Козеріг 2017

Козеріг 2017
У Рік Вогненного Півня 2017 Козероги будуть перебувати напередодні майбутніх проблем 2018 року, які виникнуть, коли Чорний Місяць у травні 2018 року з'єднається з Плутоном у знаку Козерога, а Сатурн буде рухатися (з 21 грудня 2017 року) по цьому знаку.
 
До такої небезпечної ситуації ви повинні підготуватися у Рік Вогненного Півня. Інакше з'єднання Чорного Місяця з Плутоном може знищити багато чого у вашому житті і забрати навіть саме життя за допомогою невиліковного захворювання.
 
Щоб не допустити такого повороту подій, на початку 2017 року необхідно позбутися від зайвої самовпевненості і впертості. Це допоможе вам вчасно прислухатись до порад та попереджень.
 
Інакше ви свою енергію розтратите на непотрібні суперечки, через які у вас з'являться вороги, несподівані перешкоди та вражене самолюбство.
 
І як наслідок, це зробить вас мало товариською, замкнутою, свавільною, жорсткою людиною, що піддає все критиці.
 
Успіху досягнуть ті Козероги, які зуміють все розрахувати, спланувати, врахувати інтереси і запити людей, які їх оточують, відкрито висловлювати свою думку, контролювати свої висловлювання.
 
Це дозволить правильно вибрати мету, організувати і згуртувати навколо поставленої мети колектив, друзів, близьких, міцно та надійно тримати ситуацію під контролем.
 
Ті Козероги, які пустять все на самоплив, можуть потрапити до рук людей, які будуть намагатися експлуатувати їх талант, готових направити його на власне збагачення.


автор: Довбня Наталія Андріївна
спеціально для dna.com.ua