Стрілець 2017

Стрілець 2017
У Рік Вогненного Півня 2017 Сатурн буде коригувати вашу долю. З 6 квітня Сатурн зробить реверс і почне рухатися в зворотному напрямку до 26 серпня, потім знову зробить реверс і до грудня створить петлю. 21 грудня Сатурн покине знак Стрільця. Але замість Сатурна в січні 2018 року в знак Стрільця увійде Марс.
 
Ці дві планети будуть впливати на ваші можливості і здібності заробляти гроші, домовлятися з іншими людьми, укладати угоди.
 
У Рік Вогненного Півня життя випробує ваше вміння адаптуватись у соціумі. Для вас Стрільці небезпечно в колективі, суспільстві знаходити собі подібних і об'єднуватися з ними в будь-які організації або структури. Бо всі недоліки людей, які входять до такого об'єднання, з'єднаються та примножаться, що послужить причиною створення небезпечної спільноти.
 
Також для вас Стрільці небезпечно занадто відокремлюватися в колективі, суспільстві, бо це може створити з вас "білу ворону".
 
Такі крайнощі приведуть вас, Стрільці, до катастрофи, адже Рік Вогненного Півня завершиться сонячним затемнення - 15 лютий 2018 року.
 
Крім того, з 15 лютого по 9 листопада 2017 року по вашому знаку буде рухатися Чорний Місяць, який намагатиметься віднайти ваші таємні пристрасті, небезпечні бажання, протистояти яким зможуть лише цілеспрямовані особистості з розвиненою силою волі.
 
Тому намагайтеся займатись самовдосконаленням, знаходити спільну мову з різнобічними людьми, займатись не стільки тим, що вам подобатися, скільки тим, що актуально та користується попитом у суспільстві.


автор: Довбня Наталія Андріївна
спеціально для dna.com.ua