Лев 2017

Лев 2017
У Рік Вогненного Півня 2017 у вас, Леви, з'явиться унікальна можливість підняти свій авторитет, почати або завершити вищу освіту, захистити дисертацію, закінчити та продемонструвати творчий проект, реалізувати політичні амбіції.
 
Зарубіжні поїздки будуть для вас успішними і плідними, ви зможете продемонструвати свої досягнення в будь-якій області, успішно керувати закордонною філією, читати лекції і багато іншого.
 
Небажано тільки їхати назовсім за кордон, бо на чужині у вас не буде необхідної підтримки, ви не зможете пристосуватись і багато ваших планів та ідей загинуть, не дозволивши розкрити ваш талант.
 
Будьте обачні і обережні в липні-серпні, коли по вашому знаку будуть рухатись - Сонце, Меркурій, Венера та Марс. У цей період вам важко буде контролювати свої емоції, тому краще відкласти вирішення важливих питань, справ та бізнесу, і взяти відпустку. А ось для творчості це буде плідний період.
 
Цього року у вашому знаку відбудеться два затемнення - напівтіньове місячне 11 лютого і повне сонячне 21 серпня. Місячне затемнення позначиться на вашому авторитеті, а сонячне - на стані здоров'я та добробуті.


автор: Довбня Наталія Андріївна
спеціально для dna.com.ua