
 
Щоб заздалегідь підготувати свій зовнішній вигляд, спланувати стрижку та догляд за волоссям і нігтями, ми пропонуємо вам Місячний календар стрижок на листопад 2021 року.
...
читать далее


Календар стрижок на жовтень 2021

Календар стрижок на жовтень 2019У жовтні буде відмічатися велике православне свято Покров Пресвятої Богородиці (14 жовтня), яке пов'язане з долею України, українським козацтвом, та сучасне свято День Захисників Вітчизни. Тому в цьому місяці буде вестись активна ділова та політична діяльність, що потребуватиме відповідного зовнішнього вигляду.
 
Крім того, за українською традицією у жовтні сватаються та справляють весілля.
 
Щоб вчасно підготувати свій зовнішній вигляд, спланувати стрижку, фарбування та догляд за волоссям і нігтями пропонуємо вам Календар стрижок на жовтень 2020 року.
...
читать далее


Календар стрижок на вересень 2021

Календар стрижок на вересень 2018
У вересні святкують великі православні свята - Усікновення (11 вересня), Різдво Пресвятої Богородиці (21 вересня) та Воздвиження (27 вересня). 
 
У вересні закінчується відпускна компанія й розпочинається навчальний рік. Й до походу у дитячий садок, школу, інститут батькам і учням бажано підготувати свій зовнішній вигляд.
 
Щоб заздалегідь підготуватися, спланувати стрижку, фарбування та догляд за волоссям і нігтями, ми пропонуємо вам Календар стрижок на вересень 2020 року....
читать далее


Календар стрижок на серпень 2021

Календар стрижок на серпень 2017У серпні святкують великі православні свята - пророка Іллі (2 серпня), Перший Спас (14 серпня), Другий Спас (19 серпня), Успенський піст (з 14 по 27 серпня) та Успіння Пресвятої Богородиці (28 серпня) та Третій Спас (29 серпня). Також, Україна буде святкувати День Незалежності (24 серпня).
 
Для багатьох українців серпень буде пов'язаний з відпочинком, початком нових планів, роботи та навчанням.
 
Щоб заздалегідь підготувати зовнішній вигляд, спланувати стрижку, фарбування та догляд за волоссям і нігтями, ми пропонуємо вам Календар стрижок на серпень 2021 року.
...
читать далее


Календар стрижок на липень 2021

Календар стрижок на липень 202012 липня закінчується Петрів піст, а напередодні 7 липня будуть проводитися народні колективні обряди на Івана Купала, до яких бажано підготувати свій зовнішній вигляд. Крім того, в липні всі прагнуть відпочивати поза домом, на природі, у громадських місцях.
 
Щоб заздалегідь підготуватися і спланувати стрижку та догляд за волоссям і нігтями, ми пропонуємо вам Календар стрижок на липень 2021 року.
...
читать далее


Календар стрижок на червень 2021

Календар стрижок на червень 2019У червні 2021 року ми будемо святкувати 10 червня Вознесіння Господнє, 20 червня Трійцю, 28 червня початок Петрового посту та День Конституції України, до яких бажано своєчасно підготувати свій зовнішній вигляд.
 
В цьому місяці буде лише 6 сприятливих днів для стрижки волосся. Щоб заздалегідь підготуватися і спланувати стрижку та догляд за волоссям і нігтями, ми пропонуємо вам Календар стрижок на червень 2021 року....
читать далее