Скорпіон 2017

Скорпіон 2017
У Рік Вогненного Півня 2017 ваше щастя буде залежати від того, наскільки ви самокритичні, совісні, чи змогли ви побачити свої вади характеру. Бо в цьому році вам необхідно працювати над собою, удосконалюватись і рости духовно. Тільки в цьому випадку ви досягнете успіху, розвинете свої таланти, отримаєте визнання, завоюєте дружбу та зустрінете любов.
 
Якщо ви не готові до цього, то Чорний Місяць, який рухатиметься по вашому знаку, зіпсує ваш імідж, позбавить розташування інших людей, привабливості у протилежної статі, зробить вас ще більшим егоїстом, а деяких підштовхне до одностатевого кохання (гомосексуалізму).
 
Ваша доля буде вершитися, коли Юпітер 11 жовтня увійде в ваш знак. Скорпіонам духовно розвиненим це принесе полегшення, всі перешкоди, бар'єри і неприйняття зникнуть. В результаті, у них з'являться нові можливості, що наповнить їх силою, оптимізмом і надією. Вони зможуть знайти друзів, які стануть їх партнерами і спонсорами. Їх життя отримає нову перспективу, що буде стимулювати їх амбіції.
 
До Скорпіонів менш духовних доля буде не прихильною. Вони почнуть втрачати добробут, заробіток грошей, підтримку колективу, старих вірних друзів і найстрашніше - любов, родину та здоров'я.


автор: Довбня Наталія Андріївна
спеціально для dna.com.ua